Prezent na rocznicę ślubu-praktyczny i oryginalny

kategoria: Ciekawostki   dodane: 30/09/2021
Elegancki prezent na rocznicę ślubu, jaki powinien być? Ciekawą propozycją jest z pewnością kryształowa karafka z grawerem o dowolnej dedykacji. Uwagę zwracają również grawerowane kieliszki do szampana i wina, a także ekskluzywne wazony i zestawy szkła. Niewątpliwie rocznica ślubu to niebagatelna data w kalendarzu każdej pary, którą warto uczcić w specjalny sposób. Jest to dzień wymagający wyszukanej oprawy i wyjątkowego prezentu, zwłaszcza te okrągłe. Przekonaj się, że nietuzinkowy prezent doskonale podkreśli ten szczególny dzień. Wybierz piękny upominek na rocznicę ślubu dla swoich bliskich.

Elegancki prezent na rocznicę ślubu rodziców i najbliższych

 

Niejednokrotnie poszukujemy oryginalny prezent na rocznicę ślubu. W tym przypadku warto wybrać nietuzinkowy pomysł, jakim jest kryształowa karafka z grawerem dostępna na stronie internetowej https://grawercom.pl/prezent-na-rocznice-slubu/elegancki-prezent-na-rocznice-slubu.html. Uwagę zwraca także prezentowy zestaw do whisky, który można znaleźć pod adresem https://grawercom.pl/zestaw-do-whisky/prezentowy-zestaw-do-whisky-w-skrzynce.html. To tylko część propozycji, bo prezent na rocznicę ślubu dla znajomych lub rodziców powinien być wyjątkowy. Wybór właściwego upominku to nie lada wyzwanie, ponieważ większość z nas pragnie sprezentować praktyczny i jednocześnie elegancki prezent. W ten sposób zyskujemy pewność, że upominek będzie zarówno przydatny na co dzień i upiększy wnętrze domu. Doskonałym rozwiązaniem jest personalizacja upominku, umożliwiająca nadanie osobistego charakteru.

 

Ciekawe pomysły na rocznicę ślubu

 

 

Kryształowa karafka z grawerem to bardzo elegancki prezent na rocznicę ślubu, który z pewnością mile zaskoczy obdarowywaną parę. Wspomniana karafka wyróżnia się obłym kształtem, na wzór koła. Jej pojemność to 650 ml, a wysokość wynosi 27 cm. Warto podkreślić, że grawer można dowolnie spersonalizować, dzięki czemu prezent z okazji rocznicy ślubu staje się jeszcze bardziej osobisty i piękny. Kolejna propozycją jest prezentowy zestaw do whisky, w składzie którego znajduje się: karafka oraz 6 szklaneczek marki KROSNO, skrzynka oraz oryginalne pudełko producenta. W tym zestawie pojemność karafki wynosi 750 ml, a jej wysokość z korkiem to 25,6 cm. Niecodzienny prezent stanowi również wazon szklany z grawerem, dostępny w kilku pięknych kolorach do wyboru. Dzięki temu każdy znajdzie idealny i piękny prezent na rocznicę ślubu najbliższych.

 

Rocznica ślubu - najważniejsze święto każdej pary

 

Jubileusz, jakim jest rocznica ślubu warto w szczególny sposób upamiętnić. W tym celu można urządzić uroczystą kolację lub rodzinny obiad w gronie najbliższym. Warto pamiętać, że rocznicę ślubu należy upamiętnić także pięknym upominkiem. Doskonały prezent rocznicowy może być wykonany ze szkła, metalu czy z drewna. Uzupełnieniem każdego upominku jest personalizacja w postaci osobistego graweru, dzięki czemu produkt nabiera indywidualnego charakteru. Taki ekskluzywny prezent spodoba się niejednej parze. Na rocznice ślubu warto wybrać: kieliszki z grawerem, czerwony wazon z życzeniami, niebieski i grawerowany wazon, prezentowy zestaw do whisky, wazon ze szkła z bursztynem i srebrem, kryształowe kieliszki i wiele innych. Tak bogaty wybór sprawia, że upominek można dopasować do potrzeb obdarowywanej pary oraz jej gustu. Kreatywny prezent z pewnością ich mile zaskoczy i jednocześnie będzie doskonałym dodatkiem w czasie spotkań z bliskimi lub romantycznego wieczoru.