Zdjęcia

Wpisy zawierające słowo kluczowe zdjęcia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Raport Haken W Obłokach Trzeźwości

Raport z treningu i mała sesja zdjęciowa   Dzisiaj naprawdę wiosennie, aż czuć powiew rozpoczynającego się sezonu biegowego. Wyszło delikatnie ponad 12 km, a ostatnie trzy pobiegłem trochę mocniej. Nawet kilka delikatnych podbiegów zaliczyłem biegając m.in. po leśnych ścieżkach.     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Krótka relacja i kilka zdjęć Haken W Obłokach Trzeźwości

Ostatnie treningi przed sobotnim wydarzeniem   Już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 środkowoeuropejskiego czasu odbędzie się wyścig trailowy na trasie "pół dzika". Dzisiaj wykonałem przedostatnią sesję treningową a jutro prawdopodobnie wpadnie ostatni bodziec. Styczniowy licznik wskazuje na tę chwilę 109 przebiegniętych km.   Tutaj nie stawiam sobie za cel czasu, ponieważ nie ma to zbytnio sensu z uwagi na charakter zawodów, ale biorąc pod uwagę, że w wyścigu wystartuje około 180-200 zawodników i zawodniczek, to celuję mniej więcej w top 25. I super by było, gdybym stanął (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Krótki wpis o Bubusiu Haken W Obłokach Trzeźwości

Krótki wpis o Bubusiu   Ostatnio pisałem o tym, że byłem ze swoim pupilem u weterynarza i wyniki z krwi wykazały, że Bubu jest zdrowy. Chciałem jeszcze poinformować, że w kale również nic groźnego nie zostało wykryte. Wychodzi na to, że Bubu jest w całkiem niezłej formie.   Świeża porcja zdjęć     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowe ubrania, zdjęcia i reporterzy. opowiadania kryminalne

   Dominik, Anna i Wojtek byli już w drodze do Warszawy. Nie przeczuwali, że ten dzień będzie dla nich zaskakujący. Młoda kobieta w pewnym momencie dostała SMS-a od Jarosława. W nim była informacja, że w domu, w którym byli jest ukryta bardzo ważna rzecz dla całej sprawy. Postanowili czym prędzej wrócić tam, aby przekonać się, co to takiego.- Dominik, Myślisz o tym samym co ja ?- Jeśli myślisz o tym czy spodobamy się komuś nowemu kogo spotkamy to tak.- Ah... - westchnęła Anna. - ty to jesteś bardzo prymitywny. Myślę, że to, co napisał Jarek jest wskazówką.- Co ? Niemożliwe.- To zobacz napisał, że w domu jest ukryta walizka.- Musimy to sprawdzić.    Weszli do domu, a Wojtek siedział w samochodzie. Dominik spojrzał przez okno na ich auto, a facet siedzący w nim czytał gazetę, którą wziął z mieszkania. Anna weszła do pierwszego pokoju i zauważyła nowe ubrania, które jeszcze miały metki. Znalazła rz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Biblioteka zdjęć i ilustracji w PRV.PL Oficjalny blog Grupy Pino

Po niedawnym udostępnieniu w serwisie Blogi.pl również hosting PRV.PL doczekał się tej funkcjonalności. Mowa oczywiście o "Bibliotece mediów", która daje dostęp do milionów grafik tematycznych (zdjęcia, ilustracje, grafiki wektorowe), które można wykorzystać na swojej stronie, oczywiście bezpłatnie.   Na chwilę obecną ta funkcjonalność została połączona z kreatorem stron, gdzie w kilku prostych krokach (a w zasadzie kliknięciach) można dołączyć grafiki do posiadanych stron. Docelowo ta funkcjonalność ma mieć szersze zastosowanie niż kreator stron, ale od czegoś trzeba było zacząć ;)   Mniej więcej tydzień wcześniej "Biblioteka mediów" została udostępniona w serwisie Blogi.pl, a doświadczenia zdobyte w udostępnieniu tej funkcjonalności na blogach pozwoliły rozwinąć tę koncepcję na PRV.PL. Oczywiście, pozwoliło to wzbogacić możliwości biblioteki w ramach Blogi.pl o dodatkowe opcje, które w PRV.PL pojawiły się w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Usprawniena kreatora stron Oficjalny blog Grupy Pino

Pomimo wakacji zespół PRV.PL cały czas pracuje - właśnie udostępniliśmy kilka usprawnień, o które Państwo prosili, m.in. do kreatora stron. Udostępniliśmy rozwiązanie wspomagające wygodne zarządzanie bazą zdjęć/obrazków dla stron (stworzonych kreatorem), umożliwiające tworzenie wirtualnych folderów, dzięki czemu przy zarządzaniu dużą ilością gra (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POZYTYWNIE :) :) ZDJĘCIA

                  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CENNIK- dla przypomnienia Zrzeszamy naszych SWINGERSÓW

Dziękuję wszystkim za współpracę i relację seksualną za pośrednictwem portali ROKSA i OLX. Czekam na wasze inspiracje i podpowiedzi ułatwiające Nam kontakt, tak jak słowa KLUCZ: TYTOŃ, ZDJĘCIA Dzięki temu Wasi mężowie i żony nie podejrzewają Was co robicie.    Dla przypomnienia wysyłam cennik naszych usług: 1 kg/1 zdjęcie/ 1 sztuka/ 1 paka/1 baterie przekłada się na 1 zdjęcie erotyczne   Seks analny 250zł Seks oralny 150zł   Pozdrawiam i zapraszam na dobrą zabawę. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Podczerwień jako bezpieczna alternatywa dla fal radiowych biologia i ochrona przyrody

Jeszcze 15 lat temu każdy telefon miał możliwość przesyłania danych przez podczerwień, można było za darmo przesłać zdjęcia, nagrania z dyktafonu, filmiki, obrazki, dzwonki. Dane przesyłały się szybko i za darmo. Warto do tego wrócić. Również dzisiaj można wykorzystać system IrDA do wysyłania danych. W przeciwieństwie do fal radiowych każda materia powyżej zera absolutnego emituje podczerwień, szczególnie dużo jej wytwarzają organizmy żywe. To jedna z tych energii, które utrzymują nas przy życiu. Podczerwieni nie da się przedawkować, słońce, piece, grzejniki, organizmy żywe, wszystko co emituje ciepło wysyła bardzo dużo podczerwieni, system łączności oparty na niej nie jest w stanie dostarczyć jej tyle, by wartości wyszły poza normy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
META - za metą Piotr maszeruje

     Gratulacje od Oli, Andrzeja oraz Justyna i pozostałych na mecie trasy.    Wspólne zdjęcie z wszystkimi którzy wspierali mnie w realizcji Wyzwania 74 km i wierzyli mój sukces. Wielkie podziekowania dla całej wspaniałej ekipy wspierającej  Taraz czas na świętowanie pokonania trasy przy grillu, kt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zapis filmowo - fotograficzny Piotr maszeruje Non Stop 74 km Piotr maszeruje

Relację filmowo - fotograficzną z Wyzwania 74 km Non Stop realizuje http://macintosh.com.pl/ https://m.facebook.com/JohnMackeinQdesign/

Zobacz cały wpis na blogu »
Tytułem Wstępu... KURPwObiektywie

Cześć! Pierwszy raz piszę bloga, i nie czytałem zbyt wielu... Nazywam się Marcin, obecnie mieszkam w Olsztynie (w tym roku będzie już 14 lat) pochodzę z okolic Krasnosielca na mazowszu i stąd też pomysł na nazwę bloga. Chciałem aby to była bardziej galeria zdjęc a nie blog... Ale od początku, od dawna interesuję się fotografią... jednak do tej pory moja styczność z fotografią zaczynała się i kończyła na zdjęciach robionych telefonem komórkowym... Robiłem zdjęcia i edytowałem je na komputerze (głównie to w photoshop) a wyglądało to mniej więcej tak: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czatuj z Paniami z Polski CzatujzPaniami

  Daria 23l. Napisz do mnie jeśli chciałbyś poeksperymentować ❤️ Umów się! ❤️

Zobacz cały wpis na blogu »
Fotografie ślubne - Sesje zdjęciowe w plenerze Fotoalbum

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak ten czas leci.... DoubleMamka

My mamy widzimy nasze pociechy każdego dnia, czy tylko ja mam wrażenie ,że czas mi gdzieś ucieka bokiem? Widzę już dużą , zaradną i samodzielną dziewczynkę , która chodzi do przedszkola, a przecież jeszcze nie dawno była tulona w moich ramionach jako niemowlę. Drugie małe, ma już 7 mcy,a ja pamiętam każdą minutę z sali porodowej i moje wielkie szczęście i dumę jaka mnie wtedy rozpierała. Najbardziej widzę tą zmianę w nich, różnicę w rysach twarzy po ich zdjęciach. Kocham je fotografować , wtedy wydaje mi się ,że zatrzymuję ten cenny skarb jaki mam, nasze wspólne chwilę i ich dzieciństwo, które tak szybko może nam przeminąć. Najbardziej lubię cykać im foty w domu , przy zabawie, wtedy są rozbawione , a ich oczy tryskają szczęściem, wtedy nie potrzeba żadnej scenerii. Na zdjęciu jest już wszystko: nasz dom, nasza rodzina, nasza relacja i nasza miłość. =)  

Zobacz cały wpis na blogu »