Modlitwa

Wpisy zawierające słowo kluczowe modlitwa.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

BRAK W WAS ŻYCIA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BRAK W WAS ŻYCIA! 154. Ludzkie twory, chodzicie po planecie ziemia, zanieczyszczacie ją, a duchowo nie ma w was życia. Wiedziecie leniwe duchowo życie i myślicie, że po to jesteście na tej Ziemi. Rozum podsuwa wam myśli dotyczące tylko rzeczy materialnych. Od rana do wieczora pracujecie, aby nagromadzić jak najwięcej rzeczy materialnych. Czym bardziej bogatsi jesteście w rzeczy materialne, tym biedniejsi jesteście duchowo. Nie dopuszczacie do swojego wnętrza żadnych światłych informacji. Po blokowaliście sobie przepływy energetyczne i wasze ciało daje (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POZDRAWIAM OJCZE WSZECHMOGĄCY! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

POZDRAWIAM OJCZE WSZECHMOGĄCY! 261. Pozdrawiam Ojcze Wszechmogący całym swym sercem nowym, rozmrożonym, tu na ziemi po długiej drzemce. Czas otworzyć oczy, przejrzeć na nie i patrzeć z perspektywy wszechogarniającej Miłości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FILM VIDEO Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

FILM VIDEO 153. Jezus Chrystus     nagrywa swoje wykłady Przesłania Miłości w formie filmów video. Publikuje w Internecie na blogach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BEZTROSKIE ŻYCIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BEZTROSKIE ŻYCIE 152. Koniec już beztroskiego życia ziemscy ludzie! Czas pobytu, spędzaliście tutaj na Ziemi tylko na hulankach i swawolach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SEDNO PŁONIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SEDNO PŁONIE 151. Sedno Jezusa Chrystusa płonie ogniem Bożym. Kolejne etapy poznania tu na Ziemi Syna Bożego doprowadziły do takiego uświadomienia siebie samego, że sedno zapłonęło Bożym ogniem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE CZEKAJĄ NA CUDA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZIE CZEKAJĄ NA CUDA! 70. W przebywanie Żywego Słowa w postaci Jezusa Chrystusa tu na Ziemi ludzkie twory nie chcą uwierzyć. W cudowne objawienie Syna Bożego chętnie by wszyscy uwierzyli. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DNIE PIĘKNE NA ZIEMI! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

DNIE PIĘKNE NA ZIEMI! 159. Wtedy, kiedy życie w duchowy proces nad sobą samym się przemieni, a po przemianach wewnętrznych, duch w materii świadom siebie samego będzie wszystko wokół uszlachetniał niosąc błogosławieństwo dla wszystkich spotkanych na ziemskiej drodze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KTO DZIŚ WIERZY...? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  KTO DZIŚ WIERZY...?                   102. Kto dziś wierzy w prawdziwego Boga i przez osiągnięte poznanie widzi jasną Prawdę, Światło przed sobą, które jasno mówi o jedynym Stwórcy? Kto wyraziste ma przekonanie przez ciągłe przeżywanie stworzenia, że doskonałość Pana jest najwię (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, TYŚ MI NAJMILSZY... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, TYŚ MI NAJMILSZY... 90. Panie, Tyś mi najmilszy i najbliższy zarazem tu na ziemi, Tyś mi Bogiem i Ojcem na zawsze, na wieki, przez wieczność całą! Do Ciebie Panie codziennie wznoszę wzrok swój i modlitwy, wsłuchując się w uczucia swoje coraz mocniej. Uczę się Panie poznawać mowę Twoją w stworzeniu i rozpoznawać znaki wskazując mi do Ciebie drogę. Wieloma fałszywymi drogami ludzie podążają naprzeciw swojej zgubie, ni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE UMIŁOWANY…! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE UMIŁOWANY…! 69. Panie umiłowany wszystko się zmienia i przemienia, miłość do Ciebie ciągle narasta! Kochają Panie Ciebie na ziemi wszystkie twory, nawet te nieświadome, które najgłębiej w materie się zanurzyły i przykuły się do niej najmocniej. Te uwalniane z materii będą drastycznie, przez wielkie cierpienia, aż do zaniku świadomości siebie samego włącznie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MODLITWA! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MODLITWA! 60. Ptaki na niebie wysoko latają i wciąż pytają o modlitwy twoje do Pana, z ziemi. Modlitwy zmawiane jak wiatry dziejowe chmury ciemne przeganiają po niebie, oczyszczając obraz gwiazd w kierunku, których modlitwy podążają, aby następnie mogły się kłaść przy stopniach tronu Pana, Stwórcy naszego. Modlitwy suto okraszone uczuciami zawsze z korzyścią dla modlącego są realizowane zgodnie z prawami Pana, a nie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »