Muzyka

Wpisy zawierające słowo kluczowe muzyka.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Not Fade Away Post Scripta, czyli Nie tylko o Muzyce

No to będziemy teraz przez dłuższą chwilę w Ameryce. A to z racji tego, iż TVP Kultura przypomniała w ostatnią sobotę koncert Rolling Stones z trasy "Voodoo Lounge". Kiedy już zastanawiałem się jakie dvd zapodam sobie wieczorem, patrzę w program TV, i proszę - taka niespodzianka:) Koncert z Miami, na scenie zapowiada go Whoopi Goldberg. A set zaczyna sie, jak to zwykle na tej trasie, od "Not fade away" z bodaj ich debiutu. Dalszy komentarz jest w zasadzie zbyteczny... próbowałem po prostu przypomnieć sobie "mój" koncert (sprawdzam w Wikipedii...) ok. 2 tygodnie późniejszy z Minneapolis, na którym miałem okazję być osobiście. Oglądanie w telewizji ma swoje wady. Mimo że wszystko lepiej widać, to gorzej słychać (odbiornik Manta chyba pozbawiony jest basu...), no i przeżycie nie takie samo. Wówczas naprawdę miałem na sobie dreszcze ekscytacji. A ostatnio bardziej ciekawość jakie piosenki zagr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Coś o mnie! Cześć, jestem Ania!

Cześć wam! Mam na imię Ania, a to mój pierwszy wpis. Chciałabym opowiedzieć wam coś o sobie i o przyszłości tego bloga więc... Zaczynajmy!   1. Czym się interesuję? Interesuje się głównie terrarystyką, czyli zwierzętami egzotycznymi - ptasznikami, gadami, owadami itp, jednak lubię też muzykę, bez której nie mogłabym żyć. Słucham głównie wybranych, japońskich i angielskich piosenek, a moją ulubioną piosenkarką jest Melanie Martinez, której to piosenek bardzo dużo słucham. Jak można się było domyślić, to tak - oglądam anime, a moje ulubione to The Promised Neverland oraz Toilet Bound Hanako-Kun. Ale nie jestem tak prostą i stereotypową dziewczyną, jak mogło by się wydawać! Jestem zainteresowana psych (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Muzyka LiveChange

Wiele z was pewnie może się zastanawiać, co takiego może zmienić, albo wnieść do waszego życia muzyka. Mi osobiście dała bardzo dużo. Czasami melodia oraz słowa artysty mogą wyrazić więcej niż 1000 słów. Czujesz, że ktoś jest, albo był dokłądnie w takim samym etapie życia, w którym się aktualnie znajdujesz.

Zobacz cały wpis na blogu »
Wiersze Melchiora!!! Wańkowicza ??? NIE - moje MK- melchior królem OPOWIASTKI Z ŻYCIA "NIEDZIELNEGO PATRIOTY"

"Odnośnik od Boga" Pragne zaznaczyć żeby Boga obaczyć Aby z Wierkuszki wypadały gruszki Aby mocą swoją Poruszać Wolą Twoją  

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona 3 €chosąda

strona3-584 Jestem kim jestem i wiem że lepiej być może tylko wtedy gdy światło jest po naszej stronie. Znaczy sie wtedy, kiedy zostaniemy w życiu swoim przy tym co dla nas łaskawe. Bóg łaskawy, w przeciwieństwie do Szatana, który odpowiada za cale zło jest Mocą nadrzedną. Ona to skrapla się jak krople Wisennego deszczu i sprawia, iż wszystko rośnie - zwłąszcza Nasze Marzenia. Marzenia - z punktu filozoficznego są istotą Wszechrzeczy Planu ; Stwórcy Naszemu, który rozpościela nad nami Parasol Ochronny - MUZYKĘ. Ona to jest swiostą mazią łączącą i spalającą całe Nasze Uniwersum. Atom przyz atomie tworzą struktóry Nieba, które w swoim bezkresnym, rozłorzystym studium życia stanowi zalążek Boga wiekuistego. Chcemy czy nie; tak sie tarabani nasz Los. Chcemy czy nie; życie dane nam od Boga jest jedynym prawdziwym faktem, wobec kórego opadają nam ręce - a zwłaszcza mi - Szatanowi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zadanie 1.0 FIZYKA dla każdedgo

Jle wynosi w przybliżeniu predkośc światła V1 jężeli założymy iż porusza sie ono w w dwuch kierunkach z tą samą Predkościa V1+:=V0+V0. Dadne V0=300000 km/s Szukane  V1=? Rozwizanie V1:=2*V0=600000000 Einstainow. Odp. Predkość watru zalezy od tego jaką   Zadanie 1.1 Ile wynosi siła wiatru V1 jezeli przy pełnuym wiertrze v0=700000 km/h lub przy galopującym koniu któreko prędkość też wunosi v0 jednoakowoż porsze się tylko w jedna strone (brak inercji).??? Dane v0:=700000 km/h=700000000/1000 m/s:=700000 Szukane v1=? Rozwiązanie v1:=1*v0=700000 m/s   odp. Przy tatkim zalożeniu iż brak jest inercji szukana predkość wiatru jesr predkościa wiatru czyli v1 rownie jest v0!

Zobacz cały wpis na blogu »
konspekt-ainsteinarosdzial-01-zakotwiczenie-cd-strona-2/584 €chosąda

strona 2/584 Jesica , wchodząc do pokoju w którym to zawsze baraszkowaliśmy od zmamieierzchu do świtu - pochwyciła mnie za ramie i szepnała mi do ucha  - Dziś mam dni płodne, może więc tak zmalujemy sobie jakiegoś malucha!!!! To śmieszne i nie normalne - tyle czasu razem - a my nie mamy nawet chomika.  - Jesi, wiesz że nie moge mieć dzieci, tyle razem próbowaliśmy i nic. Jedno z nas jest bezpłodne, a może i obydwoje. Do tych złamsów, którzy zwą się doktorami medycyny nie mam zamiarów iść i nawet Ty niedałabyś rade mnie do nich zaciągnąć - mówiąc te śłowa pomyślalem sobie jednocześnie, ile ja bym dał za spelnienie jej snów  o macierzyństwie. Może gdy się pomodlę gorąco o ten cód, cód narodzin nowego istnienia i BOG wyslucha nas i spelni nasze oczekiwania. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
strona 1/584... €chosąda

strona 1/548 Ze snu wyrwalo mnie natarczywe i dlugooczekiwane pukanie do do drzywi od mojej sypialni. To była Ona - moja małżonka Jesica. I choć żyliśmy bez ślubu, na ta zwana karte rowerową - to niejeden związek mogłby nam pozazdorścić uczucia jakie do siebie żywiliśmy. To już ponad 30 lat razem; a mnie wciąż się zdaje jakby to był dzień. No cóż, nie każdy jest doskonały - nawet taki gość jak ja!!I choć nie potrafię zasypywać gruszek w popiele; przeprszam- nie tyle nie umiem co nie lubię tego robić - to pragne powiedzieć, iż jestem w ciągłym dotarciu sie z moja cudownością w postaci mej lubej Jesici. Ja Tomas!!! Pewnikowo trudno Ci jest to zrozumieć Mój Ty drogi Odbiorco; jednakowóż w miare czytania mych poniższych słów napewno odkryjesz sens i zamysł kryjący sie  na stonach niniejszej książki.  skoro tylko czas nas nagli i popycha (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KONSPEKT AINSTEINA €chosąda

Spiś treści/17:57.00 2020.07.02 Czwartek Część I p.t."KONSPEKT AINSTEINA" 01. Zakotwiczenie 02. Obstawa 03. Refundacja 04. Odległy spin 05. Zasadzka 06. Prozaiczna odległość 07. Cisza w eterze 08. Schzoferenia pseudoafektywna 09. Pogorzelisko 10. Zauroczenie 11. Echosąda 12. Licznik Gaiger'a   Część II p.t."Zawirowania czasoprzestrznne" 01. Czas Euklidesa 02. Samotność Ainsteina 03. Mgławica Magellana 04. Sprośność Ainsteina 05. Zauroczysko Boolleana 06. Epitafium Gaiger'a 07. Radioaktywność Gaiger'a 08. Samokontrola nad czasem 09. Spowiedź do Universum 10. Równanie czasoprzestrzenne 11. Echosąda czasu i przestrznei 12. Licznik czasu   Część III p.t."Świat Ainsteiana" (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
dZIENNIK WG bOOLEAN'a Nauka jest gwarantem wszystkiego!!! W tym i mksneer'a

Jest właśniei Sobota 2020.06.27 h:7:49 Na odsłuchu SlumsAtack "dobry rok": A zarz po nim  RPS (Peja) - Frajerhejt 9.12/DTKJ (prod. Hirass) wymiekam przy tym dlatego napisze program dziennik; uses crt,win;   type nazwisko:=ARRAY(string); type imie:=ARRAY(string); type nr:=ARRAY(string); begin    & (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Systemy liczbowe według Boolean'a Nauka jest gwarantem wszystkiego!!! W tym i mksneer'a

program system uses crt; win; var    begin   repeat     system (system)^siódemkowy^(array[0..6]):=0+6=7 :=1?+6?:=7;      system (system binarny)^dwojkowy^(array[0..1]):0+1:=1+1:=01;      system (system)^osemkowy^(array[0..7]):=1:7:+8::1?+6?:=8   C     if system<>system     then begin   system(dwojkowy-:=2,x:=0 y:1):+ system((szesnastkowy+0 to : 1f)):=system (dzięsiatny:=+10(system siódemkowy+3):=array^system(dwojkowy=binarny(szesnastkowy=heksagonalny) ++[osemkowy] 2(dziesiatkowy:=array[0..10]) end; until false; end.

Zobacz cały wpis na blogu »
Wakacyjna przygoda. Zadanie II Grupa Delfinki - nauczanie online

Zabawy na 23.06.2020Witajcie w dzisiejszym dniu! 1. „Zabawy na plaży” - Posłuchajcie przygód trzech przyjaciół. Nasi bohaterowie Tishi, Tashi  i Ubaki wybiorą się dziś na plażę. Przypomną Wam o jakich ważnych rzeczach trzeba pamiętać, aby spędzić bezpiecznie czas nad wodą. https://www.youtube.com/watch?v=Ui-ndYWcThA             Wspaniała bajka edukacyjna, która uczy zas (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RECyDYWA - RAZ + Dwa!!! czyli co jak kto lubi.... OPOWIASTKI Z ŻYCIA "NIEDZIELNEGO PATRIOTY"

Jest 2020-06-20 Sobota h:18:01 Właśnie leci mi na odsłuchu kawalek "MIłość pez pardonu" Recydywy, a zarqaz po nim "za dużo wódki...." bajeczny numer który słyszę po raz pierwszy. Kiedyś pamiętam to jka dziś mój jeden z największycg Przyjąciel niejaki Robert Paralusz, który to nieodwracalnie kojarzy mi sie z Leonardo da Vincii.. Jego Mądrośc nadanrza za intelektem i wogule - jest odlotowy. Dał mi z dobrego serca i czystej duszy, płyty CD w czasach gdy jedna kosztowała jakies 30PLN. Łacno było ich ym ponad 20 z dobrym okładem Do dziś zachodze w głowę dlaczego tak sie to stało. Po zatym powiedział mi Prawdę odnośnie KOBIET {kandydatek na Żony iKochanki} PAmięTAj MARCINIE - nie szukaj zony dla siebie;lecz szukaj kobiety która bedzie DOBRĄ M@TKĄ dla TWYCH DZ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Phill Colins wymiata OPOWIASTKI Z ŻYCIA "NIEDZIELNEGO PATRIOTY"

Slucham gościa i śłucham i nadziwić sie nie moge , ajk on TO robi. Jebut.

Zobacz cały wpis na blogu »
Bądźmy ostrożni. Zadanie III Grupa Delfinki - nauczanie online

Zabawy na 10.06.2020 Witajcie kochane delfinki w środę! Dzisiaj pośpiewamy i potańczymy. 1. „Duży i mały skok”- Zapraszam na poranną gimnastykę. https://youtu.be/InxomdEHL8M       2. „Wycieczka rodzinna”- Posłuchajcie piosenki i zapamiętajcie zasady, jakich należy przestrzegać, aby wycieczka była bezpieczna. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »