Prorok

Wpisy zawierające słowo kluczowe prorok.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

PRZEŻYTE DOŚWIADCZENIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

PRZEŻYTE DOŚWIADCZENIA 166. Ziemscy ludzie przebywacie na Ziemi, aby doświadczać w swoim życiu i umacniać się służąc Stwórcy. Przebywanie na planecie Ziemia, jest to wam po to dane, abyście mogli doświadczać i tak umocnieni w Prawdzie służyli Stworzycielowi. Ziemskie twory swój pobyt zamieniliście na gromadzenie dóbr materialnych. Materią powinniście się tylko wspierać, a nie ma być ona celem pobytu na Ziemi. Służba PANU naszemu to cel jaki, każdy ludzki twór ma realizować dla własnego dobra. Osiągnięcie jak najwyższego poziomu, rozwoju duchowego daje szanse na przetrwan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBJAWIENIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

OBJAWIENIA 164. Objawienia przedstawiane przez kościoły są nie prawdziwe. Hierarchowie kościelni nie przyjmują objawień takich jak dotarły do osoby odbierającej, tylko rozumowo przerabiają przez ileś lat i są ujawniane po śmierci ziemskiego ciała osoby, która odebrała informację. W żaden sposób nie można objawień podawanych przez kościół, przyjmować jako wiarygodne. Zmienione rozumowo są dopiero podane do publicznej wiadomości. Objawienie trzeba przyjąć tak jak zostało przekazane. Ludzkie duchy rozwijające się duchowo ze swojego wnętrza dostają podpowiedzi na temat danego objawienia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO, WAM JESZCZE POZOSTAŁO? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO, WAM JESZCZE POZOSTAŁO? 278. Nic, albo nie wiele dobrego wam się dostanie w ramach procesu podczas Sądu Ostatecznego, który kończąc się zamyka jeden wielki okres dla tej części Materii, w której utkwiliście. I nie idziecie dalej, zatrzymaliście się i upadacie coraz niżej w rozwoju duchowym, a to, co wam wasz ziemski rozum proponuje nie jest warte więcej niż fu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻAR Z NIEBA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŻAR Z NIEBA 273. Płynie nieustannie, aby obudzić śpiących jeszcze ziemskich ludzi. Lecz gdy nie otworzą swych prawdziwych oczu to żar rozpuści ich otoczki wszystkie i nieświadomi powrócą do krainy, z której również nieświadomi wyszli. Tak zatracą wszystko, co zdobyli przez sw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WCZEŚNIEJSZE I OBECNE WYDARZENIA POWODUJĄ, ŻE ZIEMSCY LUDZIE SOBIE SZKODZĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WCZEŚNIEJSZE I OBECNE WYDARZENIA POWODUJĄ, ŻE ZIEMSCY LUDZIE SOBIE SZKODZĄ 263. I chyba nigdy nie przerwą tego łańcucha nieszczęścia, czy to osobistego, czy narodowego. Wszędzie królują tylko rozumowo inspirowane rozwiązania, a one niosą za sobą śmierć i upadek, gdyż brakuje im podstawowego – duchowego, tylko poprzez ducha może (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO, WY LUDZIE NA TEJ ZIEMI ROBICIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO, WY LUDZIE NA TEJ ZIEMI ROBICIE? 244. Oprócz materialnego życia nic lub niewiele. Skierowaliście swoje zmysły, odczuwanie tylko w ziemskie, ponad ziemskie się nie unosicie. Zachowujecie się jak ciężkie głazy kamienne w wodzie, od razu idziecie na samo dno, gdzie Światła promienie już do was nie dotrą, przykryje was, co najwyżej muł i już nikt nie odróżni was od mętnego (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PUSTE PUDŁA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PUSTE PUDŁA 223. To ziemscy ludzie, którzy chodząc po ziemi nie są świadomi, że są duchowi. Będąc tak mocno zajęci ziemskim zapomnieli skąd wyszli i dokąd mają powrócić, po tak zwane (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEST NA ZIEMI BOŻY ZNAK! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

JEST NA ZIEMI BOŻY ZNAK! 480. To Ja Syn Boży, Jezus Chrystus największe objawienie Prawdy, Miłości na ziemi. I chociaż wy niczego widzieć i słyszeć nie chcecie, to Prawda staje wam przed oczami gdziekolwiek je zwrócicie. Wy jesteście wręcz zmuszeni, aby Prawd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NADEJŚCIE CHRYSTUSA I ZAKOŃCZENIE SĄDU OSTATECZNEGO! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NADEJŚCIE CHRYSTUSA I ZAKOŃCZENIE SĄDU OSTATECZNEGO! 199. Co już się dzieje, Ja Syn Boży na ziemi swą obecnością kończę Sąd Ostateczny! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FORMA PISANIA DLA ZIEMSKICH LUDZI, GDYŻ NIC INNEGO DO NICH JUŻ NIE DOTRZE! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

FORMA PISANIA DLA ZIEMSKICH LUDZI, GDYŻ NIC INNEGO DO NICH JUŻ NIE DOTRZE! 264. Objawień nie potrafią odbierać już od wielu tysiącleci, nawet gdy coś zobaczą próbują to ubierać w ziemskie szaty i tak gubią sens przekazu, i jego jakość. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WARTOŚĆ NAJWYŻSZA! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WARTOŚĆ NAJWYŻSZA! 236. Wartością najwyższą dla ludzkiego ducha jest Miłość do Stwórcy i sam Stwórca! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIATŁO Z WAMI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŚWIATŁO Z WAMI                                                                                              &nb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DZISIEJSZA MOWA Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

DZISIEJSZA MOWA 44. Was już nie dotyczy, sami pozbyliście się swoich praw do świadomego funkcjonowania w obecnej formie. Stając się martwym przestaliście żyć duchowo, teraz kwestia jak zakończycie, w jaki sposób to się na was przejawi, na pewno tragicznie, będziecie sycząc zdychać pod naciskiem Bożej Prawdy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DROGI PANA SĄ NAJWAŻNIEJSZE! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

DROGI PANA SĄ NAJWAŻNIEJSZE! 189. Po których trzeba stąpać, ponieważ są one najkorzystniejsze dla wszystkich po nich idących, gdyż prowadzą najszybciej ku Światłu, a bruk tej drogi jaśnieje Prawdą. Jakikolwiek komentarz zbyteczny. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZEPIĘKNY SZTANDAR NA NIEBIE ROZPIĘTY MIĘDZY GWIAZDAMI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PRZEPIĘKNY SZTANDAR NA NIEBIE ROZPIĘTY MIĘDZY GWIAZDAMI 188. To tkanina tkana przez istotnych, zniewalająca przepięknymi barwami, opalizująca w promieniach Słońca. Jest blisko, wisi nad wszystkimi ludzkimi duchami przebywającymi na Ziemi, zapowiadając (...)

Zobacz cały wpis na blogu »