Prorok

Wpisy zawierające słowo kluczowe prorok.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

MIŁOŚĆ BOGA OJCA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MIŁOŚĆ BOGA OJCA 8. Miłość Boga Ojca jest przez Syna Bożego, Jezusa Chrystusa podawana dla ludzi i ich nieustannie budzi. Wolą Boga Ojca jest, aby Bogu Ojcu służyć i z miłością w modlitwie się zanurzyć. Syn Boży, Jezus Chrystus pisze Boga Ojca Wolę i poprzez wnętrze swoje Pana sławi, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KTO MIŁOŚCI POSZUKUJE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

KTO MIŁOŚCI POSZUKUJE? 7. Każdy, kto miłości poszukuje odnajdzie ją przez Syna Bożego, Jezusa Chrystusa i wzrok ku Bogu skieruje, przez bramę żywego Słowa dalej pomaszeruje rozżarzając swoją otoczkę coraz mocniej, aż zobaczy wzrokiem przed sobą żywe Światło, tu na Ziemi dowód Bożej miłości w ziemskiej okazałości. Kto ducha swojego rozumem nie krępuje ten codziennie wyżej wzlatuje, bo miłość w życiu nim kieruje, patrzy na wsz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BOŻE OJCZE, BĄDŹ BŁOGOSŁAWIONY...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

BOŻE OJCZE, BĄDŹ BŁOGOSŁAWIONY...! 2. Boże Ojcze, bądź błogosławiony poprzez Syna Bożego, Jezusa Chrystusa, poprzez Miłość i Wolę Boga Ojca, poprzez miłość i wolę Syna Bożego, poprzez miłość i wolę Ducha Świętego, poprzez miłość i wolę do człowieka każdego, poprzez miłość i wolę Słowa Żywego do twora każdego, aby rósł i jaśniał w poszukiwaniu Stworzyciela! W nieustannym trudzie modlitwy Bogu ofiarowuję, wszystkie myśli, słow (...)

Zobacz cały wpis na blogu »