Armagedon

Wpisy zawierające słowo kluczowe armagedon.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

NIEDOWIARKOWIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

NIEDOWIARKOWIE156.Wielu ziemskich ludzi nie dowierza temu co widzą i słyszą, oglądając filmy video z wykładami Jezusa Chrystusa i apostołów.Brak zrozumienia słów, które do was docierają.Burzony jest wasz porządek, który tak starannie sobie układaliście.Prawda na was wymusza działanie i ci, którzy się przeciwstawiają, szkodzą sobie bardzo, a ci, co pójdą za Słowem mają szansę na bardzo szybki wzlot i rozwój duchowy.Najłatwiej jest stać w tłumie i krzyczeć.Dużo większa odwaga i zasługa umieć wyjść z tłumu i głosić Słowo PANA.Wszyscy przebywacie po to na Ziemi, a wy zajmujecie się tylko rzeczami doczesnymi.Po co wam ta materia, kiedy nie będzie wam dane przetrwać wydarzeń.Z Ziemi nic materialnego nie zabierzecie.Najważniejsze s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAUKI JEZUSA CHRYSTUSA 155. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

NAUKI JEZUSA CHRYSTUSA155.Słowa płynące z ust Jezusa Chrystusa to melodia dla moich uszu, to przyjemność słuchania i przeżywania Słowa PANA naszego.Przez Syna Bożego przekazywana jest życiodajna energia dla ludzkiego ducha.Siadając wygodnie, zamykając oczy, podczas czytania Słowa PANA przez Jezusa Chrystusa pojawiają się obrazy, które są cennymi podpowiedziami co mamy robić, aby Królestwo Tysiącletnie rozkwitało na Ziemi.Wewnętrzny spokój pozwala na przyjęcie energii jaka płynie od Syna Bożego.Logiczne myślenie jest nam potrzebne, aby zinterpretować odebrane obrazy, teksty.Osiągnięcie wewnętrznego spokoju i równowagi pozwala na otwarcie się na światłe nurty jakie są przekazywane przez wysłannika Stworzyciela ziemskim ludziom tu na Ziemi.Ziemski człowiek, wewnętrznie niezrów (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BRAK W WAS ŻYCIA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BRAK W WAS ŻYCIA! 154. Ludzkie twory, chodzicie po planecie ziemia, zanieczyszczacie ją, a duchowo nie ma w was życia. Wiedziecie leniwe duchowo życie i myślicie, że po to jesteście na tej Ziemi. Rozum podsuwa wam myśli dotyczące tylko rzeczy materialnych. Od rana do wieczora pracujecie, aby nagromadzić jak najwięcej rzeczy materialnych. Czym bardziej bogatsi jesteście w rzeczy materialne, tym biedniejsi jesteście duchowo. Nie dopuszczacie do swojego wnętrza żadnych światłych informacji. Po blokowaliście sobie przepływy energetyczne i wasze ciało daje (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FILM VIDEO Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

FILM VIDEO 153. Jezus Chrystus     nagrywa swoje wykłady Przesłania Miłości w formie filmów video. Publikuje w Internecie na blogach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BURZE PŁYNĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

BURZE PŁYNĄ 255. W kierunku ziemi nieustannie, aby oddać ludziom to, co sami sobie kiedyś wysłali, a ponieważ wiedli bagienne życie, to trzęsawisko im się dostanie. Nic dobrego na trzęsawisku się nie stanie, ich mieszkańcy poprzez swoje nierozważne bycie utkwili w bagnie, a bagno ich wchłonie i rozłoży. Znikną wreszcie ziemskie duchy, które zeszły z jasnej drogi kierując się pods (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BEZTROSKIE ŻYCIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BEZTROSKIE ŻYCIE 152. Koniec już beztroskiego życia ziemscy ludzie! Czas pobytu, spędzaliście tutaj na Ziemi tylko na hulankach i swawolach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OCZYSZCZENIE ZIEMI NASTĘPUJE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

OCZYSZCZENIE ZIEMI NASTĘPUJE 252. I w tej części Materii to naturalny proces, przejrzała materia rozpoczyna proces rozkładu, wszyscy ci, którzy są zbyt ciężcy w materii wraz z nią podlegają rozpadowi, aby rozkładu uniknąć należy uwolnić się od Materii i unieść się w miejsce, gdzie proces rozkładu nie zachodzi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŁUSZCZYCA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŁUSZCZYCA 150. Wiele osób chciało by się pozbyć tej dolegliwości. Robią wszystko co jest w ich wiedzy, aby ta dolegliwość ustąpiła. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CULIER I SÓL Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CULIER I SÓL 147. Dwa podstawowe składniki, które są bardzo powszechnie dodawane do przyrządzania różnego rodzaju posiłków. Obydwa produkty służą do polepszenia smaku przygotowywanej potrawy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIĘTY GRAAL ZABEZPIECZONY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŚWIĘTY GRAAL ZABEZPIECZONY 146. Przebywający na Ziemi Jezus Chrystus jest przygotowany na wszelkie ataki ciemnych nurtów. Poprzez przeżyte swoje doświadczenia i rozwinięcie na Ziemi potrzebnych zdolności obronnych, doskonale m (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SIŁA WOLI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SIŁA WOLI 145. Przechodząc poszczególne etapy rozwoju duchowego nabieraliśmy doświadczenia, hartowała się nasza siła woli, nasze poznanie i świadomość służenia Stwórcy wzrastało z każdym dniem. Umocnieni w przekonaniu, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
STWÓRCA WIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

STWÓRCA WIE 144. Stwórca doskonale wie jakie zadanie do wykonania komu i kiedy przydzielić. Wszystko co się wydarzyło i jeszcze wydarzy, to sprawdzenie czy już jesteśmy przygotowani do dalszych wzmożonych działań. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BURZE NADCIĄGAJĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

BURZE NADCIĄGAJĄ 234. Rozliczając wszystkich, którzy Bożej Woli nie słuchają, oni już na tej ziemi nie dojrzeją, ból i cierpienie przed nimi się rysuje wielkie. Ci, co na z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAZAJUTRZ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NAZAJUTRZ 226. Ziemia nie będzie wyglądała różowo, poorana z licznymi rozpadlinami, dość mocno zmieniona, niewiele ludzi zostanie, widać nieliczne grupy narodowe. Szybko się wybudują od now (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MYDLENIE OCZU CIEMNOŚCIAMI Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

MYDLENIE OCZU CIEMNOŚCIAMI 485. Wy już nie chcecie i nie możecie przejrzeć na swoje prawdziwe duchowe oczy, na rzeczywistość. Zrobiliście na ziemi wszystko, aby wykuć sobie rozumowe kajdany, którymi przykuliście się do materii, wy ubodzy duchem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »