Moc

Wpisy zawierające słowo kluczowe moc.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

MISTRZOSTWO W ŚWIETLE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MISTRZOSTWO W ŚWIETLE 227. Osiąga ludzki duch przez oświecenie, dążąc do poznania światłej Prawdy podczas pobytu na tej ziemi, będąc świadkiem swej wewnętrznej całkowitej przemiany. Wszystko, co na tej ziemi wykonuje współbrzmi w woli Bożej i tak lu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO, WY LUDZIE WIECIE O WIELKOŚCI SWEGO BOGA? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO, WY LUDZIE WIECIE O WIELKOŚCI SWEGO BOGA? 204. Nic, niewiele, w ogóle nie wierzycie w istnienie Najwyższego, a wszystko dlatego, że zbyt mocno jak ryba denna przywarliście do ziemskiego i wszystko co pochodzi z góry, a takie jest Światło, dla waszego ziemskiego rozumu nie istnieje, pojąć nawet nie możecie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DNIE PIĘKNE NA ZIEMI! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

DNIE PIĘKNE NA ZIEMI! 159. Wtedy, kiedy życie w duchowy proces nad sobą samym się przemieni, a po przemianach wewnętrznych, duch w materii świadom siebie samego będzie wszystko wokół uszlachetniał niosąc błogosławieństwo dla wszystkich spotkanych na ziemskiej drodze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO ŚWIATŁO DAJE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO ŚWIATŁO DAJE? 152. Miłość, szczęście i życie wieczne, lecz aby to otrzymać trzeba swoje życie nieustannie w prawach Bożych utrzymać i współbrzmieć w nich cały czas. Kto tego dotrzymuje w naturalny sposób wszystko dobre wspiera i uszlachetnia całym swoim życiem, jego czyny są przykładem dla dążących wzwyż. I tak czyniąc życie staje się modlitwą dziękczynną do Stwórcy za akt istnienia w tym stworzeniu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JASNY KSIĘŻYC NAD NAMI... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JASNY KSIĘŻYC NAD NAMI... 122. Jasny księżyc nad nami, jasnym światłem świeci nocami i pobudza ducha ludzkiego do zastanowienia skąd pochodzi i dokąd zmierza. I tak wieki całe kolejne mijają, a duchy ludzkie się nie rozwijają, razem z martwą materią umierają schylając się po wszystko, co ziemskie, a w kierunku duchowego już się nie wysilają. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WODY PŁYNĄ... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  WODY PŁYNĄ... 104. Wody płyną ustalonymi przez Prawa torami po ziemi, tak miłość do ciebie płynie, wystarczy świadomie ją czerpać, gdy serca otwarte na nią, odnajdą miłość w sobie i innym przekażą. Niezliczone skarby przed ludzkim duchem stają od wieków, a on nie czuje ich obecności, gdyż w jego sercu zima wciąż gości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, JAKIEJ SIŁY TRZEBA UŻYĆ…? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  PANIE, JAKIEJ SIŁY TRZEBA UŻYĆ…? 100. Panie, jakiej siły trzeba użyć, aby ludzie zaczęli Cię słuchać? Czy to wszystko, co płynie to bańki mydlane, po których nic nie zostanie? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAWIESILIŚCIE SIĘ LUDZIE! Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

  ZAWIESILIŚCIE SIĘ LUDZIE! 5. Jak program w komputerze, ani tu, ani tam was nie można włączyć, trzeba was wyłączyć i wtedy może jeszcze raz wystartujecie. Jednak dalej macie stary, fałszywy, niedziałający program. Musicie wszystko nowe sobie zamontować już bez lucyferyzmu żadnego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OSTRZEŻENIA JUŻ NIE PŁYNĄ, A WYDARZENIA! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

OSTRZEŻENIA JUŻ NIE PŁYNĄ, A  WYDARZENIA! 11. Aby wszystko, co niewłaściwe rozleciało się w brzmieniu Bożych praw. Dzieje się na tej Ziemi wszystko nie tak, więc tylko postępowanie w takt Bożych praw może to zmienić, czyli usunąć wszystko co stare i niech zapanuje Boży ład. Zniszczonego nie będzie można odbudować po staremu, fundamen (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZNÓW WYLANIE SIŁY W PÓŹNIEJSZE STWORZENIE 30 KWIETNIA NASTĘPUJE Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

ZNÓW WYLANIE SIŁY W PÓŹNIEJSZE STWORZENIE 30 KWIETNIA NASTĘPUJE 4. I by było wszystko jasne będzie widowisko, całe późniejsze stworzenie otrzyma Siłę z Ziemi płynącą. Coroczne odnowienie z woli Stwórcy późniejszego stworzenia przez wylanie Siły poprzez Syna Bożego, Jezusa Chrystusa, kielich Świętego Graala. Przygotujcie się na ten proces przez całe ziemskie życie Syna Bożego w Królestwie Tysiącletnim. Po Jego odejściu z Ziemi wszystko będzie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NA NIEBIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NA NIEBIE 58. Na niebie gołębie latają Sąd Boży i pokój zapowiadają. Wola Boża żąda od człowieka przestrzegania prawa i rozliczenia całkowitego, nie ujdzie ani jedno ziarenko dobra i złego w chcenie człowieka przemienionego. Czy zdajecie sobie ludzie jaką strawę sobie szykujecie, dobrą lub złą gotujecie, przyprawą są wasze słowa, myśli wodę stanowią, a części stałe, to czyny wasze, całość w prawie na talerzu wam podane, ur (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MOC SŁOWA! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MOC SŁOWA! 56. Moc Słowa, mówione i pisane mają, gdy w duchu ożywają obrazem się stają, który wibracje ludziom kolorem i kształtem dają. Uczucie soczewką główną procesu w odbiorze, bez uczucia jesteś tylko ziemskim telewizorem. Czujność przez uczucia si (...)

Zobacz cały wpis na blogu »