Armagedon

Wpisy zawierające słowo kluczowe armagedon.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

SMUTNE WASZE ŻYCIE! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

SMUTNE WASZE ŻYCIE! 17. Wy już nie żyjecie, z martwymi duchowo razem ciemne pieśni wyjecie po nocach suto zastawionych niejedzeniem tzw. żarłem i wódą o wysokim procencie. Nic do was nie dociera jasnego, w tej swojej ziemskiej pracy też nic nie widać dobrego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZYJDZIE WIELKA WODA I WIATR WYDMUCHA Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

PRZYJDZIE WIELKA WODA I WIATR WYDMUCHA 16. I nie będzie wesoło, czy kościelnie, a tragicznie. Zobaczymy kto przeżyje, a kto nie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JESZCZE GRAĆ NIE PRZESTALI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JESZCZE GRAĆ NIE PRZESTALI 115. Jeszcze śpiewać nie przestali, wciąż cześć i chwałę oddają wszyscy ci, którzy Boga swego, jedynego, Stwórcę kochają. Póki oddech w płucach gości, póki świadomość zachowana, to myśl, słowo i czyn mój niech sławi Miłość mojego Pana. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIEŚCI ZE ŚWIATA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

WIEŚCI ZE ŚWIATA! 35. Coraz więcej wieści napływa z całej Ziemi o działaniu żywiołów. To wybuchają gwałtowne pożary, lawiny błotne schodzą, siarczyste mrozy, dla tych dotkniętych regionów nie są to zjawiska spotykane, każdego roku o tej porze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TO CO SIĘ DO WAS ZBLIŻA! Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

  TO CO SIĘ DO WAS ZBLIŻA! 13. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAZAJUTRZ! Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

  NAZAJUTRZ! 8. Pozostaną nieliczni, tylko ci, którzy w sobie noszą jeszcze możliwy do przebudzenia w przeżyciach potencjał duchowy, aby na Ziemi służyć swojemu jedynemu Panu i Bogu. I nie ma znaczenia rasa, kolor skóry, wyznanie czy światopogląd, w przeżyciach staniecie się duchowi i podążycie do bramy Królestwa Tysiącletniego na Ziemi, w Polsce, do Złotej Osady. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POWRÓĆMY DO DZISIEJSZYCH CZASÓW Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

  POWRÓĆMY DO DZISIEJSZYCH CZASÓW 7. Widać wszędzie, że jest źle już z wami. Jestem największym dla was dziś objawieniem na Ziemi, bliżej swojego Boga w mojej osobie już nie zobaczycie, a wy co robicie, macie wątpliwości, ale tylko których w mojej obecności nie ma. Dlaczego, bo Siła mojego Ojca czyści wszystko, nie macie pytań, wątpliwości, zgadzacie się ze wszystkim, co wam przekazuję. Duch wasz wie, żem Syn Boży, Jezus Chrystus, to się czuje wyraźnie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TO CO SIĘ DO WAS ZBLIŻA! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

  TO CO SIĘ DO WAS ZBLIŻA! 13. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZEGO SZUKACIE! Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

CZEGO SZUKACIE! 1. Powiedzcie, czego szukacie? Co takiego jest na tej Ziemi, co warte jest waszej uwagi, bo to czym się zajmujecie, to samo gówno, wasze nieczyste myśli, słowa i czyny. Doszliście w swoim szambie tak daleko, że głębiej już nie można, wy po prostu śmierdzicie! I nie można czytelniej do was mówić, to wasz język codzienny, wy jesteście winni waszego upadku, nik (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POPATRZCIE WSZYSCY!

POPATRZCIE WSZYSCY! 73. Popatrzcie wszyscy! Wokół coraz więcej pożarów, coraz więcej powodzi, mróz i śnieg w miejscach na Ziemi, gdzie jest cieplej i nie ma zim, coraz więcej wychodzi na jaw dewiacji i zboczeń, palące się samochody, giną ludzie ziemscy. A wy piszecie, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OSTATNIE MINUTY

OSTATNIE MINUTY 72. Cieszcie się z ostatnich minut jakie wam zostały na Ziemi. W nic nie wierzycie, nic sobie powiedzieć nie chcecie dać, wszystko ignorujecie, i tak też zostaniecie zignorowani. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DUCHU MUSISZ WIEDZIEĆ!

SŁOWO  STWÓRCY  kierowane jest do wszystkich ludzi na Ziemi, bo to czas Apokalipsy!DUCHU MUSISZ WIEDZIEĆ!46.Duchu musisz wiedzieć, że ty sam zezwalasz na takie prowadzenie, na wszystko co się wokół ciebie dzieje, cała magia ciemnego lotu twojego ducha, to twój rozumek ci załatwił i już nic nie widzisz i mówisz; ja to znam, ja to wiem, ja to dotykam, to twoje ego przemawia przez ciebie, zamiast czyste działania czystego ducha wewnętrznej czystości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE Z TZW RUCHU GRAALA

LUDZIE Z TZW RUCHU GRAALA43.Ludzie z tzw. »Ruchu Graala«, co tam robicie?Czytacie wszystkie teksty Jezusa Chrystusa Przesłanie MIŁOŚCI i je wyśmiewacie, czy wiecie, że występujecie przeciwko STWÓRCY, czy macie choć pojęcie z jaką potężną energią się zmierzacie, i że z pozycji ciemnego nurtu występujecie, czy macie pojęcie co się z wami stanie jak się nie zmienicie i jak nie pójdziecie za ŚWIATŁEM, gdzie skończycie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POPATRZCIE WSZYSCY! UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

POPATRZCIE WSZYSCY!73.Popatrzcie wszyscy! Wokół coraz więcej pożarów, coraz więcej powodzi, mróz i śnieg w miejscach na Ziemi, gdzie jest cieplej i nie ma zim, coraz więcej wychodzi na jaw dewiacji i zboczeń, palące się samochody, giną ludzie ziemscy.A wy piszecie, że STWÓRCA powinien kochać te wszystkie twory niepodobne do ludzi ziemskich, to gdzie tu mieści się odpowiedzialność za myśli, słowa i czyny, w waszych otwartych listach to brzmi jak uległość i pobłażliwość STWÓRCY do ludzkiego twora, to gd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W NOWYM 2008 ROKU

W NOWYM 2008 ROKU34.W Nowym 2008 roku w pierwszej godzinie niebo błyszczało kolorami tęczy, ziemskimi błyskotkami, ziemia okryła się czystością wokół i już nie ma ciemności, wszystko zostało oczyszczone ŚWIATŁEM.STWÓRCA w swej wielkiej łasce z miłości do stworzenia dał szansę wszystkim ludzkim duchom na ziemi, by się otworzyli i przyjęli MIŁOŚĆ, ŻYWE SŁOWO.Ziemskie ludzki (...)

Zobacz cały wpis na blogu »