Moc

Wpisy zawierające słowo kluczowe moc.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Zaufaj im Kiedy dotykam mroku tworzy się czas...

Mrok ciągnie mnie nie wiem gdzie Światłość tak znika gdzieś Noc zbliża się, wola mnie Jasność trwa pośród łez   Ref. Smocza sila jest w moich snach Nie pozwól jej odejść Anielska moc trwa w ciagu dnia Nie pozwól jej odejść   Świt pojawia się, nie dogoni mnie W odchłani mej zło kryje się Dzień przywitał Cię, ominął mnie Ciemności żal prznika serce me   Ref. Smocza sila jest w moich snach Nie pozwól jej odejść Anielska moc trwa w ciagu dnia Nie pozwól jej odejść   Głos wola mnie, dusza ma broni się Wieczność  dziś ukojenia chcę Moc dotyka mnie, choć boję się Nicość  ta znika gdzieś pośrod drzew   Ref. Smocza siła jest w moich snach Nie pozwól jej odejść Anielska moc trwa w ciągu dnia Nie pozwól jej odejść (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
lego volvo 850 kombi lego-chatka

Oto moje volvo 850. Jest moc'em i w sumie tak też wygląda. Może nie jest tak fajny jak rolls royce (patrz przedostatni wpis), ale ma jedną świetną funkcję. Ma otwieraną maskę, a pod nią v6. A oto jego wnętrze.  

Zobacz cały wpis na blogu »
J 1, 1-18 bierziczytaj

Moc światła miłości dotyka serca, wnętrza. Oczyszcza. Uzdrawia to, co przywarło ze świata. Stajesz się darem Boga dla każdego. ...   Jezus, Słowo Ojca, objawia ci każdego dnia na nowo nieskończoną miłość Boga. ...   Troska o pogłębienie wiedzy, ugruntowanie mądrości o pełny rozwój jest zleconym przez Boga zadaniem. Kto nie dba o pogłębienie wiedzy, grzeszy, odrzuca dar, miłość Stwórcy. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
ferrari f40 lego-chatka

To moja ostatnia praca. Małe, eleganckie ferrari f40 ze świetną sylwetką. Kolejny raz użyłem wrotki tym razem jako wydech.

Zobacz cały wpis na blogu »
duch na halloween lego-chatka

Oto mój najnowszy duch. Ma pofałdowaną płachtę i unosi ręce, jak każdy duch, a w środku ma:

Zobacz cały wpis na blogu »
czarny kot lego-chatka

To moja ostatnia budowla. Czarny kot na holloween. Jest zrobiony w stylu brickheadz, ale ma inne, ruchome ręce.

Zobacz cały wpis na blogu »
mercury lynx lego-chatka

    Oto mój najnowszy model: mercury lynx rocznik '82. posiada...Wiernie odwzorowane wnętrze... Oraz dwuwarstwowy grill. Świetny, prawda?

Zobacz cały wpis na blogu »
ufoludek lego-chatka

       Moja dzisiejsza praca - uroczy, odrobinkę nieśmiały ufoludek. Jest tak miły, że zabrał szturmowca na spacer.  

Zobacz cały wpis na blogu »
leniwy strażak lego-chatka

     Leniwy strażak jest naprawdę bardzo śpiący, więc położył się na kanapie Lego i zapadł w sen. Kiedy sie obudzi, z pewnością wypije trochę "energetyka" (energetyki szkodzą zdrowiu!) oraz popatrzy na kwiatki.  

Zobacz cały wpis na blogu »
audi quattro lego-chatka

    Oto audi quattro.  Posiada ono wiele interesujących szczegółów, takich jak: zaokrąglony spojler, dolny wlot powietrza czy nawet "nadruk", zrobiony z dwóch okrągłych klocków na drzwiach, które się otwierają. Auto ma też duży prześwit i dużo miejsca w kabinie.

Zobacz cały wpis na blogu »
1989 ford mustang lego-chatka

      Przedstawiam forda mustanga trzeciej generacji III z 1989r. Jest to wierna kopia oryginalnego modelu z 1989r. Posiada on nawet zagłówki foteli.  

Zobacz cały wpis na blogu »
lamborghini miura lego-chatka

   Oto lamborghini miura.  Posiada ona wiele ciekawych detali, takich jak: "rzęsy", tylna szyba i zderzak, a w środku mieszczą się 2 mikrofigurki.    

Zobacz cały wpis na blogu »
vw garbus lego-chatka

     Przedstawiam najnowszą wersję kultowego i lubianego vw garbusa. Garbus ma otwierany tył, w środku są kwiatki. Jego światła są umieszczone pod kątem, we wnętrzu pięknie prezentują się zegar, zrobione z wrotek. 

Zobacz cały wpis na blogu »
volvo construction set lego-chatka

   Przedstawiam "Volvo construction set". Składa się on z dwóch pojazdów: wywrotki i koparki. W kabinach jest miejsce na mikrofigurki. W zestawie są też klocki 1x1, barierka i podjazd.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
rolls royce silver ghost lego-chatka

   Przedstawiam rolls royce'a silver ghost z 1909r. Posiada on wiele detali, takich jak: klamki (z gaśnic), fotele, koło zapasowe, silnik a nawet znaczek firmowy. Mieszczą się w nim mikrofigurki. Ma on tez dwie funkcje: otwierane klapy slinika oraz... otwierany dach.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »