Rozwój osobisty

Wpisy zawierające słowo kluczowe rozwój osobisty.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Kamienie Ochronne Szeptuchy Wiedza Tajemna

Kamienie ochronne  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Magiczne fazy księżyca Szeptuchy Wiedza Tajemna

Księżyc ma ogromną energię, która wpływa na wszystko w życiu. Księżyc składa się z czterech głównych fazy, mianowicie; Księżyc w nowiu, Księżyc wzrastający, Księżyc w pełni i Księżyc ubywający. Każda z tych faz trwa 7 dni, aby umożliwić wykonywanie magicznych rytuałów. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Krzyż jako talizman i jego znaczenie Szeptuchy Wiedza Tajemna

Historia symboliki znaczenia krzyża, z czasem, nazbierała sobie, dłu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Odprowadzanie dusz Szeptuchy Wiedza Tajemna

  Wiele ludzi często ubolewa po stracie swoich bliskich, jednak nie jest w pełni świadoma, że żal i tęsknota wytwarza energię, która utrudnia duszy, dalszą wędrówkę po ukończeniu swojej drogi w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Prorocze sny Szeptuchy Wiedza Tajemna

  Wiele os&oacut (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Woda księżycowa i jej zastosowanie. Szeptuchy Wiedza Tajemna

Woda księżycowa jest wodą pozostawioną na zewnątrz o zachodzie słońca, ładowana przez światło księżyca. Można to zrobić, gdy księżyc znajduje się w dowolnej fazie, ale najczęściej używaną fazą jest Księżyc w pełni, ponieważ w tej fazie ma potężną moc.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolory piórek i ich znaczenie Szeptuchy Wiedza Tajemna

Związek między człowiekiem, a wyższymi energiami i wszechświatem, wymaga stałej komunikacji i aby to osiągnąć, istnieją różne sposoby. Istoty duchowe wysyłają wiadomości do ludzi zamieszkujących ziemię. Wiadomości te mogą przybierać formy takie jak; twoje marzenia, twoje myśli, twoje instynkty, przez kogoś innego lub przypadkowe sytuacje, przez znaki i przedmioty. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Magia świętych drzew Szeptuchy Wiedza Tajemna

Drzewa zawsze odgrywały ważną rolę w medycynie ludowej, szamanizmie, wróżbiarstwie, magii i przesądach. Każda część drzewa jest święta, korzenie, kora, liście, gałęzie, nasiona i owoce leczą wiele chorób, chronią domy, ludzi i zwierzęta przed złymi energiami i pechem. Napary z drzew dadawają mocy, siłę i działają leczniczo, stąd dostały miano jako magiczne mikstury. Drzewa są wykorzystywane w magii i rytuałach. Dziś przedstawię Wam jakie właściwości magiczne posiadają. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ho'oponopono Szeptuchy Wiedza Tajemna

Wielu ludzi jest przekonanych, że nie może uzyskać w pełni szczęścia, bo czują się, jak by nic nie było pod ich kontrolą i jak by utknęli w jakimś świecie, gdzie prześladuje ich pech??? Czy wiesz, że te osobiste przekonania ograniczają napływ szczęścia i dobrobytu??? W tym artykule odkryjesz, jak usunąć negatywne przekonania i uleczyć swoje życie za pomocą potężnej hawajskiej techniki zwanej Ho'ponopono. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Hipnoza lekiem na wszystko Szeptuchy Wiedza Tajemna

Hipnoza jest to metoda komunikowania się umysłu z podświadomości i za pomocą transu, usuwa z naszego umysłu wszelkie negatywności, metoda ta, przeprowadzana jest z pomocą drugiej osoby, która pomoże skupić się na wewnętrznym aspekcie, naszego ducha, hipnoza odgrywa kluczową rolę w większości zjawisk parapsychologii. Podczas transu, można uzyskać wiele informacji, o sobie, swoim zdrowiu, o rzeczach, których nawet nie zdajemy sobie sprawy. Umysł działa dość ulegle na pytania terapeuty. Hipnoza przedstawi nam zjawisko zwane kontaktem z wewnętrznym ja. Ponieważ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. APROBATA CZAS NA PRAWDE

WKiedy wyrażamy swoją aprobatę to znaczy że zgadzamy się na to. To znaczy że jesteśmy zgodni z tym co w danym temacie jest proponowane. Jeśli nasza zgodność wypływa z naszego zrozumienia i pozytywnych emocji na dany temat to wtedy jest to aprobata. Ale jeśli nasze emocje i nasze myśli niekoniecznie są pozytywne a my mimo tego się zgadzamy to nie aprobata tylko udawanie i zmuszanie się do danej decyzji a to już nie jest niczym pozytywnym to już nie ma nic wspólnego z wyrażaniem zgody. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. MAŁA WIARA CZAS NA PRAWDE

Każdy kto spotkał się z tym określeniem wie że to nie tylko chodzi o wiarę religijną. To stwierdzenie można zastosować do wielu różnych tematów w naszym życiu bo przecież nasza wiara to nie tylko religia to mnóstwo spraw każdego dnia i jeśli nie mamy wiary w ich powodzenie to jak możemy mieć wiarę w powodzenie w naszym życiu? Wiemy dobrze że wiara czyni cuda ale czy wierzycie w cuda?  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. JAKA DROGA DLA MNIE? CZAS NA PRAWDE

Zawsze gdy zadajecie sobie to pytanie należy przede wszystkim pamiętać o tym że każdy z nas ma już ustaloną drogę to tylko kwestia zrozumienia tego co już jest. Ale to wcale nie takie proste zadanie bo za nim to zrozumiemy to mamy do zrozumienia wiele różnych innych tematów na przykład takich jak karma która w dzisiejszych czasach ma dużo różnych definicji ale to i tak nie zmienia jej działania. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. ZAGADANIE CZAS NA PRAWDE

WZa każdym razem jak zaczynacie rozmowę to zaczynacie od małej porcji wiedzy. Potem wasza rozmowa nabiera obrotów i chcecie przekazać zbyt dużo wiadomości na raz. Potem zaczynacie się denerwować że nie potraficie przekazać tego czego byście chcieli i macie za mało czasu i zaczynacie się przegadywać z osobą z którą prowadzicie rozmowę. A jeśli skoncentrujcie swoją uwagę tylko na odpowiadaniu na pytania to macie temat zawsze jasny i bez niedomówień.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAPA DO SAMOŚWIADOMOŚCI CZAS NA PRAWDE

Kiedy masz się określić kim jesteś możesz mieć wiele sposobów na to i możesz mieć wiele dróg do odkrycia przed sobą ale zawsze musisz pamiętać że to co odkryjesz nie jest czymś powierzchownym ale może zmienić twoje postrzeganie siebie i świata. Musisz pamiętać że jeśli szukasz odpowiedzi to je zawsze znajdziesz ale zastanów się nad tym jak to będzie jak znajdziesz odpowiedź taką jakiej się nigdy w życiu nie spodziewałeś. Taką która cię bardzo zaskoczy i taką z którą w pierwszych momentach się nie będziesz zgadzał. Co wtedy? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »