Supermarkety we Wrocławiu: Gdzie najczęściej można spotkać promocje?

kategoria: Ciekawostki   dodane: 13/08/2020
Poszukujesz atrakcyjnych zniżek we Wrocławiu? Dzisiaj opowiemy Ci o 10 największych supermarketach, w których rabaty i promocje czekają na klientów co tydzień! Szykuj się na opłacalne i korzystne zakupy!
ulotki na Rabato

Biedronka

Pierwszym ze sklepów, w którym czeka na nas prawdziwe zniżkowe szaleństwo, jest oczywiście Biedronka. Sprawdź aktualne ulotki na Rabato, aby upewnić się osobiście, że w sklepach tej sieci znajdziesz bardzo tanie, jakościowe towary ze zniżką sięgającą nawet 60%. Zwykle w sklepach Biedronka trwa kilka kampanii promocyjnych jednocześnie, z których najbardziej lubianymi wśród klientów są:

„Płać mniej, oszczędzaj więcej”, pozwalająca uzyskać zniżkę na kolejne zakupy;
„Mega Koszyk” - specjalne ceny na wybrane grupy towarów;
„Moja Biedronka” - różnego rodzaju zniżki dostępne dla stałych klientów sieci

Carrefour

Zniżki w tej francuskiej sieci supermarketów stały się już dobrą tradycją, a wśród tych dostępnych na co dzień warto wymienić: specjalne ceny promocyjne dla seniorów, 10% zniżki na wybrane grupy towarów w weekendy i, oczywiście, niezmienne rabaty dostępne dla stałych klientów w sieci. Ponadto w Carrefour zawsze znajdziemy stoiska z promocyjnymi towarami sezonowymi i dobre zniżki (nawet do 90%!) na towary z upływającym terminem ważności.

Lidl

Niemiecka sieć efektywnie konkuruje z wieloma znanymi polskimi oraz zagranicznymi supermarketami, właśnie w oparciu o rozbudowany system zniżkowy. W sklepie możemy co tydzień znaleźć atrakcyjne towary w promocyjnych cenach lub skorzystać z bonów i kuponów rabatowych.

Kaufland

Jeszcze jedna niemiecka sieć, która swoją popularność we Wrocławiu zawdzięcza cotygodniowym zniżkom. Ich wyszukiwanie w sklepie jest bardzo wygodne - towary z rabatami są oznaczone kolorowymi cennikami, ponadto w większości sklepów wydzielana jest specjalna strefa z towarami, na które w bieżącym tygodniu ceny są obniżone.

Auchan

Oczywiście, nie mogło zabraknąć na naszej liście tego supermarketu, słynącego z bardzo niskich cen, szczególnie na produkty pod marką własną. Zapoznając się z ulotkami promocyjnymi sklepu Auchan co tydzień możesz systematycznie oszczędzać na zakupach dla całej rodziny.

H&M

We Wrocławiu możesz oszczędzić nie tylko na artykułach spożywczych, ale także na ubraniach. Część kolekcji w H&M zawsze wyprzedawana jest w niższych cenach, a jeszcze więcej zaoszczędzisz, jeśli zajrzysz do sklepu w dniach sezonowych wyprzedaży.

Reserved

Kolejna sieć z tanimi, a jednocześnie zgodnymi z ostatnimi trendami modowymi ubraniami. Jeśli lubisz wyglądać niebanalnie oraz wolisz kupować rzeczy w niższej cenie, nie zapomnij wpaść do jednego ze sklepów Reserved we Wrocławiu. Szczególną uwagę zwróć na stojaki z rzeczami w cenie promocyjnej (są dostępne zawsze).

Rossmann

W poszukiwaniu tanich kosmetyków warto udać się do Rossmanna. Drogeria prowadzi bardzo lojalną politykę cenową wobec klientów i zawsze ma przynajmniej niewielką grupę wyprzedawanych towarów - świetna opcja dla tych, którzy dbają o własny portfel i wolą kupować taniej. Dodatkowe korzyści dostępne są dla Członków Klubu Rossmann, którzy nie tylko dostają spersonalizowane rabaty, ale także mogą uczestniczyć w akcji „2+2 gratis” i na bieżąco dowiadywać się o wszystkich kampaniach promocyjnych.

Hebe

Jeszcze jedna drogeria, ciesząca się we Wrocławiu niesamowitą popularnością z powodu stałej obecności wyprzedawanych towarów oraz towarów ze zniżką. Jeśli lubisz maksymalne oszczędności, warto także dołączyć do Klubu Hebe. Otworzy to dostęp do promocji, dostępnych wyłącznie dla posiadaczy kart stałego klienta. W Hebe można także kupić towary produkowane pod marką własną. Zawsze mają niższą cenę, a dodatkowo wyróżniają się wysoką jakością.

Media Markt

We wrocławskich sklepach możesz oszczędzać dosłownie na wszystkim i wizyta w Media Markt będzie tego potwierdzeniem. W tym sklepie systematycznie prowadzone są kampanie promocyjne, pozwalające kupić w niższej cenie mniejsze oraz duże AGD. Towary z różnych kategorii ze zniżką dostępne są co tydzień, a dowiedzieć się o nich można z gazetek promocyjnych Media Markt, które znajdziemy zarówno w samych supermarketach, jak i w Internecie, na przykład na portalu Rabato.

Jak widzisz, w supermarketach Wrocławia możesz zrobić bardzo opłacalne zakupy, korzystając z wysokich i atrakcyjnych zniżek, dostępnych dla klientów co tydzień.