Pozycjonowanie

Wpisy zawierające słowo kluczowe pozycjonowanie.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Mistrzostwa w pozycjonowaniu 2k8 Konkurs SEO

Pierwszego dnia czerwca rozpoczął się konkurs SEO, pod nazwą "Mistrzostwa w pozycjonowaniu stron internetowych 2008". Celem konkursu jest pozycjonowanie strony w taki sposób, aby 30 sierpnia 2008 roku uzyskać pierwszą pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Oczywiście fraza na jaką należy pozycjonować swoją stronę nie jest dowolna, została ustalona przez organizatorów konkursu i brzmi: RęcePrecz OdTybetu. Sama fraza ma na celu propagować solidarność i jedność z Tybetem, a strony pokazywać całą prawdę o tym co dzieje się w tym kraju. Na niniejszym blogu nie będę zajmował się sprawami Tybetu, o nich poczytasz na innym blogu. Tutaj chcę pisać o spostrzeżeniach jakie zdobyłem w związku z uczestnictwem w konkursie, a związanych raczej z samym pozycjonowaniem i działaniem wyszukiwarki Google. Jeśli nie masz czasu na śledzenie SERP, postępów i szybkości indeksacji stron przez Goo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ręceprecz odtybetu Ręceprecz Odtybetu

Ręceprecz odtybetu no cóż wróciłem zmęczony do chałupy.   Zmęczony to mało powiedziane, jestem wykończony! Nic dzisiaj nie będzie już tu napisane! ręceprecz, nie ma żadnych wpisów odtybetu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Jesteśmy na piątym miejscu Ręceprecz Odtybetu

Dzisiaj budzę się i na twarzy pojawił się uśmiech :) Zaindeksowana strona i piąta pozycja w google pod frazą konkursową to niezły wynik jak na początek. Wiadomo, że ta pozycja nie utrzyma się zbyt długo, ale coś tam popracuję, żeby nie wypaść tak słabo. Może kupię domenę, ale narazie ręceprecz idę na rower odtybetu.   Edit: aha zapomniałem dodać, stronę zaindeksowało mi bez www, to może ją podlinkujmy: ręceprecz

Zobacz cały wpis na blogu »
Już 60% aż zadziwiające RęcePrecz OdTybetu

Zmieniają się strony w top 10, zadziwiające jednak, że kolejne blogi zakładane na blogi.pl wypierają z pierwszej strony wyników wcześniej zaindeksowane wpisy. Ciekawi mnie na czym to polega, bo samo Google pokazuje tylko 10 wyników na frazę ręceprecz odtybetu, jednak strony, które wcześniej widniały w rankingu wciąż są zaindeksowane i wyświetlane dla szczegółowych zapytań. dla przykładu strona Lexy, którą zapamiętałem ręceprecz odtybetu. Czyżby ktoś z Google siedział na PiO i dla tej frazy ustalił limit wyświetlania stron? Będę się temu bliżej przyglądał, no chyba, że to tylko u mnie takie dziwy się zdarzają?

Zobacz cały wpis na blogu »
RęcePrecz OdTybetu czas zacząć RęcePrecz OdTybetu

Już 6 godzin trwa konkurs na pozycjonowanie stron WWW, w którym postanowiłem uczestniczyć. Polega on na tym, aby wypromować stronę na frazę ręceprecz od tybetu. Dla niewiedzących o co chodzi, pozycjonowanie to szereg działań, których celem jest promocja strony w wyszukiwarkach, w efekcie chodzi o to, aby uzyskać jak najwyższą pozycję na określone przez nas słowa kluczowe. W konkretnym przypadku, chodzi o to, aby pozycjonowana witryna pokazywała się wysoko, po wpisaniu przez internautę zapytania w postaci ręceprecz odtybetu. Każdy kto zajmuje się pozycjonowaniem wie, że wyszukiwarki teoretycznie wyświetlają obiektywne wyniki wyszukiwania, w praktyce zaś można tymi wynikami manipulować. W tym konkursie chodzi o to, aby wyłonić osobę, która robi to najlepiej. Istnieje wiele technik pozycjonowania, niektórzy skupiają się na samej optymalizacji witryny, tj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pozycjonowanie na frazę RęcePrecz OdTybetu Skuteczne Pozycjonowanie

Rozpoczęła się ostra rywalizacja pomiędzy pozycjonerami. Każdy chce wygrać bowiem zorganizowany konkurs SEO. Polega on na tym, aby uzyskać najwyższą pozycję w Google pod koniec sierpnia tego roku. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce może liczyć na atrakcyjne nagrody, między innymi - laptopa. Oczywiście nie muszę wspominać o uznaniu wśród innych osób zajmujących się pozycjonowaniem stron WWW, w końcu prześcignąć wszystkich innych pozycjonerów, to nie łatwe zadanie i pochwała należy się każdemu komu uda się to osiągnąć.   Tak czy inaczej to dobra zabawa, rywalizacja zawsze dobrze robi i motywuje do bardziej wytężonej pracy, a więc do dzieła, czas na pozycjonowanie stron na frazę ręceprecz odtybetu. Spróbujesz?

Zobacz cały wpis na blogu »
Testy plotki ploteczki o pozycjonowaniu

Zachęcony wypowiedzią pewnej osoby z mojego forum, postanowiłem przetestować serwis blogi.pl i sprawdzić co pożytecznego można zyskać wylewając swoje wypociny. Postaram się co jakiś czas pisać coś "orginalnego" (czas przestać z kopiowaniem wikipedi :) ) i obserwować co się dzieje. Coraz więcej plotek o tym (by nie zacząć przyglądać sie bliżej) że zaplecze mają zastąpić blogi. Więc w takim razie mam i ja.

Zobacz cały wpis na blogu »