Google

Wpisy zawierające słowo kluczowe google.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Już 60% aż zadziwiające RęcePrecz OdTybetu

Zmieniają się strony w top 10, zadziwiające jednak, że kolejne blogi zakładane na blogi.pl wypierają z pierwszej strony wyników wcześniej zaindeksowane wpisy. Ciekawi mnie na czym to polega, bo samo Google pokazuje tylko 10 wyników na frazę ręceprecz odtybetu, jednak strony, które wcześniej widniały w rankingu wciąż są zaindeksowane i wyświetlane dla szczegółowych zapytań. dla przykładu strona Lexy, którą zapamiętałem ręceprecz odtybetu. Czyżby ktoś z Google siedział na PiO i dla tej frazy ustalił limit wyświetlania stron? Będę się temu bliżej przyglądał, no chyba, że to tylko u mnie takie dziwy się zdarzają?

Zobacz cały wpis na blogu »
Filtr google cd. plotki ploteczki o pozycjonowaniu

No i zong, po kilku miesiącach testów okazało się że google już zabezpieczyło się przed takimi metodami. Czyli cała moja praca poszła na marne, w tej chwili nie widzę możliwości wyjścia z filtrów, chyba że jedynie czas. Sądzę że może pomóc jeszcze umieszczenie frazy na jakieś "mocnej" stronie, np. PR=5, no i oczywiście linkowanie linkowanie i linkowanie. Ale to jedynie nieprzetestowane moje sugestie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Filtr google a hotele i zwiedzanie - Kraków plotki ploteczki o pozycjonowaniu

Dobra, czas poćwiczyć wychodzenie z tego nieszczęsnego filtra który dosyć często raczy mnie google. Mianowicie dostałem kopa na fraze Hotele Kraków jak i również Noclegi Kraków. W sumie frazy nie super trudne bo na Hotele Kraków ostatnia 10 ma dorzucone tylko 14k ;), a Noclegi Kraków o dziwo nie cale 300 :). Problem filtru jest zapewne spowodowane zdjęciem linków przez poprzedniego pozycjonera który pewnie nie dał rady wejść w pierwsza 10 google z moim frazami Hotele Kraków jak i Noclegi Kraków. Sam natomiast wpadłem w filtr Karty menu, ale tutaj to chyba przesadziłem z linkowanie ;/, bo raczej Karty menu nie należą to fraz typu nieruchomości.

Zobacz cały wpis na blogu »
Testy plotki ploteczki o pozycjonowaniu

Zachęcony wypowiedzią pewnej osoby z mojego forum, postanowiłem przetestować serwis blogi.pl i sprawdzić co pożytecznego można zyskać wylewając swoje wypociny. Postaram się co jakiś czas pisać coś "orginalnego" (czas przestać z kopiowaniem wikipedi :) ) i obserwować co się dzieje. Coraz więcej plotek o tym (by nie zacząć przyglądać sie bliżej) że zaplecze mają zastąpić blogi. Więc w takim razie mam i ja.

Zobacz cały wpis na blogu »
No i jest, update PR plotki ploteczki o pozycjonowaniu

No i jest... Oczekiwany przez miliony, pożądany a zarazem przeklęty, mowa o zielonym (kolor uspakajający podobno) pasku który spędza sen z oczu dużej części Polskich internautów którzy zarabiają czasami nawet niezłą kasę właśnie na internecie. Jak zwykle o update PR dowiedziałem się z burzy na moim ukochanym forum, która z precyzją szwjcarskiego zegarka rozpętuje się co kilka miesięcy. Myślałem że tylko my mamy taką tendencje do podniecania się tą wielkością, ale o dziwo myliłem się, na zachodnich forach również mają zalążki do przeżywania tego wielkiego wydarzenia. Dlaczego wielkiego? Ano większy PR to więcej punktów, jakich punktów, a no we wszelkich systemach wymiany linków których tak pełno w naszym kochanym internecie. Również im więcej naszych śmieciarek ma PR tym lepiej i spokojniej nam sie żyje. Nasz update można sprawdzić kilkoma narzędziami których zasada działania polega (...)

Zobacz cały wpis na blogu »