Lekarz dusz

Wpisy zawierające słowo kluczowe lekarz dusz.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

ROZGORYCZENIE! UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  ROZGORYCZENIE! 124. Rozgoryczenie! Moje jest ogromne, tylko dlatego, że wy nic widzieć nie chcecie, nic nie odczuwacie, choć jak wam się wszystko pokaże i opowie, to przyznajecie rację i o Prawdach oczywistych też dużo wiecie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TĘCZOWY MOST

  TĘCZOWY MOST 116. Tęczowy most dla duchów ludzkich, którzy się rozwijają duchowo, tacy są radośni, szczęśliwi, budują wszystko co jest na Ziemi, zawsze na nowo. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
INFORMACJE

  INFORMACJE 115. Niech się dzieje każdemu według jego zasług i jego działania na Ziemi, niech każdy sam uderzy się w piersi i sam sobie odpowie, tak jak w sądzie, jestem winny lub nie winny, ale pamiętajcie, że mówi się tylko PRAWDĘ i zawsze PRAWDĘ. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ENERGETYCZNE OCZYSZCZANIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  ENERGETYCZNE OCZYSZCZANIE 121. Każda osoba na najniższych swoich skłonnościach w danej chwili przyciąga sobie osobę do tych skłonności jednorodną, na początku wszystko pasuje; wspaniały przyjaciel, całuski, buziaczki, miłe słówka itp., itd. Skłonności przechodzą, wraca osoba do normy i już zaczynają się problemy energetyczne, zaczyna się przez nowop (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JASNOWIDZ

  JASNOWIDZ 113. Jasnowidz to nie jest wróżbita przepowiadający przyszłość, nie ma możliwości pokazania człowiekowi ziemskiemu jego drogi, ponieważ wiele od tego ziemskiego ducha zależy, czy on wybierze tą mu pokazaną ścieżkę czy wybierze inną, bardziej dla niego korzystną, jeżeli przełamie w sobie swoje ograniczenia, to zaskoczy sam siebie, zobaczy że może zrobić (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYŚCIG SZCZURÓW UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  WYŚCIG SZCZURÓW 120. Wyścig szczurów trwa na Ziemi do gęstomaterialnych dóbr, do pieniędzy, do wszystkiego co jest im potrzebne do osiągnięcia martwego leniwego życia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSKIE ŻYCIE

  ZIEMSKIE ŻYCIE 112. Wasze ziemskie życie, to smutek i gorycz waszych emocji związanych z energetycznym dnem, bez żadnych wartości, nie ma ani krzty radości, wszyscy są wokół winni tylko nie wy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, TO MÓJ LIST DO CIEBIE

  PANIE, TO MÓJ LIST DO CIEBIE 111. Panie, to mój list do Ciebie, byt mój cały, duch i ziemskie ciało, służy Tobie Panie bezgranicznie w wielkiej Miłości duchowej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CIEMNOTA CIEMNOŚCI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  CIEMNOTA CIEMNOŚCI 119. Ciemnota ciemności, to brak kompletny logicznego myślenia, trzymanie się materii, to zło które upada już na zawsze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DANE PRAWA W STWORZENIE

  DANE PRAWA W STWORZENIE 110. Dane prawa w stworzenie przez Stwórcę ludzkim tworom tu na Ziemi, działają prawa bez ingerencji Stwórcy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OFIARA I JEJ KAT

  OFIARA I JEJ KAT 109. Ofiara i jej kat, zależności zależą od was, ponieważ sami z rozumowego pojmowania praw STWÓRCY, daliście się ściągnąć do poziomu ofiary, to natychmiast znajduje się kat poprzez rozum, z którego działa na was ciemność, ale to tylko i wyłącznie wy sami podaliście rękę ciemnościom i ustawiliście się jako ofiara, i natychmiast znajduje się (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SUMIENIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  SUMIENIE 118. Sumienie was gryzie, wasze wnętrze was woła, dajcie sobie choć chwilkę na zastanowienie, na logiczne skonsultowanie ze swoim sumieniem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZI WIEDZA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  LUDZI WIEDZA 117. Ludzie jak wy na tematy duchowe mało wiecie, to wasza wina ewidentna, bo nie żądacie PRAWDY od nikogo, bo sami kłamiecie, siebie oszukujecie, a i o PRAWDZIE też nic powiedzieć nie potraficie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAJÓWKA

  MAJÓWKA 106. Majówka kwiatem na drzewach wielu się manifestuje, wiosna znów jak co rok od nowa naturę budzi do życia, wszystko szybko rośnie, śmieje się do nas i woła jest tak pięknie wokół, popatrzcie przyroda Miłością duchową nas obdarowuje co dzień. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JASNOWIDZ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  JASNOWIDZ 113. Jasnowidz to nie jest wróżbita przepowiadający przyszłość, nie ma możliwości pokazania człowiekowi ziemskiemu jego drogi, ponieważ wiele od tego ziemskiego ducha zależy, czy on wybierze tą mu pokazaną ścieżkę czy wybierze inną, bardziej dla niego korzystną, jeżeli przełamie w sobie swoje ograniczenia, to zaskoczy sam siebie, zobaczy że może zrobić b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »