Muzyka

Wpisy zawierające słowo kluczowe muzyka.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Kolekcja Płyt Muzyka klasyczna Moje Ogłoszenia

https://www.olx.pl/d/oferta/kolekcja-plyt-muzyka-klasyczna-CID751-IDXTZjf.html

Zobacz cały wpis na blogu »
Marcin Miller "Jestem Szalony" Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 43/100 "Jestem Szalony" Marcin Miller            Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie znałaby piosenki Marcina Millera „Jesteś szalona”. Nawet na moim weselu, to był hit, chociaż na parkietach królowało wtedy Despacito. Od lat dziecięcych pamiętam, jak zawsze w soboty w południe leciało Disco Polo Live i czekało się na każdy odcinek (nie mówię o Disco Relax, które leciało w niedzielne poranki). Pamiętam też pierwsze koncerty w Sali Kongresowej w Warszawie, na które jechałam z rodzicami, żeby móc na żywo poba (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szukam ciekawych piosenek świątecznych.:) Blog na którym udzielam odpowiedzi na najtrudniejsze pytania dotyczące życia

Obecnie słucham tego:Train - Shake up ChristmasCałkiem fajny kawałek.;)  

Zobacz cały wpis na blogu »
Muzycy Ravela spóźniali się na próby, czyli o pożytkach z orkiestry symfonicznej Wieść Gminna Niesie

  Muzycy Ravela spóźniali się na próby, czyli o pożytkach z orkiestry symfonicznej   Koncert orkiestry symfonicznej to wydarzenie, które trudno porównać z czymkolwiek innym. W czasach, gdy jesteśmy przyzwyczajeni do kilkuminutowych hitów słuchanie utworów o wiele dłuższych może być wymagające. No i koncerty dziś są o wiele bardziej dynamiczne, niż te typowe, w filharmonii.   Właśnie dlatego jest to doznanie tak ciekawe. Jesteśmy przyzwyczajeni do kultury obrazkowej, więc odruchowo staramy się zobaczyć. A muzyka? Cóż, otacza nas hałas, nieu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Sporo przydatnych i opłacalnych linków Linki do gier , kodów rabatowych , promocji, filmów

Sporo przydatnych linków dla każdego z lewej strony bloga :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona z ofertami rabatowymi i konkursami :) Linki do gier , kodów rabatowych , promocji, filmów

https://lead4.pl/op/NTg3NTM5LjExODAyNDc%3D   Klikaj :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kilka ciekawych linków na początek Linki do gier , kodów rabatowych , promocji, filmów

Konkurs w KitKat do wygrania ciekawe nagrody - https://myclick-6.com/p/sqjC/xFKM/OH0w Kupony do sklepów internetowych - https://promolovers.pl/?cid=MffJxceT Gry i rozrywka - https://casino-ranking.eu/U4ZAK60Y Ranking i ocena pożczek które ma sie przydac - https://ekspres-pozyczka.pl/XuUyQfUH Wszystki Linki znajdują sie z lewej strony w kategoriach :)  

Zobacz cały wpis na blogu »
Linki :) Linki do gier , kodów rabatowych , promocji, filmów

W linkach są dodawane ciekawe strony ktore mogą was zainteresowac dla każdego cos ciekawego :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witam Wszystkich wkrótce pierwsze linki do konkursów i promocji skierowanych do was :) Linki do gier , kodów rabatowych , promocji, filmów

Niebawem zostana dodane treści:)

Zobacz cały wpis na blogu »
Puławski obiad...przy Marynce Blog o przyrodzie, naturze, śpiewaniu, historii, bieganiu, o byciu ...

Co chwilę i niespieszno opadający liść buczyny zwiastuje już jesień Tą młodą,jak dziś ciepłą, jak dziś cieszącą i promykiem słońca i wiaterku ciepła. Tulącą w swoich objęciach jeszcze nasze niezapomniane niedawne lato. Podpalony już co któryś pręży się dumnie, jak żołnierz na warcie. A w nim zamknięte są i jasne złota kolory niedawnych żniw, poprzez bursztynu aksamit i na końcu wpadający w burgund swego dojrzewania. To niczym dotyk boski ten jesienny spleen i ta genialna w swojej osobowości scena wrześniowego wybrzmiałego dnia. Dnia wcale nie oczywistego, dnia innego i intrygującego. Dnia , za którego wiele osób byłoby skłonnych zapłacić wiele by był w tym wrześniu udany. Zatopiony w wielkie nadzieje i wielkie niepewne. Ta jego tajemniczość i jego promienista aura zarazem była gdzieś wymarzona i wypowiedziana. Na wiele zdań na wiel (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Znów przy kompie siedze sobie i tak sobie skrobie OPOWIASTKI Z ŻYCIA "NIEDZIELNEGO PATRIOTY"

jest dzis piatek h:13.40 A.D. 2022 Własnie dzis zakupilem najlepszy tytoan Red Bulla Green - kilka wdechów i jestem w siudmym niebie, jak to przy potrzebie!!! Klikajcie jesli macie tablety Peja Najlepsze Zwrotki - YouTube. Słucham i dojsc nie moge przestać my sleć ze CHCIALBYM być takim jak ON. Jego geniusz przyćmiewa moje blogi. Ale jeszcze będziemy się obydwoje wspierali.

Zobacz cały wpis na blogu »
Dotknij mnie znów O szukam przeznaczenie

Twoich rąk  Tak bardzo tęsknię za dotykiem, który dałeś mi Nikt nigdy,pewne to,ja nadal czuję ciepło Twoich rąk    Twoich rąk W objęciach ich schowałam swoje najpiękniejsze sny Jak mam uwierzyć, że któregoś dnia zabraknie  Twoich rąk   Nigdy nie myślałam, bo szczęściem byłeś mi i ty, Zawsze przy mnie trwałeś i chciałeś moim być   Twoich rąk Bez nich runie cały świat Proszę nie patrz na mnie tak Sam dałeś dotknąć mi Twoich rąk Oprócz tego nie chcę nic Bez nich nie potrafię żyć Proszę zostaw ślad Ten maleńki ślad Twoich rąk   Twoich rąk  Szukałam po omacku nie pojmując przecież, że Nie mogę prosić cię by dla mnie było piękno Towich rąk   Twoich rąk  Bezpieczna przystań w której pozwoliłeś sobą by (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Taniec biologia i ochrona przyrody

Skończyła się kolejna edycja Tańca z Gwiazdami, gdzie jest pociągające to, że są prezentowane rózne style z różnymi choreografiami, pojawiały się opinie, że osoby z wyższym wykształceniem nie oglądają tego programu, otóż albo oglądają albo wyjątek potwierdza regułę. Zaraz ktoś napisze, że to obciach, ale jaki to obciach podziwiać piekne figury, stroje, makijaże, fryzury, pozy? Jeden lubi sztuki walki, drugi lubi taniec. Każdy sport zapewnia rozrywkę, rozwija ciało i umysł, każdy jest wspaniały, ale nie każdy jest dla każdego, ważne by wybrać coś dla siebie. Również taniec można zaliczyć do sportu, tylko, że ten oprócz rywalizacji, daje jeszcze mnóstwo radości, przyjemności, pozwala sie odstresować, zapomniec o problem (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Golec uOrkiestra Wszystko o muzyce

Witamy ✋👋 Dziś przedstawimy wam kilka informacji o zespole Golec uOrkiestra. Golec uOrkiestra to wyjątkowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej. Zespół w 1998 roku założyli Paweł i Łukasz Golcowie "beskidzcy górale XXI wieku". Dlaczego? Ponieważ z wielką maestrią potrafią łączyć ze sobą najróżniejsze nurty muzyczne. W ich piosenkach słychać folkowe brzmienia z Żywiecczyzny wśród których dorastali, ale i ukochany przez nich jazz, pop, czy rock'n'roll. Wierność własnym korzeniom oraz bezkompromisowość w tekstach i muzyce sprawiają, że Golec uOrkiestra jest wciąż jednym z najbardziej popularnych, rozpoznawalnych i cenionych zespołów w Polsce.

Zobacz cały wpis na blogu »
One Direction Wszystko o muzyce

Hej Przepraszamy, że wczoraj nie było wpisu, ale strona niestety nie chciała z nami współpracować. Dlatego dzisiaj trochę dłuższy post, znjadziecie w nim różne informacje na temat ulubionego zespołu muzycznego Marti. Życzymy przyjemnego czytania. One Direction: Był to brytyjsko - irlandzki boysband, który tworzyli brytyjczycy: Harry Styles, Louis Tomlinson, Liam Payne  i Zayn Malik, oraz irlandczyk Niall Horan. Zajęli trzecie miejsce w siódmej brytyjskiej edycji programu X Factor, gdzie zostali połączeni w zesp&oacu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »