Zdjęcia

Wpisy zawierające słowo kluczowe zdjęcia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Mamaj czworonogi

A wiec o kocurze Mamaju Jak widać rudy jest i charakter też ma rudy, własnymi drogami chadza ale przymilić też się potrafi. Jego dewiza to "karm mnie, kochaj mnie i nie opuszczaj" a ja w zamian za to dam ci sie pogłaskać w przypływie dobroci wobec ludzi. Ma coś w sobie z Garfielda aczkolwiek nie jest tak wredny. W tym jest najlepszy jego współbrat Dżigit, ooo to paskudny mściciel ale o tym w kolejnej odsłonie... Od Rud (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rudy kocur czworonogi

Czy te oczy mogą kłamać..... To pierwszy prezentowany mój zwierzak, kocur bardzo kocurowaty, nie pozbawiony swej męskości... czyli w krótko mówiąc nie pozbawiłam go jaj, ma to czasem przykre zapachowo w skótkach konsekwencje dla domowników   hmm no cóż..... Od Rudy zdjęcie fotka rudego

Zobacz cały wpis na blogu »
Studio Paradiz Art Paradiz Art - wizaż i fotografia

Kolejny krok w rozwoju Paradiz Art:). Jak widzicie dorobiłam się sprzętu i powstało mini studio Paradiz Art:). Kiedyś dorobię się porządnego, a na razie cieszę się tym. Do portretów idealne:). Zatem zapraszam na sesje ^^

Zobacz cały wpis na blogu »
Śmieszne fotki okien i drzwi Okna drewniane

Przeglądając blogi poświęcone stolarce otworowej natrafiłem na stronę: Okna i drzwi. Publikuje ona przeróżne zdjęcia okien i drzwi, które opatrzone są zabawnymi przemyśleniami, komentarzami, opiniami, cytatami.

Zobacz cały wpis na blogu »
Wejheropolis - czyli światło i dżwięk - niezwykłe spotkanie Wszystko o Wejherowie i okolicach

Zobacz zdjęcia i trailer tego wydarzenia:                         (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Życie cudem jest... odcinek IV greenshisha

Nie ma to jak humor z ciężarną w roli głównej :-) Dzisiaj zawisłam na drzwiach. Nie miałam siły ich otworzyć ani zamknąć. Majtały się ze mną uwieszona na klamce, aż pojawił się na horyzoncie sąsiad i uratował resztki mojej godności. I wyrok - szpital, kroplówka. Nie poszłam. Popijając solankowy Gastrolit pytam o sens w tym wszystkim. Może matka natura tym razem pomyliła worki?? Dziesiąty tydzień i... pierwsze spotkanie z pasożytem w moim brzuchu. Jesteś taki śliczny... Choć na twym dwucentymetrowym ciałku można zauważyć jedynie coś na kształt kulki i coś, co przypomina odwłok pszczółki - jesteś moim skarbem. Twoje serduszko bije tak szybko... moje też przyspieszyło. Zanim Twoje pierwsze zdjęcie trafi do alei zdjęć rodiznnych w albumie jeszcze długo będę się nad nim zachwycać przy każdej koleżance. Siódmego dnia Bóg spojrzał na swe dzieło i wiedział, że jest dobre - chyba już nawet przyzwyczaiłam się do śniadania o 5 p.m. :-) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Polki w idealnie dobranych biustonoszach Trendystyle - czyli o tym, co jest trendy

Impreza zorganizowana przez Chantelle Paris, światowego eksperta w doborze bielizny oraz miesięcznik „Claudia”, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Kolejka kobiet w każdym wieku i rozmiarze, chętnych do skorzystania z porad ustawiła się 10 maja w Centrum handlowym Złote Tarasy już o 10-tej rano i nie zmniejszyła się aż do finału o godzinie 22.00. Polskę rozbierały Marzena Rogalska i Dorota Welmann.   źródło medialine.pl           (...)

Zobacz cały wpis na blogu »