Muzyka

Wpisy zawierające słowo kluczowe muzyka.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Czas na muzykę! ABC gaga, czyli dadaizm nju century

Duke Robillard to książę gitary z kręgów SRV, mistrz bluesa, jazzu i swingu.  Postać mało znana w naszym kraju, jego kawałki można usłyszeć na przykład w audycjach Jana Chojnackiego

Zobacz cały wpis na blogu »
Odkryłem świetne sposób na PinoLary! Tam i tu?

Dzisiaj przypadkiem zastanawiąjąc się nad sprawami konkursu, odkryłem jedno nie dopatrzenie w zdobywaniu pinolarów! Podzielę się tym zanim administracja zauważy ten karygodny błąd który może pozwolić zarabiać nawet do 500 pinolarow dziennie!! Wystarczy wejść na http://pinotv.pl/kanal/likemusic przesunąc na sam dół i wcisnąć dodatkowe pinolary online!

Zobacz cały wpis na blogu »
Wstęp do bloga Music Music

Blog ten jest pisany dla koneserów muzyki progresywnej, rockowej, alternatywnej, jazzowej, bluesowej, soulowej, new prog'owej. W skrócie: "coś dla siebie" znajdą tutaj koneserzy takich wykonawców jak: Ella Fitzgerald, Erykah Badu, Amy Winehouse, Lifehouse, Alter Bridge, Muse, Santigold, Imogen Heap (Frou Frou), Coldplay, Portishead, Tori Amos, Blur, The Good The Bad & The Queen, Foo Fighters, Frank Sinatra, The Fray, Goo Goo Dolls, Guano Apes, i wielu wielu innych znakomitych przedstawicieli wymienionych wyżej styli muzycznych.   *Informacje użyte do artykułów są esencją z innych artykułów, wiadomości, news'ów nagłaśnianych prze różne media.

Zobacz cały wpis na blogu »
Fisz/Emade - Heavi Metal recenzownia

    Recenzując longplay braci Waglewskich natrafiłem na nie lada problem. Jak opisać na blogu płytę kogoś, kto powinien być oceniany przez największe czasopisma muzyczne na świecie, kogoś kto przewyższa swoją muzyką większość (zastrzegam, większość, nie wszystkich!) rodzimych wykonawców? Głupio mi ale nadal chcę wam opowiedzieć o Heavi Metal. Z płyty bije surowość – nie tylko bitów ale i wokalu. Fisz i Emade nigdy nie nagrali muzyki tak prostej a zarazem tak trudnej. Jak sądzę, gdyby dać do posłuchania kawałki z tej płyty zwykłemu fanowi hip-hopu, nie spotkały by się one ze szczególną aprobatą. Teksty autorstwa Fisza przesiąknięte są metaforami, wymagają kojarzenia pewnych faktów i zależności lecz zarazem są bardzo dosadne. Potrzebuję iluzji, złudzeń (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
mragowo Put a donk on it

Oto moja dawka wspomnień z Mrągowa 2008 - uwaga relacja będzie bardzo subiektywna i oczywiście nie każdy musi się z nią zgadzać. Jeśli ktoś z osób wchodzących na bloga był w Mrągowie i chce, by jego relacja ukazała się na blogu, śmiało piszcie, a na pewno się ukaże:PIĄTEK - 25 lipca 2008 r:W tym roku dotarłam do Mrągowa dopiero pierwszego dnia Pikniku, trochę późno z jednej strony, ale podobno lepiej późno niż wcale. Tegoroczną podróż do Mrągowa rozpoczęłam do przymusowego, trzygodzinnego postoju w Warszawie, gdy okazało się, że w autobusie, którym planowałam pojechać nie ma już wolnych miejsc. Trochę byłam wściekła, no ale cóż mówi się w końcu "głową muru nie przebijesz" i to powiedzenie akurat w tym wypadku miało bardzo dużo prawdy. No ale wszystko kiedyś mija i ok 19 wysiadłam wreszcie na dworcu w Mrągowie, gdzie zostałam przywitana przez Wróbelka. Szybko złapałyśmy taks&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
tehno! Techno Is My Life

Ludzie słuchający muzyki techno to nie tylko młodzież, to również starsi, których także fascynują syntetyczne brzmienia. Techno słuchają również często graficy, nie tylko komputerowi, programiści, gracze komputerowi (a techno w grach pojawia się coraz częściej), astronomii i zwykli ludzie, którzy mają dość rzeczywistości i chcą się od niej oderwać choć na chwilę i "odlecieć w kosmos".1. INFORMACJE OGÓLNE Subkultira techno zagościła również w Polsce. Tworzone są liczne kluby np. Techno Planet w Bielsku-Białej, Ground Zero w Warszawie.Ostatnio pojawiły się miesięczniki zajmujące się tylko tą muzyką, w radiach nadawane są specjane audycje oraz tworzone są stacje z tą muzyką... Telewizja również "nadaje" techno w godzinach nocnych... Plusem jest także to, że każdy może zają się (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
emo:) eMo

Wszyscy doskonale wiedzą, że jeśli człowiek słucha metalu - jest metalem, jeśli słucha punka - jest punkiem. Tak samo było w przypadku emo...Emo jest podgatunkiem hardcore punka nazwanym tak w połowie lat 80., aby opisać nowy styl zespołów DIY chcących uciec od tradycyjnych standardów muzyki hardcore (era Minor Threat) oraz brutalności sceny tamtych czasów, ustępując miejsca nowej fali eksperymentów, co zainspirowało do założenia wielu zespołów. Nazwa emo pochodzi od tego, że czasami członkowie zespołów przeżywali silne stany emocjonalne w trakcie koncertów. Termin ten jednak nie był wtedy odbierany zbyt poważnie przez niek (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Buszi buszi Moja hata

WASZYNGTON - prezydent Bush i zagranicznych urzędników finansowych wyświetlane wspólne rozwiązania soboty do walki nadchodzących kryzysu finansowego, nadzieję na spokojne paniki inwestorów, których dotarło mimo odważnych i przyspieszenia działań rządu. REKLAMA Jeszcze nie było konkretnych propozycji nowych ruchów, kiedy Bush mówił w Rose Garden etapie po prostu wit, towarzyszyć przez niemal z przedstawicieli kilkunastu krajów i organizacji międzynarodowych. Świeże wiadomości dnia Busha był zarzut, że narody współpracują w celu rozwiązania kryzysu, unikanie go-go-sam protekcjonistycznych strategii handlu pogorszyła się, że warunki w Great Depression. "W połączonym świecie, nie narodu będzie uzyskanie przez dół driving los innego. Jesteśmy w tym razem. Będziemy się przez to razem", powiedział Bush. "Nie zostały momentach kryzysowych w przeszłości, kiedy potężne narody się ich energii przed siebie lub s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Browns Winslow w szpitalu Sport i wogle

Berea, Ohio - Cleveland Browns napięty końca Kellen Winslow został hospitalizowany z niejawne choroby. REKLAMA Coach Romeo Crennel powiedział Winslow piątek, że był trzymany przez noc w Cleveland Clinic. Winslow było chore na kilka dni i zespół wysłał go do lekarza czwartek przez dalsze badania i oceny. Crennel nie wiedzieć, kiedy 25-letni gracz zostanie zakończona. Winslow nie miał cztery operacje kolana po jego prawej i po jednym z nich potrzebne mu po zabiegu dostałem staph zakażenia. On nieudanego sezonu w 2005 r. ze względu na niemal śmiertelne awarii motocykla. Uczynił Pro Bowl w ostatnim sezonie po 82 dokonywania połowów na 1106 jardów.

Zobacz cały wpis na blogu »
Zadowolona Mongoł blog

  Bardzo się ciesze że tyle was przychodzi, ale z drugiej strony jest mi smutno że tak mało komentuje!!!Zawsze gdy dacie komenta odwdzięczam się tym samym!!!                                               fryzury katalog paznokcie zelowe fryzury emu

Zobacz cały wpis na blogu »
Czules kiedys, ze chce Ci sie zyc? :) Emo boya blog

Jaki dostałeś największy dar w życiu? Zdrowie? Urode? Miłość? A na co by Ci sie to zdało gdybyś nie dostał daru życia!?Bóg daje go nam z nadzieją że go dobrze wykorzystam, gdy go nam odbiera raczej żadko jest zadowolony.Codzienie, popełniamy największy z możliwych grzechów, marnujemy czas... A nie otrzymaliśmy NIC ceniejszego!Doceńmy czas, kto wie czy jutro nie umrzemy!? A moze umże ktoś z osób tak nam bliskich?A może to dobry czas by powiedzieć : DOŚĆ !!! Więcej czekać nie będe:C Z A S     Ż Y Ć !!! ps 3 spil kosmetyka depilacja rozstepy krem

Zobacz cały wpis na blogu »
Dajcie se spokoj! Życie jest snem

Ludzie! Dajcie se spokój! Jak macie pisać komenty typu "Tnij się wzdłuż" to lepiej wo gule ich nie piszcie. Boshee, jakie to powalone, po prostu brak mi słów. Pomyślcie wy sami nad sobą, a nie piszcie bzdury mi bo ja to mam głęboko nie powiem gdzie. Powalone, pokręcone, poyebane itp.Ha-ha-ha. Jakie wy macie problemyyy. Ludzie trzymajcie mnie bo zaraz wykorkuje.  lego zabawki depilator braun jubii spil dk

Zobacz cały wpis na blogu »
Bush pewniak Komputerowe niusy!

WASZYNGTON - Klucz kibiców na Wall Street ratowania pakiet prodded prawodawców do zatwierdzenia plan godzin przed trudnym House głosowania w poniedziałek z prezydentem Bushem mówiąc jest to konieczne, aby manicure paznokci "zachować kryzysu w naszym systemie finansowym rozprzestrzenianiu się w całej naszej gospodarki." "Każdy członek Kongresu i amerykańskich każdy powinien pamiętać, że głosowanie na ten rachunek jest głosowanie w celu zapobieżenia szkody gospodarcze dla was i wasze wspólnoty", powiedział Bush, w pełni świadomi, że przejście do Kongresu o 700 miliardów dolarów kompromis prawodawstwo jest dalekie od ubezpieczonych . "Z tego silne i zdecydowane ustawodawstwa," he said, "będziemy pomóc ponownie uruchomić przepływ kredytowej American rodziny pedicure zdjecia mogą w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zakupy w intuition Miley Cyrus fans

A miley znowu na zakupach..Tym razem kupowała jakieś bluzeczki.... seriale odcinki (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowy blogas Izaaak

Hey. Witajcie na moim new blogasku. Chciałabym na powitanie dać wam pare powitalnych obrazków zrobionych przeze mnie, zobaczymy czy wam się podobają, narazie tylko 3:      Może się wam nie podobają te obrazki, ale ja nie jestem w tym expertką. W dodatku nie mam specjalnego programu do tego ponieważ... ah, co będe się tłumaczyć. Odwiedzajcie i komentujcie mojego bloga pliska.   Chciałabym też wam powiedzieć że robię avki, nagłówki i takie obrazki na zamówienie.CENNIK-Nagłówek..................10 kom-Avek.........................5 kom (...)

Zobacz cały wpis na blogu »