Klimatyzacja

Wpisy zawierające słowo kluczowe klimatyzacja.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

klimatyzacja chiller klimatyzacja wentylacja Warszawa

 Pod nazwą „Chiller“ firma  prezentuje nową serię chłodziarek cieczy które po raz pierwszy zostały zbudowane całkowicie w sposób modułowy. Nowość w skali światowej bazuje na systemie szaf sterowniczych TS 8, integruje moduły wodne i chłodzące oraz moduł elektryczny sterowania. Dzięki dwóm rozmiarom do dyspozycji mamy standardowo różne moce chłodnicze od 8 do 40 kW. Tym samym można pokryć najpopularniejsze obszary wydajnościowe klimatyzacji, znacznie zredukować czasy dostaw i elastycznie zrealizować wymagania klientów. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
klimatyzacja woda lodowa klimatyzacja wentylacja Warszawa

 Fancoile typu FHX są doskonałymi urządzeniami do zastosowania wszędzie tam, gdzie oprócz klimatyzacji  niezbędny jest wysoki poziom czystości powietrza. Klimakonwektory wentylacyjne (fan coil) typ FHX Klimakonwektory typ FHX dostępne są w 6 wymiarach i 3 wersjach: - FHX-A obudowa z wewnętrznym panelem kontrolnym, do instalacji podłogowych - FHX-P model naścienny bez obudowy - FHX-PO model naścienny bez obudowy, z mocniejszym silnikiem o 7 prędkościach (3 do wyboru).  Fan coile typu FHX są doskonałymi urządzeniami do zastosowania wszędzie tam, gdzie wysoki poziom czystości powietrza jest niezbędny. Idealnie do zastosowań w pomieszczeniach takich jak: • (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
klimatyzacja w domu klimatyzacja wentylacja Warszawa

 Ergonomiczne i nowocześnie urządzone biuro z pewnością sprzyja efektywnej pracy. Jest jednak jeszcze jeden czynnik, który istotnie wpływa na nasze samopoczucie i kondycję w biurze, w którym spędzamy od kilku do kilkunastu godzin w ciągu dnia. To komfort cieplny. Latem, gdy pomieszczenia szybko się nagrzewają, wysoka temperatura szybciej powoduje zmęczenie i znużenie pracowników, a nawet ich rozdrażnienie. W nowoczesnych budynkach biurowych okna często są zbyt szczelne, a niektórych w ogóle nie można otwierać. Poza tym, samo wietrzenie pomieszczeń na niewiele się zdaje, gdy temperatura za oknem osiąga poziom 30°C i więcej. Wtedy jedynym rozwiązaniem okazuje się klimatyzacja. Choć urządzenia klimatyzacyjne w biurach powoli stają się standardem, prawdziwy problem pojawia się wtedy, gdy podczas upałów przestaje działać. – Aby klimatyzacja nie była jedynie przyczyną frustracji pracownikó (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wiosna Zdecydowanie mnie poniosło

  cudnie, jest wiosna, wieje równo, słonko świeci a w pokoju jest niewyczyszczona klimatyzacja :)

Zobacz cały wpis na blogu »
klima tytuleczek

YEAH!, (Yeah), swoje Rockin 'Wit toast z Nowego Jorku Tony Yayo (Tony Yayo), Lloyd Banks (Lloyd Banks), 50 Cent (50 Cent) G-Unit (G-Unit), i zaczynamy! [tle śpiewem "powinien być tu," w całym intro i pieśni] [50 Cent - śpiew (głos męski)] Pacjent powinien być bitch mnie tutaj dowcip Należy przyjść i mnie bogatym Dziewczynka wiesz, że potrzebujesz PIMP Dziewczynka wiesz, że mnie do szału dysku (dysk mnie do szału) Pacjent powinien być bitch mnie tutaj dowcip (EW, EW, dziewczyna) Dziewczynka wiesz, że dysk mnie do szału Suka, (powinno być tutaj) [50 Cent - Verse 1 (w / samiec głosy)] Jasny i na początku w mornin 'pojawią się krótkie with my money I na pewno I'll kick ass bitch swój (co mówisz) (Należy tutaj) You fuckin 'z nimi inne niggaz Ale (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Klimatyzacja S & S Travel - wiemy czego pragniesz

Komfort cieplny – zespół cech mikroklimatu, który powoduje dobre samopoczucie człowieka. Odczucia termiczne człowieka odnoszą się głównie do równowagi cieplnej całego ciała. Na równowagę tę wpływa: aktywność człowieka, odzież jaką ma na sobie, jak również parametry otoczenia: temperatura powietrza, średnia temperatura promieniowania, prędkość przepływu powietrza i wilgotność względna. Na podstawie badań prof. Ole Fangera opracowano normę ISO wg której wrażenia cieplne ciała ludzkiego przewiduje się za pomocą wskaźników PMV i PPD.Klimatyzacja-tu znajdziesz więcej informacji

Zobacz cały wpis na blogu »
Wentylacja S & S Travel - wiemy czego pragniesz

BHP w kanale. Wentylacja i klimatyzacja w środowisku pracy W przypadku zastosowania urządzeń wentylacyjnych należy również stosować się do przepisów bhp. Ruchome części występujące w wentylatorach mogą być przyczyną groźnych wypadków, a duże podciśnienie w okolicy czerpni powietrza może niejednemu instalatorowi zerwać beret z głowy. Nie należy oczywiście zapominać również o zdrowym rozsądku, gdy jakiegoś paragrafu zabraknie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Klimatyzacja warszawa S & S Travel - wiemy czego pragniesz

Sposobów klasyfikacji urządzeń klimatyzacyjnych jest bardzo wiele. W poniższym artykule zajmę się usystematyzowaniem urządzeń klimatyzacyjnych ze względu na praktyczne zastosowanie. Pomijając fakt, że klimatyzator nie jest tak naprawdę w pełni klimatyzatorem, podział będzie następujący. Najprostszym typem klimatyzatora są klimatyzatory kompaktowe. Charakteryzują się one tym, że w jednej wspólnej obudowie zawarte są obydwa wymienniki ciepła (skraplacz i parownik), wentylatory skraplacza i parownika, sprężarka, zawór dławiący oraz automatyka sterująca. Typowymi przedstawicielami tej klasy urządzeń są klimatyzator okienny oraz prosty klimatyzator przenośny. Ich podstawowymi cechami jest stosunkowo niska cena, a także znaczna emisja hałasu do klimatyzowanego pomieszczenia. Tani jest również sam montaż, gdyż nie wymaga on ingerencji w układ chłodniczy. Z powyższych powodów, po spełnieniu norm bezpieczeństwa energetycznego, klimatyzatory kompaktowe są masowo sprze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »