Artykuł

Wpisy zawierające słowo kluczowe artykuł.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Jak zwiększyć wydajność baterii w laptopie? laptopowbateria

Twoja bateria w laptopie zaczęła nagle szwankować? Nie wiadomo dlaczego nagle laptop wyłącza się po piętnastu minutach pracy? A przecież wcześniej tak nie było - laptop spokojnie pracował godzinę albo i więcej. Za chwilę dowiesz się dlaczego bateria w laptopie nagle się psuje, a co ważniejsze, znajdziesz tu porady jak łatwo można poprawić jej stan i zwiększyć jej wydajność. DLACZEGO BATERIA W LAPTOPIE SIĘ PSUJE?   Baterie w laptopach, a bardziej dokładnie mówiąc akumulatory, są podobne w budowie i zasadzie działania do akumulatorków w telefonach komórkowych, przenośnych wiertarkach i innych podobnych urządzeniach zasilanych (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FBI znalazła sposób na odblokowanie iPhone'a bez zgody Apple laptopowbateria

Przewidziana dziś rozprawa z udziałem "Apple" i FBI ws. nakazu sporządzenia oprogramowania, który umożliwi FBI odblokowanie iPhone'a należącego do zamachowcy z San Bernandino, została przełożona na wniosek biura. FBI wie już, jak obejść zabezpieczenia. Informację o sposobie złamania zabezpieczeń przekazały Departamentowi Sprawiedliwości "osoby trzecie" – zaznaczono w komunikacie. W związku z tym przewidziana na wtorek w Riverside w Kalifornii rozprawa z udziałem przedstawicieli Apple i FBI jest odroczona do 5 kwietnia – podkreślono. Rozprawa miała dotyczyć złożonego przez firmę Apple odwołania od decyzji sędziego Sheri Py (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jaki laptop do 2500 zł? TOP 10 maj 2016 laptopowbateria

Jaki laptop kupić do 2500 zł? Modele które polecamy oferują niezłą wydajność, szeroką funkcjonalność i przede wszystkim dobrą relację ceny do możliwości. W tej odsłonie cyklu TOP 10 przedstawiamy najciekawsze laptopy w popularnym przedziale cenowym od 2000 do około 2500 zł. Wybraliśmy je biorąc pod uwagę przede wszystkim relację ceny do możliwości. Wyróżnione modele oferują solidną jakość wykonania, dobre podzespoły, a niejednokrotnie nawet dedykowane układy graficzne, co czyni je uniwersalnymi i wszechstronnymikomputerami. Sprawdzą się zarówno w domowych warunkach jak i w szkole, na uczelni, a nawet w pracy. Jaki laptop do 2500 zł wybrać? Oto polecane modele: D (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak wydłużyć żywotność baterii w laptopie laptopowbateria

Co zrobić, by akumulator komputera przenośnego wystarczył na dłużej? Na ogół wiemy, co zrobić, by pracować dłużej z notebookiem nie podłączonym do gniazdka elektrycznego. Służą do tego chociażby specjalne plany zasilania, oferowane w ustawieniach systemów operacyjnych. Prawdziwą sztuką jest jednak długoterminowa dbałość o kondycję akumulatora, tak by mógł wystarczyć na kilka czy kilkanaście miesięcy dłużej. Wyciskanie "ostatnich soków" z baterii laptopa nie służy jej dobrze. Na szczęście nowoczesne systemy operacyjne wyłączają (a ściśle rzecz biorąc - usypiają) całą maszynerię, zanim poziom naładowania baterii spadnie do 0 %. W Windows Vista i Windows 7 znaleźć można ustawienie o nazwie Krytyczny poziom energii baterii. W Panelu sterowania kliknij Sprzęt i dźwięk, po czym w obszarze Opcje zasilania wybierz Zmień moment przejścia ko (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MEDIA, A PRAWDA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MEDIA, A PRAWDA 158. Środki masowego przekazu szukają sensacji, która będzie pobudzała czytelników, widzów, tym samym nakręcają niepotrzebne emocje u pewnych grup widzów i czytelników. Brak jest sol (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BLOKADA INFORMACJI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BLOKADA INFORMACJI 143. Pewna grupa ludzkich tworów próbuje blokować informacje płynące od Stwórcy. Nie pasuje im to do standardów jakie sobie ułożyli. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »