Kościół

Wpisy zawierające słowo kluczowe kościół.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Bicze Światła Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Bicze Światła 21. Bicze Światła nad Ziemią trzaskają, sąd dla ludzi ogłaszają. Każdego ducha do porządku i praw Bożych przestrzegania wzywają. Tych, co są bez posłuchu, skutki zwrotne chcenia bezwzględnie ich dopadną, zbierają co zasiali w całym swoim bycie. Wypadkowość większych grup ludzi narasta! Sami ludzie sobie zawdzięczacie stan waszego życia, zło w was samych wzrasta i wypełnia całe ziemskie bycie. Ostrzeżeń bez odbierania, bo duchowo głusi jesteście, zaufaliście technice, którą rozum stworzył i ten rozum was pogrążył całkowicie. Jesteście jak samochó (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Światło narasta! Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Światło narasta! 10. Światło narasta, należy iść dalej, coraz jaśniejszy wgląd w siebie ducha. Rozpoznawać i rozpuszczać cechy negatywne własne, doskonalić odczuwanie Miłości duchowej i podawać ją dalej. Podawaj Miłość duchową gdzie tylko możesz w słowach, myślach, uczuciach i czynach! Kochaj bez słów. Słowa zapisuj i odczytuj. Wysyłaj listy do wrażliwych, proponuj pomoc i wsparcie. Pisz o Miłości pięknie i otwarcie, ale nie o ziemskiej, a o duchowej Miłości, ta daje człowiekowi wsparcie. I ona przetrwa całą gęstą materię, ducha wzmacnia w podążaniu dalej, to jego skarb najczystszy i z nim związane przeżycia. Kto to pojmuje ten (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MŁODZIEŻ POLSKA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MŁODZIEŻ POLSKA 183. Polska młodzież jeździ na organizowane przez kościół różnego rodzaju pielgrzymki, oazy. Młodzież wyjeżdża w celu poszukiwania drogi do Stwórcy. Na takich imprezach dostajecie to, co jest wygodne i przyjemne dla was, aby przyćmić, że nie jesteście prowadzeni tą prawdziwą drogą do PANA. Brak na takich spotkaniach przeżywania Słowa PANA. Nikt z organizatorów nie mówi o rozwoju duchowym i jak należy przeżywać Słowo. Powinna być to nauka jak odbierać teksty i obrazy w trakcie przeżywania Słowa. Poubierani w czarne sutanny organizatorzy, wsk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRÓBA PODNIESIENIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

PRÓBA PODNIESIENIA 180. Próby podniesienia znaku klątwy do pionu już ciemnościom się nie powiodą. Przez dwa tysiące lat składaliście hołd znakowi klątwy. Przez ten okres czasu nie składaliście dziękczynnych pochwał Stwórcy, tylko fałszywemu znakowi. Nastał kres bałwochwalstwu i żadne próby podniesienia na piedestał znaku klątwy się już nie powiodą. Teraz ludzkie twory musicie służyć Stwórcy, a nie ciemnym. Wszystko co fałszywe idzie w zatracenie, dlatego należy zerwać z ciemnościami i podążać za Światłem. Jezus Chrystus obecnie przebywający na Ziemi, wskaz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ODPUSTY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ODPUSTY 173. Odpusty, to jarmarczne imprezy odbywające się w kościołach. Obiecują ziemskim ludziom za udział w takiej imprezie odpuszczenie wszystkich swoich grzechów, jakie ludzki twór nagromadził. Bez żadnego własnego wysiłku, kościelni obiecują załatwić wszystko, co jest potrzebne do odpuszczenia grzechów. Nie jest to zgodne z obowiązującym prawem na Ziemi i też ta grupa ziemskich tworów nie dostała takich uprawnień od Stworzyciela. Wymyślone rozumowo, celowe działanie do ściągania ziemskich ludzi z światłej drogi. W ten sposób jesteście wiedzieni na zatracenie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RZYM-ROMA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

RZYM-ROMA 161. Rzym, to pierwsze miasto, stolica europejskiego państwa, która legnie w gruzach w trakcie nasilających się wydarzeń. Miasto ulegnie całkowitej zagładzie. Watykan jako siedziba głowy kościoła zniknie całkowicie z powierzchni ziemi, aby nie szerzyć już nigdy herezji. To w Watykanie skrywane są prawdy o naukach Jezusa Chrystusa i objawieniach jakie były na Ziemi. Wszystko szczelnie utajnione, aby Prawda nie wyszła na jaw. Służba Stwórcy została zamieniona na gromadzenie olbrzymich majątków. Przez dwa tysiące lat pod sztandarami fałszywego znaku, mordowano i (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Fajne forum tematyczne Ciekawe strony www

Fajne forum parafia-tld.pl, choć nazwa sugeruje że jest to forum religinjne, to do końca nie jest to prawdą, poruszanych jest wiele ciekawych tematów może również podyskutować na tematy związane z nasze wiarą.Forum jest młode, ale sądząc po ilości postów zaczyna już żyć. Wysoki poziom wypowiedzi sugeruje ze jest to forum dla ludzi z klasą, czyli takiego jak ty.   Zapraszam.    

Zobacz cały wpis na blogu »
CO TO ZA ŚWIĘTO? Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CO TO ZA ŚWIĘTO? 160. Co to za święto obchodzicie ziemscy ludzie? Komu składacie podziękowanie za dary jakie każdego dnia otrzymujecie? Spotykacie się z ziemską rodziną i jaka korzyść z tego płynie dla was? Brak jest zrozumienia, komu powinniście dziękować! Ślepo zawierzyliście w nauki kościoła i tak też jesteście prowadzeni przez wasz pobyt na Ziemi. Nie wysilacie się, aby sprawdzać czy, aby ta drga, którą podążacie jest tą, która zawiedzie was do bram raju duchowego. Ślepo podążacie za naukami kościoła, bo są one dla was wygodne i dają same przyjemności. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAUKI JEZUSA CHRYSTUSA 155. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

NAUKI JEZUSA CHRYSTUSA155.Słowa płynące z ust Jezusa Chrystusa to melodia dla moich uszu, to przyjemność słuchania i przeżywania Słowa PANA naszego.Przez Syna Bożego przekazywana jest życiodajna energia dla ludzkiego ducha.Siadając wygodnie, zamykając oczy, podczas czytania Słowa PANA przez Jezusa Chrystusa pojawiają się obrazy, które są cennymi podpowiedziami co mamy robić, aby Królestwo Tysiącletnie rozkwitało na Ziemi.Wewnętrzny spokój pozwala na przyjęcie energii jaka płynie od Syna Bożego.Logiczne myślenie jest nam potrzebne, aby zinterpretować odebrane obrazy, teksty.Osiągnięcie wewnętrznego spokoju i równowagi pozwala na otwarcie się na światłe nurty jakie są przekazywane przez wysłannika Stworzyciela ziemskim ludziom tu na Ziemi.Ziemski człowiek, wewnętrznie niezrów (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WCZEŚNIEJSZE I OBECNE WYDARZENIA POWODUJĄ, ŻE ZIEMSCY LUDZIE SOBIE SZKODZĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WCZEŚNIEJSZE I OBECNE WYDARZENIA POWODUJĄ, ŻE ZIEMSCY LUDZIE SOBIE SZKODZĄ 263. I chyba nigdy nie przerwą tego łańcucha nieszczęścia, czy to osobistego, czy narodowego. Wszędzie królują tylko rozumowo inspirowane rozwiązania, a one niosą za sobą śmierć i upadek, gdyż brakuje im podstawowego – duchowego, tylko poprzez ducha może (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FILM VIDEO Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

FILM VIDEO 153. Jezus Chrystus     nagrywa swoje wykłady Przesłania Miłości w formie filmów video. Publikuje w Internecie na blogach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
HEJ KOŚCIELNI! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

HEJ KOŚCIELNI! 479. Siedzicie w swoich norach ziemskich i po nocach fałszywe pieśni wyjecie, wysyłacie w swojej rozpaczy swoje ciemne formy, które giną w ogniu Bożym, w Żywym Świetle, którym Jestem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE ŚWIAT WSPANIAŁY DĄŻĄCY DO DOSKONAŁOŚCI, KU BOGU Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE ŚWIAT WSPANIAŁY DĄŻĄCY DO DOSKONAŁOŚCI, KU BOGU 289. I wszystko podążające w górę może stać się coraz bardziej doskonałe, tak będąc w coraz wyższym ruchu rozbrzmiewa wspaniałymi wibracjami wielkiego słowa podzięki do Stwórcy za wszystko. Zdobyta świadomość siebie samego potwierdza wspinanie się wszystkiego ku najwyższej doskonałości Pana, wzoru dla wszystki (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MISTRZOSTWO W ŚWIETLE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MISTRZOSTWO W ŚWIETLE 227. Osiąga ludzki duch przez oświecenie, dążąc do poznania światłej Prawdy podczas pobytu na tej ziemi, będąc świadkiem swej wewnętrznej całkowitej przemiany. Wszystko, co na tej ziemi wykonuje współbrzmi w woli Bożej i tak lu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SŁUŻBY SPECJALNE NA ZIEMI Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

SŁUŻBY SPECJALNE NA ZIEMI 20. Zawsze służyły panującym ugrupowaniom, a nigdy społeczeństwu. Pilnowały, aby nic nie zakłócało tzw. spokojowi społecznemu, czyli władzy świeckiej, kościelnej i wszystko dla materialnego zysku. Całe struktury tych organizacji mocno zarażone rozum (...)

Zobacz cały wpis na blogu »