Modlitwa

Wpisy zawierające słowo kluczowe modlitwa.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

ŚWIADECTWO KAROLINY Różaniec Świętego Józefa

ŚWIADECTWO KAROLINY    Witajcie, chciałbym z Wami podzielić się wspaniałą nowiną, mianowicie z początkiem roku 2010 rozpoczęłam modlitwę o dobrego męża i pół roku później spotkaliśmy się w dzień i godzinę moich urodzin... Nie myślałam, że ta modlitwa da taki szybki rezultat... Ta miłość, motylki w brzuchu przyszły niespodziewanie i nie byłam nastawiona, że coś z tego będzie, jako obietnicę złożona św Józefowi dałam naszemu synowi na drugie imię Józef, chwała Panu... Św. J&oacu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZDANY EGZAMIN Różaniec Świętego Józefa

Kochani przychodzę do Was z mocnym świadectwem!  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dlaczego warto odmawiać RÓŻANIEC ŚWIĘTEGO JÓZEFA? Różaniec Świętego Józefa

Niech słowa Czcicielki Św. Józefa zachęcą nas do modlitwy:       Odmawiajmy RÓŻANIEC ŚWIĘTEGO JÓZEFA, a kontemplując każdy paciorek rozmyślajmy nad życiem Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.   

Zobacz cały wpis na blogu »
NAPRAWIONE DRZWI - ŚWIADECTWO Różaniec Świętego Józefa

Napiszę, jaką sprawę załatwił mi św. Józef niedawno. W mieszkaniu pod nami mocno skrzypiały drzwi, drzwiczki, trudno to określić, nie znoszę skrzypiących zawiasów. Chodziłam tam, ale nie otwierano, chciałam zaoferować pomoc i radę jak to usunąć. Wreszcie poprosiłam o pomoc Św. Józefa, napisałam do niego list i położyłam pod figurkę Świętego. Św. Józef zajął się moim problemem, był przecież cieślą Chwała Panu!   Czcicielka Św. Józefa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Józef jeszcze NIGDY mnie nie zostawił w potrzebie! Różaniec Świętego Józefa

    (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAPRAWIONY SAMOCHÓD Różaniec Świętego Józefa

      Chciałabym podziękować za cud naprawy samochodu. Wczoraj dowiedziałam się, że bliska mi osoba męczy się z autem. Nie może go naprawić. Zaczęłam się modlić telegramem do św. Józefa oraz innymi modlitwami – różaniec oraz litania do św. Józefa. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIADECTWO JUSTYNY Różaniec Świętego Józefa

  Świadectwo I  Moja modlitwa o dobrego męża trwała wiele lat. Specjalna do Świętego Józefa o dobrego współmałżonka, dodatkowo przez 20 miesięcy odmawiałam codziennie dziesiątkę różańca w tejże intencji, przez ten czas szukałam swojej drogi i mojej drugiej połówki, to niesamowite czego Święty Józef dokonał, po wielu przejściach w końcu spotkałam tego idealnego mężczyznę, prawdziwą drugą połówkę. Myślałam, że to niemo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚRODA ŚWIĘTEGO JÓZEFA Różaniec Świętego Józefa

W książce pod tytułem ”OPIEKĄ SWOJĄ NAS CHROŃ”, wydaną przez Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu w 2015 roku, znajduje się krótki opis historii środowych nabożeństw ofiarowanych ku czci św. Józefa. SZCZĘŚLIWY KTO SOBIE PATRONA JÓZEFA MA ZA OPIEKUNA.      Nabożeństwa te były praktykowane w każdą środę już w XVII wieku we Francji, a wywodziły się z klasztoru benedyktyńskiego w Chalon. W Polsce zaczęto je odprawiać około połowy XVIII wieku. Dowiadujemy się także, iż za czasów panowania Augusta III środa była dniem postu prywatnego, a także iż oprócz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZWAŻANIA RÓŻAŃCOWE – fragmenty z Pisma Świętego Różaniec Świętego Józefa

ROZWAŻANIA RÓŻAŃCOWE – fragmenty z Pisma Świętego Część I. CZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Żywy Różaniec, czyli RÓŻE RÓŻAŃCOWE Św. Józefa Różaniec Świętego Józefa

I. Czym jest ŻYWY RÓŻANIEC? Żywy Różaniec to najkrócej mówiąc inicjatywa modlitewna, w której określona liczba osób (w naszym przypadku będzie to 15) modli się każdego dnia za siebie na wzajem, tworząc Żywy Różaniec. Każdy z uczestników odmawia codziennie wyznaczoną jedną tajemnicę przydzieloną na dany miesiąc z życia Świętej Rodziny, a w naszym przypadku z życia św. Józefa. Po upływie miesiąca następuje zmiana tajemnicy i poszczególne Płatki (tak często określa się osoby modlące się w Różach R&oacut (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RÓŻANIEC ŚW. JÓZEFA - odmawiany na tradycyjnym Różańcu NMP Różaniec Świętego Józefa

RÓŻANIEC ŚW. JÓZEFA - odmawiany na tradycyjnym Różańcu NMP   '' (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Różaniec Św. Józefa Różaniec Świętego Józefa

  Różaniec św. Józefa składa się z 60 paciorków na pamiątkę 60 lat życia św. Józefa na ziemi. Paciorki mają kolor biały i niebieski. Białe – symbolizują czystość św. Józefa, a niebieskie – nieustanne rozmyślanie św. J (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Styczeń o jałowym smaku Kawy sobie nie odmawiam

Gdy rozpoczynam nowy dzień, zawsze w połowie porannej rutyny, gdzieś między śniadaniem a makijażem, spalam papierosa. Jest to papieros elektryczny, nie lubię śmierdzieć. Zawsze w tym momencie czuję największą słabość. Nie mam siły na makijaż, ale wiem, że i tak muszę go zrobić. Przez te dwie minuty myślę o tym, jak bardzo nie mam siły, by założyć kurtkę i wyjść z mieszkania. Myślę o tym, że moje plecy są zbyt zmęczone, aby kolejny raz dźwigać ciężar doczesnego świata. Gdy kubek po mojej kawie wygląda jak brunatna mapa swiata, czyli jest już zupełnie pusty, zamykam za sobą drzwi, wchodzę do windy i zaczynam. Idąc przed siebie pośpiesznym, choć otępiałym krokiem, odprawiam własną mantrę, którą jest osobista modlitwa. Nie kryję, że jest to rytuał (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Płatki róży Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Płatki róży 34. Płatki róży na wietrze szepczą do ucha o mnie Jezusie Chrystusie na Ziemi lecz oprócz istotnych, kto ich słucha, kto się nad tym choć raz zastanowi i sam sprawdzi informację? Jasny krzyż na Ziemi świeci i potwierdza, że mam rację. Lecz gdy do rozumu ludzkiego dotrze taka myśl od razu następuje dywagacja i rozpuszcza się w tłumie myśli i znika dla ludzkiego ducha taka informacja. Naród polski w większości zwie się ‘chrześcijanami’ i jest bez wiedzy, że pod swoją strzechą gości mnie część Pana! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻAŁOBA NARODOWA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  ŻAŁOBA NARODOWA! 16. Władze ogłaszają żałobę narodową, bo w katastrofie lotniczej zginęło dwadzieścia osób. Nikt się jakoś nie przejmuje, że na Ziemi przebywa Żywe Słowo w osobie Jezusa Chrystusa. Nikt Go nie rozpoznaje, a przecież to wysłannik Pana Najwyższego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »