Modlitwa

Wpisy zawierające słowo kluczowe modlitwa.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Komu Pan Bóg pomaga..... SEKRET WIARY

Kierując się w stronę Boga najczęściej prosimy go o zdrowie, pieniądze i szczęście....podobnie jest, kiedy znajdujemy się w trudnych sytuacjach życiowych modlimy się o to samo,....wówczas modlimy się o życie swoje lub bliskich nam osób.....Czy Bóg wysłucha? to już jest uzależnione od każdego indywidualnie, jakie ma relacje z Bogiem....i w jaki sposób się modli, w jaki sposób okazuje swoją wiarę......Nie wsytarczy tylko obwieśic się krzyżykami lub medalikami na łańcuszku aby to zadziałało....to tak nie pracuje.....  

Zobacz cały wpis na blogu »
Narodowy Kościół Polski..... SEKRET WIARY

Usłyszałem dzisiaj wypowiedz jednego z polskich polityków, na temat kościoła w Polsce a ponieważ mieszkam w UK.....zaciekawiło mnie to co mówił....naprawdę odnosił się do tego, że Kościół katolicki bardzo słabo stara się o pozyskiwanie wiernych, nawet mówił, że istnieje potrzeba utworzenia nowego kościoła narodowego dla Polaków.....dowiedziałem się, że wiele zasad jest łamanych a sami księża sprawiają społeczeństwu dotkliwy ból....również spada zainteresowanie wiernych uczestniczeniem we mszy świętej, czy nawet w samej spowiedzi....brak zaufania do księży zostanie zauważony dopiero za kilka lat, kiedy bedzie już za późno a skutki będą widoczne ..... Kiedy w siłę rosną na świecie inne religie....wiara katolicka przeżywa kryzys.....piszę te słowa przed rocznicą śmierci Jana Pawła II i tak się składa, że NASZ papież i święty, zrobił bardzo dużo dla Polaków i ludzi wierzacych w Polsce.....ale takich przykładów potrzeba wiecej......m& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mt 6, 1-6. 16-18 bierziczytaj

Modlitwa, post i dobre uczynki zbliżają do Jezusa. ...   Poznawaj dobroć Boga. Z miłością patrzy w serce. ...   Nie skrywaj dobra. Niech będzie widoczne i pociągające. Niech innych prowadzi do przemiany ku lepszemu. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Mk 9, 14-29 bierziczytaj

Modlitwa i post miejscem spotkania z Bogiem. ...    Jesteś Bożym dzieckiem.  Bóg cię zawsze kocha.  Przymnażaj wiary.  Nie wątp w doświadczeniach życia. ...    Mocna wiara jest motorem wszelkich cudów.  Dzięki niej możemy dokonywać wielkich rzeczy. ... 

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIADECTWO KAROLINY Różaniec Świętego Józefa

ŚWIADECTWO KAROLINY    Witajcie, chciałbym z Wami podzielić się wspaniałą nowiną, mianowicie z początkiem roku 2010 rozpoczęłam modlitwę o dobrego męża i pół roku później spotkaliśmy się w dzień i godzinę moich urodzin... Nie myślałam, że ta modlitwa da taki szybki rezultat... Ta miłość, motylki w brzuchu przyszły niespodziewanie i nie byłam nastawiona, że coś z tego będzie, jako obietnicę złożona św Józefowi dałam naszemu synowi na drugie imię Józef, chwała Panu... Św. J&oacu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZDANY EGZAMIN Różaniec Świętego Józefa

Kochani przychodzę do Was z mocnym świadectwem!  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dlaczego warto odmawiać RÓŻANIEC ŚWIĘTEGO JÓZEFA? Różaniec Świętego Józefa

Niech słowa Czcicielki Św. Józefa zachęcą nas do modlitwy:       Odmawiajmy RÓŻANIEC ŚWIĘTEGO JÓZEFA, a kontemplując każdy paciorek rozmyślajmy nad życiem Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.   

Zobacz cały wpis na blogu »
NAPRAWIONE DRZWI - ŚWIADECTWO Różaniec Świętego Józefa

Napiszę, jaką sprawę załatwił mi św. Józef niedawno. W mieszkaniu pod nami mocno skrzypiały drzwi, drzwiczki, trudno to określić, nie znoszę skrzypiących zawiasów. Chodziłam tam, ale nie otwierano, chciałam zaoferować pomoc i radę jak to usunąć. Wreszcie poprosiłam o pomoc Św. Józefa, napisałam do niego list i położyłam pod figurkę Świętego. Św. Józef zajął się moim problemem, był przecież cieślą Chwała Panu!   Czcicielka Św. Józefa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Józef jeszcze NIGDY mnie nie zostawił w potrzebie! Różaniec Świętego Józefa

    (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAPRAWIONY SAMOCHÓD Różaniec Świętego Józefa

      Chciałabym podziękować za cud naprawy samochodu. Wczoraj dowiedziałam się, że bliska mi osoba męczy się z autem. Nie może go naprawić. Zaczęłam się modlić telegramem do św. Józefa oraz innymi modlitwami – różaniec oraz litania do św. Józefa. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIADECTWO JUSTYNY Różaniec Świętego Józefa

  Świadectwo I  Moja modlitwa o dobrego męża trwała wiele lat. Specjalna do Świętego Józefa o dobrego współmałżonka, dodatkowo przez 20 miesięcy odmawiałam codziennie dziesiątkę różańca w tejże intencji, przez ten czas szukałam swojej drogi i mojej drugiej połówki, to niesamowite czego Święty Józef dokonał, po wielu przejściach w końcu spotkałam tego idealnego mężczyznę, prawdziwą drugą połówkę. Myślałam, że to niemo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚRODA ŚWIĘTEGO JÓZEFA Różaniec Świętego Józefa

W książce pod tytułem ”OPIEKĄ SWOJĄ NAS CHROŃ”, wydaną przez Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu w 2015 roku, znajduje się krótki opis historii środowych nabożeństw ofiarowanych ku czci św. Józefa. SZCZĘŚLIWY KTO SOBIE PATRONA JÓZEFA MA ZA OPIEKUNA.      Nabożeństwa te były praktykowane w każdą środę już w XVII wieku we Francji, a wywodziły się z klasztoru benedyktyńskiego w Chalon. W Polsce zaczęto je odprawiać około połowy XVIII wieku. Dowiadujemy się także, iż za czasów panowania Augusta III środa była dniem postu prywatnego, a także iż oprócz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZWAŻANIA RÓŻAŃCOWE – fragmenty z Pisma Świętego Różaniec Świętego Józefa

ROZWAŻANIA RÓŻAŃCOWE – fragmenty z Pisma Świętego Część I. CZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Żywy Różaniec, czyli RÓŻE RÓŻAŃCOWE Św. Józefa Różaniec Świętego Józefa

I. Czym jest ŻYWY RÓŻANIEC? Żywy Różaniec to najkrócej mówiąc inicjatywa modlitewna, w której określona liczba osób (w naszym przypadku będzie to 15) modli się każdego dnia za siebie na wzajem, tworząc Żywy Różaniec. Każdy z uczestników odmawia codziennie wyznaczoną jedną tajemnicę przydzieloną na dany miesiąc z życia Świętej Rodziny, a w naszym przypadku z życia św. Józefa. Po upływie miesiąca następuje zmiana tajemnicy i poszczególne Płatki (tak często określa się osoby modlące się w Różach R&oacut (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RÓŻANIEC ŚW. JÓZEFA - odmawiany na tradycyjnym Różańcu NMP Różaniec Świętego Józefa

RÓŻANIEC ŚW. JÓZEFA - odmawiany na tradycyjnym Różańcu NMP   '' (...)

Zobacz cały wpis na blogu »