Ręceprecz odtybetu

Wpisy zawierające słowo kluczowe ręceprecz odtybetu.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Ręceprecz odtybetu - prawie 3k wyników RĘCEPRECZ ODTYBETU

Na dzień dzisiejszy (4 dzień konkursu) fraza konkursowa: ręceprecz odtybetu zwraca niecałe 3k wyników, wg. mnie bardzo ładny widok. Jeśli o mnie chodzi, to ja bym bardzo chciał by akcja została zauważona przez media... ale czy już od dawna nie mówi się o tym co się dzieje w Tybecie? Tak mówi się, są reportaże, cytat z pracy:   Po tym, jak chińskie wojsko brutalnie spacyfikowało manifestacje w Tybecie, cały świat zastanawia się, co zrobić. Zbojkotować Igrzyska Olimpijskie w Pekinie? Opuścić samą ceremonię otwarcia? Przed społecznością międzynarodową stanął trudny dylemat. Nie znaczy to jednak, że wobec tybetańskiego dramatu można przejść obojętnie. Coś zrobić trzeba. źródło Ale czy taki bojkot by coś dał? Wątpię. Bo co (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ręceprecz odtybetu cd. 3 RĘCEPRECZ ODTYBETU

Witam, Dziś trzeci dzień konkursu "ręceprecz odtybetu", w wynikach ciągle przetasowania, co jest bardzo interesujące, na dzień dzisiejszy czołówkę stanowią blogi, i to większości z portalu blogi.pl. Które nie są brane pod uwagę w konkursie, ponieważ nie ma możliwości spełnienia warunku: - umieszczenie pliku. mistrzSEO2K8.txt w katalogu głównym zawierający nick uczestnika Ale myślę, że każdy o tym wiedział zakładając bloga, i bwykorzysta jako zaplecze tematyczne.   Przeglądając strony konkursowe, myślałem, że po trzech dniach powstaną już jakieś "piękne" serwisy, a tu nadal nic, większość to proste strony z niewielką treścią, ale poczekamy zobaczymy. Może są w trakcie realizacji ;)   Pozdrawiam, Mariusz.

Zobacz cały wpis na blogu »
Ręceprecz odtybetu cd. 2 RĘCEPRECZ ODTYBETU

Dziś drugi dzień konkursu, pod frazą"ręceprecz odtybetu" pojawia się z godziny na godzinę coraz to większa liczba wyników. Co świadczy, że konkurs cieszy się jak na razie ogromną popularnością.   I dobrze, ale myślę, że z tego powodu nie będą powstawały tylko strony konkursowe, a powstaną pełnowartościowe serwisy piszące o tym co dzieje się dziś w Tybecie. Na stronie konkursowej można przeczytać: "Nie chcieliśmy organizować konkursu na zupełnie wymyśloną frazę, Wydaje nam się iż, Tybet i to co tam się dzieje ważne i nie powinno być przemilczane." Co może nie nakazuje, ale sugeruje jak powinien przebiegać konkurs, by nie były to strony które zaśmiecą internet, j (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ręceprecz odtybetu RĘCEPRECZ ODTYBETU

Mistrzostwa w pozycjonowaniu stron 2008   Sądzisz, że jesteś dobry w pozycjonowaniu stron internetowych? Udowodnij sobie i światu, że nie ma lepszych od Ciebie. Myślisz, że to sztuka z pogranicza czarnej magii? Przekonaj się, że Ty również możesz skutecznie pozycjonować.    ręceprecz odtybetu   Administratorzy najstarszego forum związanego z branżą SEO www.forum.optymalizacja.com wraz z przyjaciółmi zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008”  Pozdrawiam i życzę wszystkim wysokich pozycji, sobie również ;) Mariusz.

Zobacz cały wpis na blogu »