Zioła

Wpisy zawierające słowo kluczowe zioła.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Herbata konopna - sposób na relaks Olej CBD, herbata konopna, maść konopna - Konopna Farmacja Poznań

Jednym z najlepszych sposobów na zrelaksowanie się są herbatki o właściwościach wyciszających. Herbaty konopne dzięki zawartości kannabinoidów załużyły na miano Herbat relaksacyjnych  to bez wątpienia jedna z najszybszych, najwygodniejszych i najzdrowszych metod na odstresowanie. dzięki naturalnym właściwościom poprawią jakość Twojego snu. Herbaty konopne zmniejszają także napięcie i nerwowość.   Michelle Reillo, Ph. D i współzałożyciel ViPovaTM napisał : "ludzki układ endokannabinoidowy jest odpowiedzialny za sieci pamięci w mózgu, zarówno pobudzania i hamowania, w tym neurogenezy w hipokampie komórek ziarnistych, które regulują terminy z endokanabinoidów zgodnie z potrzebami mózgu, odczuwaniem bólu, nastroju, plastyczności synaptycznej, regulacji apetytu i smaku". (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ukojenie dla suchej i zaczerwienionej skóry dłoni Olej CBD, herbata konopna, maść konopna - Konopna Farmacja Poznań

Sucha skóra najczęściej występuje u osób, które mają problem z alergiami, czyli u ludzi cierpiących na atopowe zapalenie skóry, lub  z powodu łuszczycy.Jednak teraz prawie wszyscy zmagamy się z suchą skórą dłoni . Nadmierne mycie i ciągła dezynfekcja rak nie sprzyja , aby zachować piękną skórę . Pojawia się często uczucie ściągnięcia, nadmierna suchość skóry, zaczerwienienie i pękanie    Konieczne jest wtedy  nawilżanie i natłuszczanie skóry, aby uzupełniać lipidy. Wiedzą o tym osoby które od dawna zmagają się z chorobami skóry. Do tego posłuży Maść dr. Muller . To preparat, kt& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wyjaśnienie pojęcia zioła lecznicze Zioła mój świat

Zioła lecznicze to rośliny z których pozyskuje się surowce zielarskie , zawierające substancje czynne , stosowane w ziołolecznictwie i medycynie naturalnej.

Zobacz cały wpis na blogu »
Zioła - ich moc ...ale ostrożnie Blog o przyrodzie, naturze, śpiewaniu, historii, bieganiu, o byciu ...

Zioła leczą nad od dawna Ba! od tysięcy lat. Mają swoją moc, ale tylko umiejętnie przyrządzone mikstury przez doświadczonych zielichów a jeszcz elepiej lekarzy medycyny naturalnej mogą być skuteczne i lecznicze. Nie mówię oczywiście wypicie mięty kupinej w zielarskim czy nawet w spożywczaku na problemu gastrystyczne. Mówię o chorobach, niedoczynnościach czy wręcz tematami około i onkologicznymi. Będąc w 2016 roku w Kudowie w pięknych górach Stołowych - państwo właściciele agroturystyki mieli książkę mówiącą o zdrowym trybie życia,o ważnym aspekcie sportu i właśnie o ziołach. W linku przesyłam zdjęcia tego co się tyczy leczenia chorób. Tu prośba - z racji ,że nie jestem ekspertem tylko amatorem botaniki - jak jakieś leczenie choroby by was interesował i był w tych skanach - PROSZĘ skonsultujcie to z lekarzem ( chodzi o zastowane zioła w danej chorobie) .Nie bierzcie na własną odpowiedzielaność tylko ZAWSZE się skonsultujecie z lekarzem czy doświadczonym zielichem ( (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pokrzywa Zioła dla wszystkich

  Pokrzywa to nie tylko chwast. Na wsi od wieków traktowano ją z szacunkiem ze względu na właściwości lecznicze i wartości odżywcze.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
REUMATYZM GOŚCIEC POSTĘPUJĄCY, PODAGRA, DNA MOCZANOWA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

REUMATYZM GOŚCIEC POSTĘPUJĄCY, PODAGRA, DNA MOCZANOWA 141. Organizm poprzez niewłaściwe odżywianie i stres jest bardzo przekwaszony. Picie bardzo dużej ilości kawy, jedzenie słodyczy w nadmiernych ilościach, niewłaściwie przygotowywa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ALERGIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ALERGIA 137. Alergia to nagromadzenie bardzo dużej ilości różnego rodzaju toksycznych związków w organizmie człowieka. Układ oczyszczania (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BRAK WIEDZY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BRAK WIEDZY 106. Ludzkie twory bezgranicznie zawierzyły medycynie akademickiej i bardzo chętnie korzystają z wytworów firm farmaceutycznych. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »