Lekarz dusz

Wpisy zawierające słowo kluczowe lekarz dusz.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

PANIE, TO MÓJ LIST DO CIEBIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  PANIE, TO MÓJ LIST DO CIEBIE 111. Panie, to mój list do Ciebie, byt mój cały, duch i ziemskie ciało, służy Tobie Panie bezgranicznie w wielkiej Miłości duchowej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WASZE CHCENIE

  WASZE CHCENIE 102. Wasze chcenie musi być tak mocne i tak mocno musicie się postarać, jeżeli chcecie się rozwijać duchowo, bo tylko radykalne działanie wasze może jeszcze wam pomóc, nie ma czasu na czekanie i mówienie, nie, nie szybko, ja tylko wolno, inaczej nie umiem, to już cofanie się, to już upadek, nie ma czasu na zwlekanie, konieczna decyzj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DANE PRAWA W STWORZENIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  DANE PRAWA W STWORZENIE 110. Dane prawa w stworzenie przez Stwórcę ludzkim tworom tu na Ziemi, działają prawa bez ingerencji Stwórcy. Wszy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WODA NIEZBĘDNA CZŁOWIEKOWI

  WODA NIEZBĘDNA CZŁOWIEKOWI 101. Woda niezbędna człowiekowi do wypłukania wszystkich toksyn, szczawianów, metali ciężkich oraz plastików gromadzących się w nerkach i jelitach, również odkładanych we wszystkich słabych miejscach w organizmie w formie złogów, musi być bardzo czysta, dosłownie czyste H (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OFIARA I JEJ KAT UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  OFIARA I JEJ KAT 109. Ofiara i jej kat, zależności zależą od was, ponieważ sami z rozumowego pojmowania praw STWÓRCY, daliście się ściągnąć do poziomu ofiary, to natychmiast znajduje się kat poprzez rozum, z którego działa na was ciemność, ale to tylko i wyłącznie wy sami podaliście rękę ciemnościom i ustawiliście się jako ofiara, i natychmiast znajduje się (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSKIE DOWODY UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  ZIEMSKIE DOWODY 108. Ziemskie dowody waszego lenistwa duchowego są już na Ziemi od dawna, wołacie; udowodnij mi, że to PRAWDA, przecież to tylko globalne ocieplenie, a ja wam powiadam że to jest globalne, ale oczyszczenie z ciemności na Ziemi, chcecie dowodów, to na pewno o te dowody wołając każdy z osobna dostanie, jak wam mało tego co jest wokół (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DAWANIE

  DAWANIE 97. Dawanie w kołobiegu stworzenia, bardzo ważny akt przekłamany przez ziemskiego człowieka. Dawanie to nie jest ciągłe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZYCZYNA CHOROBY

  PRZYCZYNA CHOROBY 96. Organy wewnętrzne ziemskiego ciała człowieka to doskonałe, bardzo precyzyjnie ze sobą współpracujące narządy, aby ziemskie ciało mogło funkcjonować bez żadnych problemów. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
EGZORCYZM, EGZORCYSTA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

EGZORCYZM, EGZORCYSTA 107. Egzorcyzm to oczyszczanie i odprowadzanie do ŚWIATŁA ducha ludzkiego, który pozostał na Ziemi w świecie gęstomaterialnym, a musi odejść po ziemskiej śmierci ciała ziemskiego, duch żyje i jest, powinien odejść do świata subtelnomaterialnego na poziom jaki sam swoim rozwojem osiągnął będąc na Ziemi, jeżeli swoim działaniem spowodował pozostanie tu przy Ziemi, to tylko i wył (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KLĄTWA NAD ZIEMIĄ

KLĄTWA NAD ZIEMIĄ 95. Klątwa nad Ziemią się wypełnia, nikt nie przyjmuje PRAWDY, nikt za ŚWIATŁEM nie idzie, wszystko już się rozlicza, wszystko otrzyma tylko to na co sobie zapracowało solidnie. Wszystko dziś jasne, ŚWIATŁO oświetla (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZWÓJ DUCHOWY

ROZWÓJ DUCHOWY 94. Rozwój duchowy na Ziemi to tylko i wyłącznie praca nad sobą, nad wszystkim co służy duchowi w tej gęstej materii, tylko indywidualnie. Wszystko co nie służy duchowi musi zostać odcięte i odrzucone na zawsze, to ciągła n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TRON ROZUMU UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

TRON ROZUMU 105. Tron rozumu się spalił, na tym miejscu stanie tron dla ducha, w ogniu Bożym oczyszczenie energetyczne następuje, aż do pełnego oczyszczenia wszystkich duchów na Ziemi, umarł i naturalnie się rozłożył, rozum energetyczny, to szybko się przejawi człowiekowi ziemskiemu w jego rozumie, musicie już to odczuć na sobie mocno. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W GÓRĘ LUB W DÓŁ

W GÓRĘ LUB W DÓŁ 92. W górę lub w dół, innej alternatywnej drogi nie ma, niebo lub ciemności dla ducha każdego będącego na Ziemi. Każdy przyjmuje SŁOWO BOŻE i pnie się do góry, lub nie przyjmuje, bo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHORZY Z NIENAWIŚCI

CHORZY Z NIENAWIŚCI 91. Chorzy z nienawiści do siebie ludzkie twory, nic już nie mogą zrobić, w ich sercach płonie nienawiść, oceniają wszystko poprzez nienawiść, poniżej czegokolwiek, myślą; że jak założą maskę na twarz, to ich nikt nie rozpozna, to tragedia na Ziemi, bo wielu jest takich i trzeba takich rozpoznać i jednoznacznie z nimi skończyć, ponieważ nic dobrego nie wnoszą do życia innych ziemskich ludzi, mogą ich tylko ściągnąć. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIARA ZIEMSKIEGO CZŁOWIEKA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

WIARA ZIEMSKIEGO CZŁOWIEKA 104. Wiara ziemskiego człowieka musi być przekonaniem, opartym o uczucia i doświadczenie, o wnioski wyciągane zawsze z doświadczeń przeżywanych tu na Ziemi przez ziemskiego ducha, wiara nie może być ślepa, nie może być niewytłumaczalna, bo to rodzące się ciągle wątpliwości rozumu ziemskiego człowieka, nie da się rozumem ogarnąć uczuć i odczuwania, bo dla rozumu ta sfera jest nie do zrozumienia, dlatego ludzie ziemscy wszystko (...)

Zobacz cały wpis na blogu »