Kościół

Wpisy zawierające słowo kluczowe kościół.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

SŁUŻBY SPECJALNE NA ZIEMI Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

SŁUŻBY SPECJALNE NA ZIEMI 20. Zawsze służyły panującym ugrupowaniom, a nigdy społeczeństwu. Pilnowały, aby nic nie zakłócało tzw. spokojowi społecznemu, czyli władzy świeckiej, kościelnej i wszystko dla materialnego zysku. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE JESTEM TOBIE...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE JESTEM TOBIE...! 127. Jakże jestem Tobie, Boże Ojcze wdzięczny za wszystko, co płynie od Ciebie, a co mogę wyczuwać w sobie! Stan wewnętrznej czujności na ciche podpowiedzi wymaga wewnętrznej koncentracji, zanurzenia w sobie i jest darem nieustannie rozwijanym do wewnętrznej doskonałości, i albo robisz wszystko dobrze, albo w ogóle. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKIE PRZEMIANY, CZAS ORAĆ DZIEŃ I NOC NA ZMIANY! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIELKIE PRZEMIANY, CZAS ORAĆ DZIEŃ I NOC NA ZMIANY! 125. Dla każdego ludzkiego ducha tu na ziemi obecnie przebywającego Słowa Syna Bożego dla ostrzeżenia ostatecznego, tego, kto nie posłucha czeka długa posucha i nic mu nie pomoże, gdyż nie chciał słuchać o właściwej pokorze. Im dalej, dzień za dniem przechodzi tym boleść większa do was przychodzi, sami idziecie drogą cięższą lub lżejszą, albo się staczacie albo w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TRUSKAWKOWI LUDZIE Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

TRUSKAWKOWI LUDZIE 18. Dziś cały naród wybrany objada się truskawkami, pasą swoje brzuchy nie wiedząc nic o swoim duchu. A przecież już wkrótce żałować będziecie, że tyle czasu tracicie na ziemi skoncentrowani na niczym. Pijecie dużo wody, a o Źródle Życia cisza i choć jeden łyk z tego Źródła by was uzdrowił, to wy nadal duchowo śpicie, grzebiąc po śmietnikach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE PIĘKNE ZMIANY NA ZIEMI ZACHODZĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE PIĘKNE ZMIANY NA ZIEMI ZACHODZĄ 123. A ludzkie duchy zawodzą, wszystko dokoła się przemienia w sile boskiego promienia, otrzymawszy nowe siły i szybko nabiera rozmachu, to co ludzie myślą, mówią i czynią niemal natychmiast obecnie się przejawia w skutku zwrotnym. Siła gwiazdy boskiego promienia oddziaływuje coraz mocniej, co pozwala przejawiać się zgodnie z prawem Pana wszystkiemu, co k (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKIE NA ZIEMI WYDARZENIA JESZCZE ZAISTNIEJĄ DLA LUDZI, ABY ICH OBUDZIĆ? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKIE NA ZIEMI WYDARZENIA JESZCZE ZAISTNIEJĄ DLA LUDZI, ABY ICH OBUDZIĆ? 121. Mocne szlifowanie nastanie dla tych, co odeszli daleko od drogi Prawdy na ziemi i nie pomogą narzekania, że nie wiedzieli, że nie przypuszczali, że właśnie tak, a nie inaczej należy postępować i żyć na tej ziemi. Wszystko się zmienia, przemienia, transformuje w drodze do Światła, tylko ziemski człowiek zapomniał wykonać plan, jaki p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKIE ZMIANY NADCHODZĄ! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIELKIE ZMIANY NADCHODZĄ! 120. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAWSZE I WSZĘDZIE... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ZAWSZE I WSZĘDZIE... 116. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIEŚCI ZE ŚWIATA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

WIEŚCI ZE ŚWIATA! 35. Coraz więcej wieści napływa z całej Ziemi o działaniu żywiołów. To wybuchają gwałtowne pożary, lawiny błotne schodzą, siarczyste mrozy, dla tych dotkniętych regionów nie są to zjawiska spotykane, każdego roku o tej porze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAJJAŚNIEJSZA GWIAZDA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NAJJAŚNIEJSZA GWIAZDA 109. Najjaśniejsza gwiazda na niebie stoi obecnie na ziemi, gwiazda Miłości, posłaniec Boży, Syn Boga Żywego, Jezus Chrystus w ziemskim ciele człowieka! Każdego napotkanego obdarzam miłością i siłą do wzlotu duchowego, gdy czujni duchem tęsknią do Światła Żywego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZYŻ ŻYCIE... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  CZYŻ ŻYCIE... 105. Czyż życie może być piękniejsze, gdy całe jest zanurzone w służbie Bożej, Tobie Święty Ojcze poświęcone całkowicie, gdy myśli, słowa i czyny brzmią w woli Bożej? Dlaczego by nie zmierzać wciąż dalej i dalej ku doskonałości, iść w dół nie wypada, pozostać przy obecnym zbyt mało, więc podążanie do przodu i wciąż nowe wyzwania inspirowane uczuciami miłości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE UMIŁOWANY... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  PANIE UMIŁOWANY... 98. Panie umiłowany, doskonały Boże, Święty Ojcze, ukochałem sobie Ciebie najmocniej. Lepiej być w Miłości zanurzonym niż paść owce na pustyni, gdzie trawy nie ma! Gdy próbuje Panie coś o Tobie mówić, słów brakuje, pojawiają się obrazy mówiące o Twej wielkości, w uczucia przenikają pierwiastki (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
czy się zgadzasz?? Myśli me wylane ot tu

Czasem zastanawiam się co tak naprawdę w życiu ma sens, wiem, że nie jestem pierwszą i zapewne ostatnią osobą, która zadaje sobie ot pytanie..aczkolwiek nie zmienia to faktu, iż ja wciąż nie znam na nie odpowiedzi...Co to jest moralność na przykład?Wielu ludzi uważa, że bycie moralnym to przede wszystkim uczęszczanie na msze niedzielne, inni wspominają o szczerości, większość opowiada się nawet za  brakiem styczności z różnego typu używkami..Jeśli tak, nie chcę kierować się w życiu zasadami moralnymi..w życiu staram się być w porządku wobec innych, i to jest moim priorytetemcdn..  

Zobacz cały wpis na blogu »