Ręceprecz odtybetu

Wpisy zawierające słowo kluczowe ręceprecz odtybetu.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Tybet otwarty dla zagranicznych turystów ręceprecz odTybetu

   Od połowu marca, kiedy w Lhasie doszło do największych od około 20 lat antychińskich wystąpień, Tybet pozostawał zamknięty dla zagranicznych gości.Chinom mówimy cioągle "ręceprecz odTybetu"W sobotę przez Lhasę, wśród zaostrzonych środków bezpieczeństwa, odbył się najbardziej drażliwy etap sztafety z ogniem olimpijskim na terenie Chin.   Tymczasem ze stolicy Tybetu praktycznie zniknęli mnisi, stanowiący tam tradycyjny widok. Nie widać ich też w Sera, drugim pod względem wielkości buddyjskim klasztorze w Tybecie - poinformował w poniedziałek kanadyjski dziennik "The Globe and Mail". Jego dziennikarz znalazł się wśród pierwszych przedstawicieli zagranicznych mediów, którym pozwolono odwiedzić Lhasę po marcowych zamieszkach.Według Xinhua w Lhasie już w środę spodziewana jest niewielka grupa zagranicznych turystów. (ga (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Spotkanie przedstawicieli Tybetu i Chin ręceprecz odTybetu

W Pekinie rozpoczęły się we wtorek dwudniowe rozmowy władz chińskich z delegacją tybetańskiego rządu na wygnaniu - poinformował tybetański rzecznik. Chińskie władze ze swej strony odmawiały we wtorek przekazania mediom jakichkolwiek informacji na temat rozmów z przybyłą z Indii delegacją tybetańskiego duchowego przywódcy dalajlamy. Nie potwierdzono podanej przez tybetańskiego rzecznika - cytowanego przez agencję Kyodo - wiadomości o rozpoczęciu rozmów czy też miejscu spotkania. Chciałoby się zakrzyknąć: Ręceprecz odTybetu! ale cóż....Informację o podjęciu we wtorek dialogu chińsko-tybetańskiego zapowiadały obie strony - Pekin i rzecznik dalajlamy w indyjskim mieście Dharamsala, gdzie znajduje się siedziba tybetańskiego rządu emigra (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
dziś tylko linki ręceprecz odTybetu

Tak to już jest, że czasem się trzeba mocno napracować, żeby coś osiągnąć. Podsumujmy miesiąc działania na rzecz "ręceprecz odTybetu":  ręceprecz odTybetuw blogerze, czyli próba zaindeksowania czegoś z fabryki google. Niech się Chińczyki trzymają mocno, bo niedługo ręce komunistycznej partii same odpadną odTybetu Ręce precz odtybetu z bronią w tytule, czyli ak47 i jego moc niech będzie z nami.  Tybet ma być wolny.   Seokat niech przybędzie do pomocy i uwolni Tybetańc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
odTybetu w stronę Pekinu ręceprecz odTybetu

Wahania google'a bywają nie do zniesienia, ale uczą pokory. Przeglądam sobie wyniki, które dla frazy ręceprecz odTybetu skaczą jak szalone i próbuję ocenić siłę tych wszystkich stron. Spadki zniechęcają do walki i wbudzają poczucie "małości". Ale przecież wystarczy pomyśleć trochę o sytuacji Tybetańczyków. Od niemal 60 lat pozostają pod zaborem chińskim i nie tracą ducha walki. Skoro oni mogą, to dlaczego nie ja? Przecież i tak, klepanie w klawiaturę jest nieporównywalnie mniej pracochłonne niż przygotowywanie kolejnej akcji protestacyjnej. Tam, w dalekiej Azji, za okrzyk "ręceprecz odTybetu" można stracić życie, a tu można wygrać konkurs. Gdy tak pomyślę, ręce same garną się do klawiatury i chcą stukać. A chinom należy głosić do upadłego, aby wzięli swoje małe żółte autka i wy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RęcePrecz OdTybetu RęcePrecz OdTybetu

Linki pozycjonujące to istotna rzecz podczas promocji własnej strony internetowej. Jednym z dobrych miejsc aby zdobyć darmowe linki są strony presell pages. Niestety obawiam się, że już niedługo większość przestanie istnieć. Kopie wpisów, śmirtniki... powoli robi się z nich to samo co wcześniej z qlwebów. Owszem kilka się ostało, ale w większości są one niewiele pomocne. Precle na Wordpressie mają tę zaletę, że szybko indeksują się wpusy, ale i często wiele z nich "wylatuje"... za duplicate content? Lenistwo nie popłaca, Ja tam będę dbał o swojego precelka, postawionego na darmowym serwerze, zresztą domena też za darmo :)

Zobacz cały wpis na blogu »
ręceprecz Tybetu ręce precz

Neologizmów ciąg dalszy. Dziś pozastanawiam się nad wyrażeniem: ręceprecz Co to są ręce każdy wie, co oznacza słowo precz - również. Ale co u diaska ma znaczyć ich zbitka? Nie jest to przecież zawołanie: Ręce precz! nawołujące do zaprzestania dążeń do realizacji swych interesów czy zainteresowań - delikatnie rzecz ujmując. Rekami dotykamy, operujemy, gestykulujemy. Ręce są w mowie często alegorycznym czy metaforycznym synonimem działań podmiotu danych działań. Umywać ręce czy pchać ręce to wyrażenia na oznaczenie działań często znacznie różnych od dosłownego znaczenia tych wypowiedzi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
receprecz odtybetu ręceprecz odTybetu

W konkursie bierze udział coraz większa ilość uczestników. Każdy wykorzystuje to co ma oraz zaprzęga do roboty wiedzę na temat pozycjonowania. Każdego dnia pozycje poszczególnych stron się zmieniają na frazę "ręceprecz odTybetu". Naprawdę, z tej strony pragnę wyrazić swój podziw dla organizatorów, za wybranie takiej frazy. To ona, RĘCEPRECZ ODTYBETU, spowodowała, że postanowiłem wziąć udział w konkursie. Bez większych szans nawet na pierwszą stronę, ale w zamian za dobrą zabawę i w słusznej sprawie. Sprawa Tybetu musi nabrać rozgłosu, choćby dlatego, aby wzbudzić zainteresowanie zwykłych ludzi sytuacją w Tybecie. Wiadomości przechodzą odTybetu przez odpowiednią cenzurę (nasze wolne media również w pewien sposób naświetlają temat i w ten sposób kreują rzeczywistość), by w ci (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ręce precz od Tybetu ręceprecz odTybetu

Konkurs trwa w najlepsze, a my daleko w polu. Ale ad rem.Biedny, uciśniony Tybet jest polem zamieszek na tle wolnościowym. W TV uderzył nas obraz bitych, kopanych i skuwanych młodych ludzi z pięknej tybetańskiej krainy. W "wolnych mediach" oczywiście, ponieważ w tv chińskiej była mowa o tłumieniu bandyckich napadów na chińmskie sklepy i obiekty. Gdzie tu prawda, gdzie obiektywizm...Przyjęty dziś na Zachodzie obraz dawnego Tybetu, to wizja raju na Ziemi – mitycznego Shangri-La, gdzie ludzie prowadzą szczęśliwe życie w zgodzie z sobą, naturą i bogami. Według dalajlamy to długotrwałemu oddziaływaniu buddyzmu można zawdzięczać fakt, iż w Tybecie powstała „społeczność pokoju i harmonii”.Dalajlama, jako duchowy przywódca Tybetańczyków, wciąż pozostaje na wygnaniu. Kontrowersyjna postać, a sprawowanie władzy na odległość przerabialiśmy nawet w Polsce. Podobieńst i analogii jest więcej. Wsp (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ilość "sajtów" rośnie Konkurs SEO

Z dnia na dzień coraz więcej stron w rankingu. Ostatnio pisałem o 1 milionie, dzisiaj już 1200000. W porównaniu z przyrostem sajtów na samym początku konkursu wyraźnie dynamika spadła (mamy już 3 tydzień mistrzostw w pozycjonowaniu). Świadczyć to może o tym, że wiele osób pracę zmaksymalizowało na samym początku - teraz zaś szukają innych miejsc na linki. Z pewnością jednak jest spora grupa osób, które równomiernie linkuje strony, systematycznie, ale pełną ilość linków zaprezentuje pod koniec konkursu. Tak przynajmniej przypuszczam.

Zobacz cały wpis na blogu »
Panie i Panowie... Konkurs SEO

Panie, Panowie, pozycjonerzy i webmasterzy, uczestnicy konkursu i obserwatorzy, ogłaszam, że w wynikach wyszukiwania Google (SERP) przekroczona została magiczna ilość stron - 1000000 dla zapytania ręceprecz odtybetu.

Zobacz cały wpis na blogu »
RęcePrecz OdTybetu RęcePrecz OdTybetu

Czołówka w wynikach wyszukiwania zdaje się coraz bardziej stabilizować. Przez ostatni tydzień wyłonił się wyraźny lider - Websign.pl, który ani na moment nie odpuścił pierwszego miejsca. Na kolejnych pozycjach sytuacja się zmieniała, chociaż w ostatnich dniach wyraźnie widać, że zaczyna się to stabilizować. Oczywiście nie można liczyć, że sytuacja nie ulegnie zmianie, niemniej jednak powoli wyłania się czołówka. Od początku, kiedy publikowany był ranking, udało się na nim znaleźć 53 osobom, z czego w aktualnym rankingu pozostają 43 osoby. Niektórzy powoli, ale systematycznie pną się do góry, inni z dnia na dzień coraz niżej. Odnoszę wrażenie, że zwycięzcą na nowej domenie zostanie osoba, która systematycznie ale powoli zdobywa linki do konkursowego serwisu, a dopiero pod koniec "przyłoży" odpowiednią ich ilość. Mam wrażenie, że wiele osób "ostro" wystartowało, tylko po to, aby szybko zwolnić tempo przyrostu linków - IMHO, to najgorsze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RęcePrecz OdTybetu RęcePrecz OdTybetu

Rozpoczyna się trzeci tydzień zmagać w mistrzostwach Mistrz2k8. Każdy orze jak może, ogólny wynik jest... imponując, ciekawe co na to pracownicy Google i same algorytmy wyszukiwarki. Mam niemal pewność, że ktoś z Google przygląda się mistrzostwom, ciekaw jestem do czego doprowadzić mogą wnioski wyciągnięte po obserwacji konkursu. Może całkowita zmiana algorytmu? hehe... Dzisiaj zabieram się za "puszczenie" kilku stronek, które mają... zresztą - nie będę zdradzał wszystkich szczegółów strategii. Jak widzę wiele osób mocno przykłada się do mistrzostw i bardzo mocno zamierza powalczyć o najwyższe pozycje. A tak swoją drogą, test, który pomału zaczynałem uważać za negatywny zaczyna potwierdzać moje przypuszczenia. Oczywiście możliwe, że wpływ na test mają inne zewnętrzne czynniki, niemniej jednak zaczyna być coraz bardziej zachęcająco. Pracuję dalej ;)   RęcePrecz OdTybetu z Wami!

Zobacz cały wpis na blogu »
Witaj świecie wołający ręceprecz odtybetu! Tybetu ręce precz

W obecnym świecie internetowego nawoływania do uwolnienia Tybetu spod jarzma chińskiego pojawiła się nowa inicjatywa. Organizatorzy mistrzostw 2k8 wsparli konkursowym hasłem: ręceprecz odtybetu larum wolnościowców. Mistrzostwa te obfitują w neologizmy i im właśnie będę się przyglądał.

Zobacz cały wpis na blogu »
RęcePrecz OdTybetu RęcePrecz OdTybetu

Kiedy kilka dni temu nastąpił nagły przyrost stron w indeksie zaindekowane zostały także wszystkie moje strony z konkursowym contentem i konkursowymi linkami (RęcePrecz OdTybetu). Później bywał różnie, niektóre nawet na pewien czas zostały wyindeksowane. Przed momentem założyłem 3 już stronę, którą chcę "wcisnąć" w top 10 na konkursową frazę. Tak jak jednak pisałem w poprzednim arcie, będzie ona linkowana zupełnie odmiennie, samo rozróżnienie anchor textu to tylko zamiana kolejności bądź użycie tylko jednego z wyrazów frazy. W sumie 4 anchory, z czego 50% to fraza konkursowa - czyli ręceprecz odtybetu. Oczywiście nie będę płakał, jeśli nie znajdę się nawet w top 100, mistrz2k8 to przecież nie tylko dobra zabawa ale i szansa poznania mechanizmów i zasad oceny stron. Zawsze to można wpaść na (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RęcePrecz OdTybetu RęcePrecz OdTybetu

Są już ogłoszone pierwsze wyniki mistrzostw w pozycjonowaniu na frazę ręceprecz odtybetu. Znalazł się na niej 36 uczestników mistrzostw, tj. zdecydowanie mniej niż liczy pełna lista zgłoszonych osób. Jak to się stało?W rankingu zostały uwzględnione tylko te strony, które zdołały utrzymać się w top 200, bądź wejść do top 200, jeśli konkurs rozpoczęły później. Ranking ten wyraźnie pokazuje, że nie będzie to prościutkie zadanie i pozycja w top 100 będzie już pewnym sukcesem. Nie da się ukryć, że będzie trzeba włożyć wiele ciężkiej pracy i sporo się napocić, aby sięgnąć po najwyższe pozycje w SERP.

Zobacz cały wpis na blogu »