Lekarz dusz

Wpisy zawierające słowo kluczowe lekarz dusz.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

PODZIĘKOWANIA STWÓRCY UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PODZIĘKOWANIA STWÓRCY 103. Człowiek ziemski musi codziennie dziękować Stwórcy za dane w stworzenie prawa, dzięki którym człowiek ziemski funkcjonuje prawidłowo z Miłością duchową tu w gęstej materii na Ziemi. Dzię (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHCE KAŻDY BYĆ SZCZĘŚLIWY

CHCE KAŻDY BYĆ SZCZĘŚLIWY 90. Chce każdy być szczęśliwy, ale leniwy duch nic nie dostaje, dostaje lecz tylko baty, które sam sobie przyciąga. To co wysyłacie, myśli, słowa i czyny wracają do was, lecz po drodze zbierają wszystk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WASZE CHCENIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

WASZE CHCENIE 102. Wasze chcenie musi być tak mocne i tak mocno musicie się postarać, jeżeli chcecie się rozwijać duchowo, bo tylko radykalne działanie wasze może jeszcze wam pomóc, nie ma czasu na czekanie i mówienie, nie, nie szybko, ja tylko wolno, inaczej nie umiem, to już cofanie się, to już upadek, nie ma czasu na zwlekanie, konieczna decyzja ducha jednoznaczna, idę i to jak najszybciej, to jest jedyna właściwa droga innej (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DAR OD STWÓRCY

DAR OD STWÓRCY 85. Dar od STWÓRCY otrzymuje każdy duch schodzący na Ziemię. Dla jednego ducha darem jest zdolność i talent do hodowania i opiekowania się zwierzętami domowymi, hodowanie i pielęgnowanie kwiatów i r (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WODA NIEZBĘDNA CZŁOWIEKOWI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

WODA NIEZBĘDNA CZŁOWIEKOWI 101. Woda niezbędna człowiekowi do wypłukania wszystkich toksyn, szczawianów, metali ciężkich oraz plastików gromadzących się w nerkach i jelitach, również odkładanych we wszystkich słabych miejscach w organizmie w formie złogów, musi być bardzo czysta, dosłownie czyste H2 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RACHUNEK SUMIENIA

RACHUNEK SUMIENIA 81. Rachunek sumienia ostateczny dla wszystkich tworów na Ziemi, martwi duchowo odpadną całkowicie, zostaną wykreśleni z Księgi Życia, ci co zostaną na Ziemi po wydarzeniach, będą służyć STWÓRCY całym bytem swoim w Miłości duchowej, natychmiast odejdą od czczenia materii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DUCHOWE POŁĄCZENIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

DUCHOWE POŁĄCZENIE 100. Połączenie duchowe jest tylko i wyłącznie poprzez centra energetyczne, przez tęczę wszystko płynie z góry od Stworzyciela, nie ma innej możliwości odbioru informacji oraz prowadzenia najlepszą dla ludzkiego twora drogą duchowego rozwoju, tylko i wyłącznie codzienną ciągłą, nieprzerwaną pracą nad sobą, współbrzmienie w prawach stworzenia, zgodnego z naturalnymi procesami, naturalnym zrównoważeniem energii ducha i ciała ziemski (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DEPRESJA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

DEPRESJA 99. Depresja to nagromadzone na twojej aurze demoniczne energie, ściągają w dół do bagna, zmuszają do zabijania swojego ciała ziemskiego, a to jest morderstwo na energiach, które sam wytworzyłeś, swoim działaniem bardzo niewłaściwym. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
USYPIAJĄ WAS CIEMNOŚCI

USYPIAJĄ WAS CIEMNOŚCI 78. Usypiają was ciemności, ukołyszą i ululają do snu wiecznego, pięknymi słówkami, pochlebstwami, to dadzą wam plusiczka, buziaczka, lub prezencik taki mały, maluteńki i tym dajecie się kupić, tutaj was łapią swoimi lepkimi mackami, tworzą się włókna nie do odcięcia, bo lubicie takie lepkie pochlebstwa, miłe słówka, choć nic nie znaczące, wręcz kłamstwa, oszustwo dane wam na tacy, ale wy uważacie, że to miłe, jak sobie jeszcze poprzeklinacie, to tworzycie ciemne kanały i cały czas do was po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZYCZYNA CHOROBY UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PRZYCZYNA CHOROBY 96. Organy wewnętrzne ziemskiego ciała człowieka to doskonałe, bardzo precyzyjnie ze sobą współpracujące narządy, aby ziemskie ciało mogło funkcjonować bez żadnych problemów. Duch ziemskiego człowieka o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W GÓRĘ LUB W DÓŁ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

W GÓRĘ LUB W DÓŁ 92. W górę lub w dół, innej alternatywnej drogi nie ma, niebo lub ciemności dla ducha każdego będącego na Ziemi. Każdy przyjmuje SŁOWO BOŻE i pnie się do góry, lub nie przyjmuje, bo jest martwy i już leci w przepaść, tylko krzyk ducha słychać. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LECZENIE KOLORAMI

LECZENIE KOLORAMI                                                  62. Życie na Ziemi to nie jest bajka, to twarda walka każdego ducha, o swój byt tu w gęstej materii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRAWDZIWE ZNAKI W STWORZENIU

PRAWDZIWE ZNAKI W STWORZENIU 57. Prawdziwe znaki w stworzeniu to znak PRAWDY BOŻEJ złoty Krzyż równoramienny, w którym zawarta jest MIŁOŚĆ, cztery zielone serca w Krzyżu. Współbrzmienie męskości - ramię pionowe - z żeńskością - ramię poziome, w prawach stworzenia w MIŁ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »