Kto zostanie mistrzem Polski?

kategoria: Ciekawostki   dodane: 16/11/2021
Przed rozpoczęciem sezonu analitycy zakładów bukmacherskich nie mieli żadnych wątpliwości, że Legia Warszawa jest głównym faworytem do wywalczenia mistrzostwa Polski. Po kilkunastu rozegranych spotkaniach sytuacja się mocno zmieniła, ponieważ obrońca tytułu znajduje się w strefie spadkowej, a na czele tabeli jest Lech Poznań. Kto na podstawie aktualnych przewidywań zostanie mistrzem Polski?

Legia bez szans na tytuł?

 

Mistrzostwo dla Legii Warszawa przed rozpoczęciem tego sezonu było jednym z najbardziej prawdopodobnych zakończeń rozgrywek. Do takiej sytuacji mogli się przyzwyczaić typerzy w ostatnich latach, ponieważ ta drużyna zdominowała rozgrywki na krajowym podwórku. Niektórzy typerzy zwracali jednak uwagę na fakt, że Legia ma czasem pojedyncze sezony, w których dopuszcza inne zespoły do walki o tytuł, jak chociażby kilka lat temu, kiedy to mistrzem został Piast.

 

Wojskowi przystępowali do rozgrywek w roli głównego faworyta, a na ten moment znajdują się w dolnych rejonach tabeli. Legia Warszawa ma już za sobą zmianę trenera, a pracę przy Łazienkowskiej stracił Czesław Michniewicz. Biorąc pod uwagę aktualną sytuację w tabeli, a także formę tego zespołu, zakłady bukmacherskie nie wierzą już w mistrzostwo Polski dla ekipy Wojskowych.

 

Więcej ciekawostek znajdziesz tutaj!

 

Kto jest nowym faworytem do mistrzostwa?

 

Lech Poznań w przewidywaniach zakładów bukmacherskich przed rozpoczęciem sezonu znajdował się na 2 pozycji za plecami Legii Warszawa. Analitycy zwracali jednak uwagę na fakt, że ta drużyna bardzo słabo zaprezentowała się w poprzednich rozgrywkach. Na ten moment to jednak właśnie Kolejorz jest faworytem do wywalczenia mistrzostwa Polski. Lech ma już za sobą spotkania z Legią, Pogonią oraz Rakowem i nie zanotował w nich porażki.

 

Fani tego zespołu na wywalczenie mistrzostwa czekają od 2015 roku. Właśnie wtedy Kolejorz pod wodzą Macieja Skorży sięgnął po ostatni tytuł w historii tej drużyny. Teraz sytuacja może zatoczyć koło ponieważ doświadczony szkoleniowiec powrócił do Poznania i prowadzona przez niego ekipa plasuje się na szczycie tabeli.

 

Na podstawie aktualnych przewidywań zakładów bukmacherskich drużynami, które powinny rzucić Lechowi największe wyzwanie, jest Pogoń Szczecin i Raków Częstochowa. Warto przypomnieć, że mówimy o 2 i 3 drużynie poprzedniego sezonu. Oba te zespoły mają bardzo mocne składy, dlatego też nic dziwnego, że zakłady bukmacherskie spodziewają się tutaj wyścigu 3 koni do samego końca. Nie można także zapominać o dobrze grającej Lechii Gdańsk pod wodzą nowego trenera.

 

W ofercie zakładów sportowych znajdują się regularne kursy i typy na spotkania tych drużyn na boiskach Ekstraklasy, a także długoterminowe propozycje dotyczące wygrania całych rozgrywek.

 

Jeśli chcesz, sprawdź już dziś, co przygotował na miłośników sportowych emocji PZBuk na stronie pzbuk.pl!

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

 

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95