Armagedon

Wpisy zawierające słowo kluczowe armagedon.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

WSZYSTKO MUSI SIĘ ZAKOŃCZYĆ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSTKO MUSI SIĘ ZAKOŃCZYĆ 225. Kręgi trzaskają zamykając wszystko, co człowiek uczynił podczas swojego całego bytu, odpłaty przychodzą do wszystkich i się wyżywają na swych wcześniejszych nadawcach, którzy nic nie pamiętają rozumowo, lecz w duchu wszystko jest zapisane to, co uczynili wcześniej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WŁAŚNIE WSTAWAŁ ŚWIT Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

WŁAŚNIE WSTAWAŁ ŚWIT 484. A tysiące ludzi jeszcze spało na ziemi i ich nieszczęście spotkało, a było ich wielu na całej planecie Ziemi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JESTEŚMY NA SKRAJU WYDARZEŃ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

JESTEŚMY NA SKRAJU WYDARZEŃ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MYŚLELI, ŻE PRZEŻYJĄ, A ZGINĘLI! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

MYŚLELI, ŻE PRZEŻYJĄ, A ZGINĘLI! 483. Wszyscy, którzy zapomnieli się rozwijać duchowo umarli w swoim wnętrzu już na zawsze. I nawet obecne wydarzenia rozpoczęte Godziną Sądną nie wyrwą ich ze szponów rozumo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OGIEŃ STRAWI WSZYSTKO

OGIEŃ STRAWI WSZYSTKO 166. Ogień, wokół was wszystko się pali, ludzie ziemscy biegają, ale gasić już nie dają rady, bo wszystko w ogniu płonie i dym wysoko się unosi, łunę nad miastem widać z kilometr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KRÓL KRÓLÓW JEZUS CHRYSTUS Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

KRÓL KRÓLÓW JEZUS CHRYSTUS 476. Ten, który posiada władzę w Wielkiej Materii, panuje nad Istotnym i w Duchowości. Światło w swoim rodzaju łączy się z jednorodnym. Co czyni Syn, to czyni z Ojca, w Ojcu i dla Ojca, bez swojego Ojca Jestem niczym. Dlatego po obudzeniu się w Materii i uzyskaniu z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PŁYNIE Z NIEBA ŁASKA PANA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PŁYNIE Z NIEBA ŁASKA PANA 177. Płynie z nieba Łaska PANA, do was płynie duchy z Ziemi, cieszcie się lub drżyjcie, bo płynie Łaska co was obudzi z letargu ciemnego, lub zabierze was na zawsze do siebie, jako zupełnie nieświadomych, jako zupełnie nowe i czyste zarodki. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHCIEĆ TO MÓC UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

CHCIEĆ TO MÓC 174. Chcieć to móc zrobić wszystko, co właściwe jest i zgodne z twoim wnętrzem, duch wie wszystko co jest niezbędne dla ciebie, aby odczytać wszystkie podpowiedzi i wyciągnąć wnioski z twoich doświadczeń, musisz się b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PROCESY NA ZIEMI ZACHODZĄ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PROCESY NA ZIEMI ZACHODZĄ 173. Procesy duchowe na Ziemi zachodzą cały czas, czy je odczuwacie, czy nie, to i tak wszystko się energetycznie wzmacnia, dobre idzie w górę i jeszcze lepiej się rozwija, zło też się wzmacnia, bo zło się musi wyżyć do ko (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHRYSTUSOWE SEDNO UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  CHRYSTUSOWE SEDNO 172. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZYCHODZĄ LUDZIE DO UZDROWICIELA

PRZYCHODZĄ LUDZIE DO UZDROWICIELA 158. Przychodzą ziemscy ludzie do uzdrowiciela i oczekują natychmiastowego uzdrowienia, natychmiastowego zabrania im wszystk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SUBTELNOMATERIALNY ŚWIAT UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

SUBTELNOMATERIALNY ŚWIAT 168. Subtelnomaterialny świat, subtelnomaterialne przekazy, płynąca energia, ziemskim okiem nie da się zobaczyć, można tylko odczuć poprzez ducha, albo odczuwacie energię, albo jesteście martwi i nic nie odczuwacie, bo macie blokady przepływów energetycznych. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LICHWA PADA NA KOLANA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

LICHWA PADA NA KOLANA 165. Lichwa pada na kolana przed PRAWDĄ, kolos finansowy na gumowych nogach już nie stoi lecz klęczy, ludzie przejrzyjcie na oczy, lichwiarskie firmy na całym świecie upadną i przestaną (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PIERWSZA ROCZNICA

PIERWSZA ROCZNICA 154. Pierwsza rocznica KRÓLESTWA CZYSTOŚCI I TRÓJJEDYNOŚCI na Ziemi w Polsce, dziś uroczystość, martwy duchowo człowiek odchodzi w przeszłość, wszyscy martwi muszą się rozlicz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JESIEŃ ROZPOCZYNA WYDARZENIAMI

JESIEŃ ROZPOCZYNA WYDARZENIAMI 153. Jesień rozpoczyna wydarzeniami, trąby powietrzne w Polsce się nie przejawiały, a tu proszę i to 150 domów zniszczonych, trzy duchy już się rozliczają. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »