Ręceprecz odtybetu

Wpisy zawierające słowo kluczowe ręceprecz odtybetu.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Mało wiem, dużo się uczę ręceprecz odTybetu

Jaki tytuł, taka prawda. Skąd te blogi mają taki power? Wiele notek stoi wyżej od precli. Dziwne to wszystko. Ale działa. Zobaczymy, co przyniesie dzień. Ręceprecz odTybetu to ostatnio główne zajęcie studentów. Tanio robią najgorszą robotę. I dobrze;)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wstęp do pozycjonowania Pozycjonowanie i optymalizacja

Pozycjonowaniem można nazwać takie działanie, które wpływa na pozycje naszej strony w wyszukiwarce. Obecnie monopol na wyszukiwanie treści w sieci ma Google. Na nim też opiera się cały przemysł SEO. Może nie cały, a 98%. Reszta to margines. W tej chwili, dopóki Google czegoś nie wymyśli, do ustalania kolejności wyników liczą się linki.  Odpowiednią ilością  linków można wypozycjonować niemal każdą frazę. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że odpowiednia liczba linków załatwi każdą frazę, ale głowy bym za to nie dał. Ale po kolei. Optymalizacja. W skrócie można powiedzieć, że jest to uporządkowanie semantyczne strony w taki sposób, aby strona wyświetlała się poprawnie w każdej przeglądarce (nie tylko w tej jedynej i słusznej) oraz, aby goo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
miesiąc przed olimpiadą ręceprecz odTybetu

Za miesiąc Igrzyska Olimpijskie będą otwarte. Będzie się działo, bo nieuchronnie napłynie masa turystów i kibiców wszelakiej maści. Nie wiem, czy Chiny nie strzelą sobie w nogę tym posunięciem, ale razem z turystami napłyną też dziennikarze. A ci, jak wiadomo, będą węszyć każdą sensację i na pewno będzie to doskonała okazja do wyciągnięcia najgorszych brudów spod paznokci komunistycznej rzeszy. ponad siedemdziesiąt milionów Chinczyków należy do partii, jedynie słusznej. A na naszej ziemi, pojawił się nowy wpis o Bezimiennych. Nic nowego. Ot, kolejna reklama. Do jutra!

Zobacz cały wpis na blogu »
Ranking chyba przekłamuje ręceprecz odTybetu

Kolejny dzień zmagań i nowe wątpliwości. Pod frazą wyskakuje 2 miliony wyników i pozycje ostro przetasowały się. Bezimiennym chłopakom jakoś idzie, choć to pewnie tylko chwilowe wahania. Tymczasem w Chinach mamy zapowiedź Olimpiady bez zakłóceń, czyli zaczynają zamiatać śmieci pod dywanik: "Rząd postawił w całych Chinach władze wszystkich szczebli w stan pogotowia, każąc im zapewnić spokój w czasie igrzysk. Powinne m.in. mieć na oku tych, którzy chcieliby jechać na skargę do najwyższych władz w Pekinie, i ich powstrzymać. Tych biedaków, ofiar niesprawiedliwości urzędników z torbami pełnymi odpisów wyroków, przyjechało roku temu ponad dwa miliony. Turyści zapewne nie zobaczą ich w trakcie olimpiady - podobnie jak żebraków, ulicznych fryzjerów czy naprawiaczy rowerów, którzy nie mają stałego meldunku w Pekinie. Policja kazała im już wyjechać." (gazeta.pl) Dokłądnie za miesi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kilka linków jeszcze ręceprecz odTybetu

http://guugl.az.pl/receprecz-odtybetu-4/ - trochę na temat konkursu i Tybetu. Ciekawe, czy nie ma zbyt dużego zagęszczenia słów, z których składa się fraza.... Trza testa zrobić. http://chinom-receprecz-odtybetu.blogi.pl/ - tu zapraszam do komentowania. Taki barek za rogiem, do poplotkowania http://teksty.szkoleniowe.pl/wolnosc-slowa-w-chinach/ - to też trzeba podlinkować. Ciekawe, ile teraz kosztowałoby zlecenie wypozycjonowania tej frazy;) Czas wysłać kilka e-maili. Ograniczanie wolności religii Rząd ChRL poddaje praktyki religijne i miejsca kultu ścisłej kontroli. Zezwalając na odprawianie dewocyjnych obrzędów i rytuałów, nie toler (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wyniki na dziś ręceprecz odTybetu

Intrygujące zaiste, jak wyniki wyszukiwania na tych samych ustawieniach mogą się różnić. Od kilku dni pocę się i kombinuję jak pod górkę, a pozycja na frazie RĘCEPRECZ ODTYBETU stoi jak stała. Tymczasem w rankingu najważniejszym ruchy jak podczas trzęsienia ziemi:     Niby nie ma się czym martwić, bo pozycja całkiem dobra, ale stres jest. Przy okazji różnych testów doszedłem do tego, że blogspot.com to jakaś pomyłka. Ale nieważne, było minęło. Konkurs na wypozycjonowanie frazy ręceprecz odTybetu to dobra zabawa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Niewolnictwo w Chinach projektowanie i optymalizacja swoich myśli

Od końca czerwca chińska policja uwolniła 359 ludzi zmuszanych do niewolniczej pracy w cegielniach w prowincji Shanxi - poinformowały w poniedziałek chińskie władze. Wśród uwolnionych znalazło się 121 ludzi upośledzonych umysłowo i piętnaścioro dzieci. Pracowników odnaleziono na terenie 17 cegielni, gdzie byli więzieni i zmuszani do niewolniczej pracy. Aresztowano 147 osób zarządzających zakładami. "Zgodnie z prawem, przestępcy ci zostaną ukarani. Urzędnicy rządowi, którzy uczestniczyli w tym nielegalnym procederze, wykorzystywali swe wpływy dla czerpania zysków i chronili gangi będą srogo ukarani zgodnie z prawem i dyscypliną partii komunistycznej" - powiedział wiceminister pracy i ubezpieczeń społecznych Sun Baoshu. Jak wynika z informacji resortu, "prawie 66 proc. cegielni w prowincji Shanxi działa nielegalnie". Sun powiedział, że podobne zakłady znaleziono również w innych chińskich prowincjach. Do tej pory uwolniono około 1.340 robotników. Skandal w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Antychińskie protesty projektowanie i optymalizacja swoich myśli

Tybetański Kongres Młodzieżowy planuje antychińskie wiece i protesty w kilku krajach bez konsultowania się z dalajlamą - poinformował we wtorek w Delhi przywódca tej organizacji Kalasang Phuntsok Godrukpa. W stolicy Indii od 31 dni strajk głodowy prowadzi 14 tybetańskich uchodźców. Oczekuje się, że w środowym wiecu w Delhi, którego celem ma być wywarcie nacisku na Chiny w sprawie Tybetu, weźmie udział niemal 20 tys. Tybetańczyków - poinformował przywódca Kongresu.Podobne wiece Tybetańczycy zorganizują w Nepalu, Bhutanie, USA, Japonii i krajach Europy, by zaprotestować przeciwko "gwałceniu przez Chiny praw człowieka w Tybecie" - powiedział Godrukpa. Dodał, że jest to początek nowego kierunku ruchu tybetańskiego, który nie ma nic wspólnego z dalajlamą i rządem na uchodźstwie.We wtorek w Pekinie organizacja Kampania na rzecz Wolnego Tybetu poinformowała, że chińskie władze zatrzymały sześciu cudzoziemców, którzy przez (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wolność słowa w Pekinie to mit projektowanie i optymalizacja swoich myśli

W Pekinie odbyła się w poniedziałek demonstracja organizacji Reporterzy bez Granic (franc. RSF), która zarzuca chińskim władzom nadmierną kontrolę mediów wbrew zapowiedziom składanym w czasie ubiegania się o organizację Igrzysk Olimpijskich w 2008 roku. Protestujący, których liczby nie podano, przynieśli przed siedzibę komitetu organizacyjnego igrzysk w Pekinie flagę olimpijskiego, w której symbolizujące pięć kontynentów okręgi zastąpiono kajdankami.RSF twierdzi, że Chiny wciąż znacząco ograniczają wolność mediów, na przykład zamykając dziennikarzy w więzieniach. Członek RSF Vincent Brosseo zaznaczył jednak, że grupa nie wzywa do bojkotu igrzysk w Pekinie. "Nawołujemy do konkretnych kroków - wypuszczenia więźniów politycznych, otwarcia dostępu do Internetu, skończenia z zagłuszaniem radia" - wyjaśnił Brosseo.Tymczasem policjanci, którzy otoczyli demonstrację, utrudniali pracę relacjonującym protest dziennikarzom - poturbowali (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Chińska wieś zatopiona projektowanie i optymalizacja swoich myśli

Chińskie władze otworzyły wczoraj w południe śluzy olbrzymiego zbiornika Wangjiaba na rzece Huai i zatopiły niżej położone tereny zalewowe - podała agencja Xinhua. Pod wodą znalazł się rolniczy rejon zamieszkany przez 150 tys. ludzi. Xinhua pisze, że część wiosek regionu Mengwa zbudowano na palach, niżej położone zostały już ewakuowane. Władze poświęciły ten rejon, by ratować zagrożone powodzią uprzemysłowione i gęsto zaludnione tereny w dole rzeki.

Zobacz cały wpis na blogu »
List Benedykta XVI nie dla Chin projektowanie i optymalizacja swoich myśli

Mimo że papież Benedykt XVI ograniczył wsparcie dla podziemnego Kościoła katolickiego, komunistyczne władze zatrzymały jego historyczny list do chińskich katolików Treść obszernego 55 stronicowego wysyłanego przed tygodniem listu Benedykta do chińskich katolików wychodzi na jaw krok po kroku. Jedną z konsekwencji papieskiego przesłania o konieczności przezwyciężenia rozłamu na kontrolowany przez władze Kościół patriotyczny i podlegający Stolicy Apostolskiej Kościół podziemny, jest to, że odtąd ten drugi nie będzie mógł mianować biskupów na własną rękę. Pozwolił na to w 1988 r. Jan Paweł II, biorąc pod uwagę represje wobec Kościoła podziemnego i jego odcięcie od świata. Teraz Benedykt XVI uznał, że sytuacja się poprawiła i odwołał te przepisy. Kościół katolicki w komunistycznych Chinach jest podzielony na dwie wspólnoty od czasu zerwania stosunków Chin z Watykanem, pół wieku temu, gdy część biskupów i księży wiernych R (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Powódź w Chinach projektowanie i optymalizacja swoich myśli

Powodzie i osunięcia ziemi, spowodowane przez trwające przez ubiegły tydzień ulewne deszcze spowodowały w ostatnich dniach śmierć co najmniej 26 osób w prowincji Syczuan w południowo - zachodnich Chinach - poinformowały w niedzielę chińskie media państwowe. 17 osób zaginęło bez wieści. Wg oficjalnej agencji prasowej Xinhua, z zalanych falą powodziową i bezpośrednio zagrożonych regionów prowincji ewakuowano 320 tysięcy osób. Powódź zniszczyła 20 tys. domów i przerwała ruch na 76 odcinkach szos.traty materialne sięgają 3 miliardów juanów, co stanowi równowartość prawie 400 mld dolarów USA i prawie 300 mld euro. Zniszczone zostały między innymi plony na 240 tysiącach hektarów użytków rolnych.Jak podaje Xinhua na podstawie prognoz meteorologów, sytuacja może się jeszcze pogorszyć, bowiem wschodniej części gęsto zaludnionej prowincji zagrażają w najbliższym tygodniu dalsze ulewne deszcze i burze.Powodzie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jest, czy nie ma? ręceprecz odTybetu

Wkurzyłam się dziś trochę. Na Chiny i na wyszukiwarkę. Bo po pierwsze, oni nic sobie nie robią z naszego prostestu. Dalej wywożą odTybetu co się da, a rozmowy chińsko-tybetańskie stanęły w miejscu. Ale jakby tego było mało, nie widzę w szukajce naszego bloga. Wczoraj jeszcze chyba był. Znalazłam w sieci jakiś artykuł: W 2006 roku udokumentowano liczne zatrzymania i wyroki (np. 10 lat więzienia za prowadzenie notatek o historii i geografii Tybetu) związane z działalnością polityczną, którą władze uznają za „zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa" (w znowelizowanym kodeksie postępowania karnego określeniem tym zastąpiono „działalność kontrrewolucyjną"), nawet jeśli ma charakter całkowicie pokojowy. Tortury są nadal codziennością więzień, aresztów śledczych i komisariatów Tybetu. Bicie, rażenie i gwałty elektrycznymi pałkami, krępowanie, skuwanie, zawieszanie za wykręcone kończyny, pozbawianie snu, głodzenie, szczucie psami, zamykanie w karcerach, wystawianie na (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Chrl odTybetu precz! ręceprecz odTybetu

W 2006 roku rząd utrwalał restrykcje, dotyczące przede wszystkim działalności religijnej, społecznej i politycznej. Kontrolowano klasztory, obowiązywał zakaz posiadania zdjęć Dalajlamy, blokowano przepływ informacji, inwigilowano tybetańskie kadry, duchownych i zwykłych obywateli. Jak w poprzednich latach, rutynowo bici i torturowani więźniowie polityczni tracili zdrowie w zakładach karnych i aresztach śledczych. Chińska Republika Ludowa jest krajem, w którym naruszanie praw człowieka oraz ścisły nadzór i represje wobec obywateli mają charakter instytucjonalny. A także, jak nieodmiennie rozpoczyna swoje raporty Departament Stanu USA, „państwem autorytarnym, w którym władzę sprawuje Komunistyczna Partia Chin. Członkowie partii zajmują niemal wszystkie wysokie stanowiska w administracji cywilnej, wojskowej i policyjnej na szczeblu krajowym oraz regionalnym. Władza najwyższa należy do członków Politbiura". ( (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
tybet dzis ręceprecz odTybetu

Status „dawnego" Tybetu bywa przedmiotem (głównie ideologicznych) dysput i polemik, nie ulega jednak wątpliwości, że w latach 1913-50 kraj ten, w środkowo-zachodniej części, spełniał wszystkie warunki państwowości uznawane przez prawo międzynarodowe: posiadał naród, terytorium oraz niezależny od obcych władz rząd, który sprawował na owych ziemiach władzę wewnętrzną, utrzymywał stosunki i zawierał traktaty z innymi państwami, bił własną monetę itd. Po proklamowaniu Chińskiej Republiki Ludowej w 1949 roku przewodniczący Mao Zedong zapowiedział „wyzwolenie" terenów, które Pekin uznawał za strefę swoich wpływów, powołując się na czasy mongolskiej dynastii Yuan i mandżurskich Qingów. W październiku 1950 roku oddziały Armii Ludowo-Wyzwoleńczej (AL-W) szybko rozbiły nieliczne i źle uzbrojone wojska tybetańskie. Siedem miesięcy później Tybetowi narzucono siedemnastopunktową „Ugodę w sprawie pokoj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »