Muzyka

Wpisy zawierające słowo kluczowe muzyka.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

komórki .... Narzekam - czyli co mnie wkur...

jechaliscie kiedys autobusem, a jakis debil puszczal sobie na caly regulator z komorki jakąś muzyke?jak mnie to wkurwia, Jakim trzeba byc debilem zeby nie zalozyc sluchawek. Ale taki zjebany pozer musi szpanowac swoim nowym zajebistym telefonem... Nie zrozumcie mnie źle, ja też mam calkiem niezly tel, ale nie puszczam z niego na caly autobus muzyki. Dzis jechalem autobusem i siezdiala sobie wlasnie taka grupka takich półkretynów, a muza oczywiscie musi leciec tak zeby caly autobus ich slyszal bo przecież kutas ma telefon........ albo idzie kretyn sobie przez miasto, hałas, ruch uliczny, glośno jak chuj, ale pedał jeden musi sobie muze puszczac bo przecież szpan... No nie kumam... Rozumiem jak sie siedzi ze znajomymi w pokoju albo gdzies to mozna sobie posluchac muzy z telefonu, ale kurwa zeby na ulicy? przeciez to jest maksymalna wiocha........... 

Zobacz cały wpis na blogu »
cześć gwiazdy

Mam na imię Karolina.Moje hobby to muzyka i jej wykonawcy oraz aktorzy.Niedługo notka o jednym z najlepszych aktorów.To pa pa.

Zobacz cały wpis na blogu »
muzyka division milan

to moja prywatna muzyka prosze o komentarz

Zobacz cały wpis na blogu »
muzyka

Lubię, kiedy gra. Wszystko gra, pomimo tego, że przy dźwiękach nie potrafię się skupić, a to nienajlepszy czas na roztrzepanie. Czas się wziąć za siebie, za wszystko.Odgrzebałam utwory, których nie słuchałam już bardzo długo. Młoda za nimi nie przepada, a ja jestem pantoflara.dzisiaj, na zapęd: Hotel Costes "Get a move on"

Zobacz cały wpis na blogu »
ulubione

Mam świra na punkcie muzyki. Znawca ze mnie średni gatunków, sławnych kompozytorów, nie wiem jak wygląda waltornia ani jak odróżnić skrzypce od altówki. Tego nie wiem. Pewnie nie trzeba wiedzieć takich rzeczy, żeby kochac muzykę. Nie lubię ciszy. Muzykę chcę słyszeć przy każdych okazjach. Potem okazuje się, że ludzie, zdarzenia i miejsca kojarzę właśnie z muzyką. Robi mi się taka mapa świata, sytuacji i ludzi, na której miejsca mogę znaczyć utworami. I tak... Szczyrk i pewien (...)

Zobacz cały wpis na blogu »