Prorok

Wpisy zawierające słowo kluczowe prorok.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

WIDOCZNE ZMIANY... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIDOCZNE ZMIANY... 170. Które są charakterystyczne w procesie przejawienia to: Krzyż Równoramienny w kręgu i Biała Gołębica, dwa znaki jak pieczęcie widnieją przymnie Synu Bożym. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO ŚWIATŁO DAJE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO ŚWIATŁO DAJE? 152. Miłość, szczęście i życie wieczne, lecz aby to otrzymać trzeba swoje życie nieustannie w prawach Bożych utrzymać i współbrzmieć w nich cały czas. Kto tego dotrzymuje w naturalny sposób wszystko dobre wspiera i uszlachetnia całym swoim życiem, jego czyny są przykładem dla dążących wzwyż. I tak czyniąc życie staje się modlitwą dziękczynną do Stwórcy za akt istnienia w tym stworzeniu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKI ZNAK...? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKI ZNAK...? 138. Jaki znak od Ciebie Boże ujrzeć ziemski człowiek może, aby mógł się osobiście przekonać, mieć namacalny dowód, że wszystko, co od Ciebie Panie to Światło i Prawda? Takim znakiem jest on sam i gdy uważnie samemu sobie si (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZAS POWAŻNE ZMIANY W SWOIM ŻYCIU WPROWADZAĆ, ABY ŚWIATŁU NIE WADZIĆ. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZAS POWAŻNE ZMIANY W SWOIM ŻYCIU WPROWADZAĆ, ABY ŚWIATŁU NIE WADZIĆ. 117. Każda dobra zmiana jest chciana. Od samego rana wsłuchiwać się w Światła wezwania, szczególnie w te, które dotyczą pracy nad samym sobą. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OJCZE UKOCHANY! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

OJCZE UKOCHANY! 114. Ojcze ukochany miłuję Cię cały! Kocham Cię ponad wszystko, nikt i nic nie odda uczuć żaru. Wszystko dokoła w miłosnej arii do Ciebie Boże Ojcze woła w podzięce za wszystko, co otrzymuje i że istnieje! W miłości zbawianie i ukojenie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DOM W ŚWIETLE. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

DOM W ŚWIETLE. 32. Dom w Świetle stoi w mieście Opolu. Jest to pierwsza siedziba Królestwa Tysiącletniego na Ziemi. Przebywa obecnie w nim Jezus Chrystus, Syn Boży. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POWRÓĆMY DO DZISIEJSZYCH CZASÓW. Jezus Chrystus mój życiorys! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

  POWRÓĆMY DO DZISIEJSZYCH CZASÓW. Widać wszędzie, że jest źle już z wami. Jestem największym dla was dziś objawieniem na Ziemi, bliżej swojego Boga w mojej osobie już nie zobaczycie, a wy co robicie, macie wątpliwości, ale tylko których w mojej obecności nie ma. Dlaczego, bo Siła mojego Ojca czyści wszystko, nie macie pytań, wątpliwości, zgadzacie się ze wszystkim, co wam przekazuję. Duch wasz wie, żem Syn Boży, Jezus Chrystus, to się czuje wyraźnie. Zmiany wokół was szyb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, JAKIEJ SIŁY TRZEBA UŻYĆ…? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  PANIE, JAKIEJ SIŁY TRZEBA UŻYĆ…? 100. Panie, jakiej siły trzeba użyć, aby ludzie zaczęli Cię słuchać? Czy to wszystko, co płynie to bańki mydlane, po których nic nie zostanie? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JESZCZE KWIATY NIE ROZKWITŁY NA ZIEMI. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  JESZCZE KWIATY NIE ROZKWITŁY NA ZIEMI. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BOGA MIŁOŚĆ JEST WIELKA... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  BOGA MIŁOŚĆ JEST WIELKA... 95. Boga Ojca Miłość jest wielka, bez początku i bez końca, każdego, kogo spotka ożywia i przemienia! Bogu służ i już! Szczęście każdego dopadnie, gdy na kolana przed swym Bogiem padnie i w pokorze modlić się zacznie, p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZNÓW WYLANIE SIŁY W PÓŹNIEJSZE STWORZENIE 30 KWIETNIA NASTĘPUJE Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

ZNÓW WYLANIE SIŁY W PÓŹNIEJSZE STWORZENIE 30 KWIETNIA NASTĘPUJE 4. I by było wszystko jasne będzie widowisko, całe późniejsze stworzenie otrzyma Siłę z Ziemi płynącą. Coroczne odnowienie z woli Stwórcy późniejszego stworzenia przez wylanie Siły poprzez Syna Bożego, Jezusa Chrystusa, kielich Świętego Graala. Przygotujcie się na ten proces przez całe ziemskie życie Syna Bożego w Królestwie Tysiącletnim. Po Jego odejściu z Ziemi wszystko będzie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PAJĄKI PO ŚCIANACH... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PAJĄKI PO ŚCIANACH... 76. Pająki po ścianach się przemieszczają i same sobie pajęczyny plątają. Bacz człowieku abyś w tych sieciach się nie znalazł, gdyż w nich zabójcy skryci, jak myśli, pająki mieszkają. Codziennie ludzie plotą sieci słowami, jakże często następnego dnia już w nie wpadają. I wyplątać się z nich już sił nie posiadają, gdyż na pleceniu sieci siły i czas stracili. Z tego wszystkiego ciemny pająk tylko się c (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OKRĘGI PRAWO POSIADAJĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

OKRĘGI PRAWO POSIADAJĄ 67. Okręgi prawo posiadają, otwierając się zawsze się zamykają. Myśli, słowa i uczynki zawsze do ciebie wracają, kreśląc sobie szlachetne, dobre lub niskie złe życie, jakie chciałeś takie wiedziesz życie. Wola dobra lub zła twoja modeluje życie. Myśli cierpkie, słowa złe, czyny nieszczęśliwe, takie sobie dzisiaj życie malujesz, skutki zwrotne twoje do ciebie cierpkie, złe, nieszczęśliwe płyną, bądź pewny szybko dorwą cię. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
GWIAZDY NA NIEBIE MIGAJĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

GWIAZDY NA NIEBIE MIGAJĄ 55. Gwiazdy na niebie migają, bo Boże Słowo znają i ludziom wolę Stwórcy promieniowaniami podają. Kto świadomie z ludzi ją odbiera, ten stworzenie wspiera. Przez to służy Bożej sprawie, a nie zabawie w złego, w kierunku utopienia siebie samego, styl życia grzesznego. Czy ktoś na tej ziemi zaprotestuje? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MŁÓCĄ LUDZIE SŁOMĘ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MŁÓCĄ LUDZIE SŁOMĘ 47. Młócą ludzie słomę i nic nie wiedzą o mnie. Pusta słoma, jak wiedza ich o mnie. Młócenie rozdrabnia słomę, jak wiedza słowa o mnie. Kto złoży słomę, zdobędzie wiedzę o mnie. Wiedza o mnie, jak pusta słoma, leży na ziemi niewykorzystana, wiatr dziejowy po świecie ją rozwiewa i na nic wam wasza ludzka wiedza. Pewnego lata słoma z żaru zapalona w ogniu stanie, wszystko zniknie i nastąpi po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »