Google

Wpisy zawierające słowo kluczowe google.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

RęcePrecz OdTybetu RęcePrecz OdTybetu

Dzisiaj krótko, ale dobre wieści - na frazę ręceprecz odtybetu ponad 800 tysięcy wyników.

Zobacz cały wpis na blogu »
Ręceprecz odtybetu Ręceprecz Odtybetu

Konkurs ręceprecz odtybetu, wolny tybet.

Zobacz cały wpis na blogu »
RęcePrecz OdTybetu RęcePrecz OdTybetu

Kiedy kilka dni temu nastąpił nagły przyrost stron w indeksie zaindekowane zostały także wszystkie moje strony z konkursowym contentem i konkursowymi linkami (RęcePrecz OdTybetu). Później bywał różnie, niektóre nawet na pewien czas zostały wyindeksowane. Przed momentem założyłem 3 już stronę, którą chcę "wcisnąć" w top 10 na konkursową frazę. Tak jak jednak pisałem w poprzednim arcie, będzie ona linkowana zupełnie odmiennie, samo rozróżnienie anchor textu to tylko zamiana kolejności bądź użycie tylko jednego z wyrazów frazy. W sumie 4 anchory, z czego 50% to fraza konkursowa - czyli ręceprecz odtybetu. Oczywiście nie będę płakał, jeśli nie znajdę się nawet w top 100, mistrz2k8 to przecież nie tylko dobra zabawa ale i szansa poznania mechanizmów i zasad oceny stron. Zawsze to można wpaść na (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RęcePrecz OdTybetu RęcePrecz OdTybetu

Pojawiam się i znikam... Raz 204 tys. wyników raz 24 tys. i tak od rana na zmianę. Niezły torcik przekładaniec się z tego robi :) Google ma czkawkę już od kilku dni, początkowo ręceprecz odtybetu powoli, ale systematycznie zwiększało się. Teraz zatrzymało się i nie chce drgnąć. Drobne przetasowania w top 10, pojawiają się nowe strony. Niektórych spodziewałem się od początku, chociaż jednej wciąż mi brakuje... no ale może to kwestia powtórki z 2005 roku, tyle że nie na 2 a na 1 pozycję? Wiele mówi się o SWLach i dużej ilości linków, zdecydowałem, że sprawdzę zupełnie inną metodę - tylko 100 linków do strony - całkowicie nowej strony. Różnica taka, że ma to być precyzyjnie przygotowana strategia linkowania, z odpowiednio mocnych i dobrych (w oczach Google) stron WWW. Przy tym zrównoważony przyrost linków, itp. itd. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RęcePrecz OdTybetu RęcePrecz OdTybetu

Wyraźnie widać, że Google ma czkawkę. Ilość stron zaindeksowanych raz rośnie raz spada i nie jest to związane z trafieniem na różne DC, jako że nawet na jednym wszystko się co chwilę zmienia. Wczoraj nastąpił spory wzrost stron, dzisiaj spadek. W tej chwili, na żadnym DC ilość zaindeksowanych stron nie przekracza 80k, co oznacza spadek o 50%, w porównaniu z dniem wczorajszym. Oczywiście można było się spodziewać, że takowe "skoki" nastąpią, ba nie wykluczam, że w trakcie pisania tej notki w Google dla zapytania RęcePrecz OdTybetu wszystko wygląda już zupelnie inaczej. Z bardziej ogólnych informacji - z TOP 10 Google "pozbyło się" już wszystkich blogów założonych w serwisie Blogi.pl. Tylko na niektórych ostał się jeszcze jeden, na jednej grupie DC są 2 czy 3 - teraz nie pamiętam :) Niniejszy blog (także funkcjonujący na Blogi.pl) szybuje gdzieś pomiędzy 80 a 100 pozycją, z tym że na zmianę pokazują si (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RęcePrecz OdTybetu RęcePrecz OdTybetu

Z ostatniej chwili Nastąpił olbrzymi wzrost site dla zapytania "ręceprecz odtybetu" w SERP Google, ponad dwukrotny. Dla przykładu na 72.14.223.99 z 13000 do ponad 28000. Widać webmasterzy nie próżnują i wyciągają na konkurs pozycjonowania wszystkie swoje działa. Myślę sobie jednak, że te mistrzostwa będą także sprawdzianem dla samego Google - czy stronki generowane z automatu, mają duże znaczenie dla pozycjonowania i ustalania wyników wyszukiwania (chodzi o powielane treści, choćby fragmentarycznie z różnych stron WWW). Szkoda tylko, że mistrzostwa trwają tak krótko, pół roku, rok pokazałoby lepiej działanie algorytmów najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarki. No ale cóż, 3 miesiące może także da jakiś wgląd w sprawę :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Google chyba mnie lubi Chińczycy! RęcePrecz OdTybetu

No i awansowałem na hasło ręceprecz odtybetu na 14 miejsce z 21. W końcu wielki brat zaindeksował moje subdomeny ale wywalił teksty.odtybetu.pl. Szkoda, bo to fajny moderowany, zadbany precel z ładną grafiką. Systematycznie ludzie dodają swoje strony do mojego qlweba i pld. Spamerzy skutecznie spamuja moje scuttle. Cos musze z tym zrobić, ma ktoś jakiś pomysł na zabezpieczenie scutla ? Na podstronie www.odtybetu.pl/google.php można sobie sprawdzić aktualną pozycję na dowolne hasło w google na top100, polecam.

Zobacz cały wpis na blogu »
Sprawa DataCenter Google Konkurs SEO

Sprawa Google Dance znana jest od dawna. Przyjęło się powszechnie mówić, że różne wyniki wyszukiwania są spowodowane natrafieniem na różne Data Center Google. Nigdy tego nie sprawdzałem, przyjąłem za pewnik. Teraz jednak zaczynam mieć wątpliwości. Wiadomo jak to jest w przypadku nagłego pojawienia się nowych stron, jak w przypadku tego konkursu. Staram się więc sprawdzać wyniki na jednym DC. Jak się jednak okazuje i tutaj można natrafić na "góglarskie tańce". Czy wyszukując nie na domenie, ale na konkretnym IP Google zawsze łączę się z tym samym DC? Przyznam, że właśnie to IP do tej pory utożsamiałem z Data Center, tymczasem... No właśnie w osdtępach kilkuminutowych, różne wyniki w SERP, różna ilość zaindeksowanych stron (raz się zwiększa, raz zmniejsza) - o co chodzi?

Zobacz cały wpis na blogu »
RęcePrecz OdTybetu RęcePrecz OdTybetu

Blog testowy, chcę na nim sprawdzić działanie systemu blogowego. Wydaje mi się, że zauważyłem pewną specyfikę, dlatego tym testem chcę to potwierdzić, bądź rozwiać moje przypuszczenia. Jako, że interesuję się wyszukiwarką Google sporo będzie na jej temat, a że trwa konkurs SEO pod nazwą RęcePrecz OdTybetu yakże i o tym na tym blogu. Więcej na temat samego testu po jego zakończeniu. Jeśli potwierdzą się moje przypuszczenia, to będzie ciekawy temat do dyskusji :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Co to jest RęcePrecz OdTybetu? Konkurs SEO

W przeciągu ostatnich kilku dni pojawiała się cała masa stron poświęconych RęcePrecz OdTybetu, w zasadzie temat jest zupełnie inny - nazwany tak, a może prędzej z w ten sposób ustaloną frazą do pozycjonowania. Więcej na temat samej frazy i pozycjonowania na tę frazę znajdziesz w specjalnej kategorii, klikając w powyższy link, bądź wybierając odpowiedni dział z bocznego menu. Tutaj zaś chcę podać ogólne informacje o pozycjonowaniu na frazę RęcePrecz OdTybetu. Pomysł na konkurs zrodził się na forum PiO, zresztą jego organizatorami zostali właściciele tego forum i kilku uczestników. Mistzostwa te wyłonić mają mistrza pozycjonowania 2008 roku. Tytuł bardzo prestiżowy, ale obok idą także nagrody - za pierwsze miejsce otrzymać można między innymi laptopa. Jest więc o co powalczyć. Podsumowując RęcePrecz OdTybetu to fraza na którą należy wypozycjonować stronę konkursową (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Głupie google Chińczycy! RęcePrecz OdTybetu

No i sami zobaczcie. Wylądowałem na 12tym miejscu o godzinie 1.40 Głupie google ma kopię z nazwa.pl z 2 czerwca kiedy domena już była. Głupie google OdTybetu oszukuje, głupie goole ręceprecz od starych kopii... Głupie google sie samo gubi w swoich kopiach. Dodam że czekałem na zmianę opisu w domenie 4letniej silnie podlinkowanej 10 dni! to ręceprecz opadają odtybetu jakie głupie jest to nasze oszukane komercyjne google.    Idę spać, bo żona marudzi...

Zobacz cały wpis na blogu »
Mistrzostwa w pozycjonowaniu 2k8 Konkurs SEO

Pierwszego dnia czerwca rozpoczął się konkurs SEO, pod nazwą "Mistrzostwa w pozycjonowaniu stron internetowych 2008". Celem konkursu jest pozycjonowanie strony w taki sposób, aby 30 sierpnia 2008 roku uzyskać pierwszą pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Oczywiście fraza na jaką należy pozycjonować swoją stronę nie jest dowolna, została ustalona przez organizatorów konkursu i brzmi: RęcePrecz OdTybetu. Sama fraza ma na celu propagować solidarność i jedność z Tybetem, a strony pokazywać całą prawdę o tym co dzieje się w tym kraju. Na niniejszym blogu nie będę zajmował się sprawami Tybetu, o nich poczytasz na innym blogu. Tutaj chcę pisać o spostrzeżeniach jakie zdobyłem w związku z uczestnictwem w konkursie, a związanych raczej z samym pozycjonowaniem i działaniem wyszukiwarki Google. Jeśli nie masz czasu na śledzenie SERP, postępów i szybkości indeksacji stron przez Goo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Niemal 1000 wuników pod "rędceprecz odtybetu" Ręceprecz Odtybetu

Ilość wyników zwracanych przez wyszukiwarkę google pod frazxę "ręceprecz odtybetu"  wynosi niemalże 1000, tymczasem wyszukiwarki takie jak yahoo czy msn zwracają wyniki osylujące w granicach 100. Cóż, mnie osobiście najbardiej odpowiada indeks yahoo, ale cóż, porozmawiamy gdy sytuacja "ręceprecz odtybetu" się ustabilizuje.

Zobacz cały wpis na blogu »
Ręceprecz odtybetu Ręceprecz Odtybetu

Ręceprecz odtybetu no cóż wróciłem zmęczony do chałupy.   Zmęczony to mało powiedziane, jestem wykończony! Nic dzisiaj nie będzie już tu napisane! ręceprecz, nie ma żadnych wpisów odtybetu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Jesteśmy na piątym miejscu Ręceprecz Odtybetu

Dzisiaj budzę się i na twarzy pojawił się uśmiech :) Zaindeksowana strona i piąta pozycja w google pod frazą konkursową to niezły wynik jak na początek. Wiadomo, że ta pozycja nie utrzyma się zbyt długo, ale coś tam popracuję, żeby nie wypaść tak słabo. Może kupię domenę, ale narazie ręceprecz idę na rower odtybetu.   Edit: aha zapomniałem dodać, stronę zaindeksowało mi bez www, to może ją podlinkujmy: ręceprecz

Zobacz cały wpis na blogu »