Rozwój osobisty

Wpisy zawierające słowo kluczowe rozwój osobisty.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

1. ZAWSZE JEST TO CO BYĆ MA CZAS NA PRAWDE

Zawsze gdy jesteśmy na coś nastawieni. Zawsze gdy czegoś oczekujemy. Zawsze gdy coś sobie zaplanujemy wydaje się nam oczywiste że tak właśnie powinno być że tak powinno się stać ale to jest bardzo subiektywne spojrzenie na temat i bardzo mało w tym zrozumienia że to nie tak jak my chcemy jest dla nas najlepiej i skoro nie jest tak jak my to sobie wyobrażamy to znaczy że jest "źle". A tym czasem zrozumienie tego tematu polega na odpuszczeniu kreowania rozwiązań tematów trudnych i tematów z niewiadomym zakończeniem. Bo jeśli prosimy o pomoc i pomyślne rozwiązanie sytuacji to musimy pamiętać o tym i pozwolić temu kogo prosimy o pomoc załatwić sprawę po swojemu niekoniecznie po naszemu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. NIE MAŁO i NIE DUŻO CZAS NA PRAWDE

Nie mało i nie dużo. Za mało i za dużo - odwieczny dylemat! Jest wiele sytuacji w naszym życiu gdzie mamy za mało i za dużo i jeszcze więcej gdy nie wystarcza tego czy tamtego. Każda taka sytuacja jest bardzo frustrująca i bardzo nie wygodna ale dlaczego? Pierwszym powodem jest niezdecydowanie. Drugim jest mała orientacja w tym czego potrzebujemy. A (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. NASZE PRZEZNACZENIE CZAS NA PRAWDE

Każdy jakieś ma. Każdy dąży do innego celu. U każdego inne drogi i zakręty i to wszystko jest przyczyną tylko tego że nie zna swego... ale czego? Jedni mają cele swego życia drudzy przeznaczenie a trzeci mają drogę duszy. Każdy inne ma warunki swego życia właśnie przez te różne bramy. Zawsze coś się dzieje i objawia dla nas w najmniej nieoczek (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. ZAPROSZENIA CZAS NA PRAWDE

WZ każdej strony możemy dostawać zaproszenia i z każdego miejsca jeśli tylko jesteśmy na nie otwarci i chcemy je przyjmować. Zaproszenie do zabawy. Zaproszenie do działania. Zaproszenie do nauki. Zaproszenie do poznawania. Zaproszenie do organizowania. Zaproszenie do dawania. Wszechświat zaprasza nas do współpracy codziennie i nieustannie.&nbs (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. ZADOWOLENIE CZAS NA PRAWDE

Zawsze gdy zrobimy coś miłego . Zawsze gdy coś osiągniemy. Zawsze gdy dostaniemy coś miłego. Zawsze gdy mamy pozytywny wydźwięk tego co zrobiliśmy wtedy następuje zadowolenie. Pozytywne uczucie które nas wypełnia które dodaje nam pozytywnych wibracji w których czujemy się naprawdę super i zaczynamy mieć dużo lepszy humor i zaczynamy mieć przyjemne myśli. Teraz zastanówmy się dlaczego nie chcemy tego na codzień. Dlaczego mamy sami dla siebie tak mało radości i zadowolenia z siebie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. NIECHĘĆ CZAS NA PRAWDE

Ile jest sytuacji w naszym życiu że robimy coś z wielką niechęcią że robimy coś wbrew sobie że nie jesteśmy zgodni z tym co uważamy za słuszne i to wszystko dla pozorów dla "dobrego" wychowania dla zadowolenia czyjegoś EGO.  Jesteście bardziej skłonni robić coś co chce ktoś kogo prawie nie znacie niż wy sami. Dlaczego wasze zdanie jest tak mało ważne dla was? Naprawdę jesteście tak bardzo zamknięci na swoje własne zdanie i na swoje własne potrzeby że nie potraficie komuś odmówić jeśli to się z wami nie zgadza? Kto inn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. MARZENIA I PRAGNIENIA CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas je ma. Każdy z nas nazywa je inaczej i każdy ma ich inną liczbę. Jedni całe życie tylko jedno a drugi ma ich setki codziennie innych. To dlaczego ani jeden ani drugi ich nie spełnia. Mamy wiele do zrobienia i wiele do przerobienia ale zawsze jest miejsce na marzenia i pragnienia. Jak to wszystko chcemy zrobić skoro ciagle chcemy i nie dostajemy? Co dostawać można a ile samemu zdobyć trzeba. Z jakimi się spotkamy a z jakimi nie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. ZAPOMNIENIE CZAS NA PRAWDE

Za każdym razem gdy zapominamy zatracimy swoje myśli i marzenia na dany temat. Zapominamy o swoich życzeniach i zamykamy drogę do istnienia. Za każdym razem gdy zapominamy gubimy kawałki siebie i zaczynamy od nowa.  Nie pozwólmy by gubiły się cenne myśli i marzenia i nie dajmy się przekonać że to nie nasza wina. Nasze pragnienia i marzenia i nasze spojrzenia więc my je łapmy do swojego kosza. To my zbierajmy całe bukiety tego co naszym zdaniem najpiękniejsze. Całe garści i całe pęki... zbierajmy tyle ile zdołamy utrzymać. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. MANIFESTACJA CZAS NA PRAWDE

Za każdym razem gdy ktoś świadomie używa Zasady Przyciągania zaczyna się proces manifestacji świadomej i to jest manifestacja dużo bardziej skuteczna bo dużo bardziej precyzyjna w kumulowaniu energii i jej otrzymywaniu. Każde zasady są czymś określone. Zasady a reguły to różnica. Kiedy zaczynamy pracę z jakąś zasadą należałoby się temu dobrze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. PRZEŁAMYWANIE SIĘ CZAS NA PRAWDE

Za każdym razem kiedy mamy momenty w których nie chcemy iść dalej zaczynamy tak zwany "bieg wsteczny" bo zamiast posuwać się do przodu zaczynamy się cofać.  Za każdym razem gdy zdamy sobie sprawę z naszego postoju mam przed sobą moment w którym należy zrobić krok do przodu i jest to właśnie moment w którym musimy przełamać swoje opory swój wstyd swoją upartość swoje niechęci i zrobić to co należy zrobić. Z pewnych względów nie mamy żadnego lepszego wyjścia z niekomfortowych dla nas sytuacji. Nie mamy lepszego sposobu na zwycięstwo z n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. ZAPOWIEDZI CZAS NA PRAWDE

Zapowiedzi tematów które przychodzą. Zapowiedzi tego co się może wydarzyć.  Za każdym razem gdy się wydarza w naszym życiu coś niezwykłego napewno dostajemy o tym informacje. Na pewno dostajemy tego zapowiedź. Pytanie tylko czy potrafimy je odczytać. Zdarzają się zapowiedzi w postaci przeczucia w postaci wizji i w postaci snów. One najczęściej spełniają taką rolę. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rycyna tajemnicze właściwości w Ziołolecznictwie i magii Szeptuchy Wiedza Tajemna

Rycyna, tak skuteczny w codziennych czynnościach, a założę się, że nigdy nie zdawałeś sobie sprawy, że pochodzi ona z jednej z najbardziej trujących roślin na świecie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Korzeń Osha jako talizman szczęścia Szeptuchy Wiedza Tajemna

Magiczne użycie korzenia Osha pochodzi z północnoamerykańskich tradycji plemiennych, gdzie uważa się, że ma wielką moc szczęścia, często jest noszone jako talizman szczęścia. Po spaleniu wytwarza ciepły i korzenny aromat, który jest używany do oczyszczania powietrza. Ze względu na swoją moc szczęścia jest również używany przez niektórych do ochrony przed negatywnymi lub szkodliwymi wpływami i energiami. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jałowiec w magii i zielarstwie Szeptuchy Wiedza Tajemna

Jałowiec jedno ze świętach drzew druidów, ma szeroką listę zastosowań zdrowotnych i w  szczególności magicznych.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nagietek w magii i zielarstwie Szeptuchy Wiedza Tajemna

  Nagietek lekarski jest świetny do oczyszczania energetycznego oraz do odbijania wszelkich złych wibracji. Pijąc napar z nagietka Twoja (...)

Zobacz cały wpis na blogu »