Za darmo

Wpisy zawierające słowo kluczowe za darmo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Najlepsze szybkie pożyczki online cz.2 Bay the way

  Bay the way   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najlepsze szybkie pożyczki online. Bay the way

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Boxhead Różne gry online dla przeglądarki

Gracz ponownie musi walczyć z zombie w roli apt shootera w grach z serii Boxhead. Gracz otrzyma pięć postaci, aby przejść każdy poziom. Celem jest zniszczenie maksymalnej liczby potworów zombie napotkanych na drodze sojuszników. Te stworzenia pojawiają się w różnych miejscach nieoczekiwanie, więc prawie niemożliwe jest przewidzenie dalszych wydarzeń. Przemierzają miasto w poszukiwaniu innej ofiary. Monitoruj poziom zdrowia postaci, w odpowiednim czasie, aby zastosować leczenie i wydłużyć czas sprzeciwu. Pamiętaj: Twój zespół będzie mógł wykonać każde zadanie.   Boxhead More Rooms   Boxhea (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PHP w wersji 7.3.4 Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj w ramach naszego darmowego hostingu dostępna jest najnowsza wersja PHP serii 7.x.x czyli 7.3.4.    Ponieważ jednak wiele stron korzysta wciąż ze skryptów, które mogą nie działać poprawnie z najnowszymi wersjami PHP, to z myślą o nich równolegle wspieramy istnienie PHP serii 5.2.x. Dzięki temu każdy użytkownik hostingu PRV.PL może w dowolnym momencie wybrać, czy jego strona powinna opierać się na PHP serii 5 czy też PHP serii 7.   Oczywiście możliwość wyboru wersji PHP jest bezpłatna.   Przypominamy również, że PRV.PL jest pierwszym darmowym hostingiem, który udostępnił swoim użytkownikom PHP w wersji 7.    

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowa domena na PRV.PL Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj na naszym darmowym hostingu PRV.PL dostępna jest domena refy.pl. To już ósma domena, którą można wykorzystać do swoich stron/aliasów w ramach naszego hostingu.  Do tej pory oprócz samej domeny prv.pl w ramach hostingu dostępne są domeny: htw.pl, keep.pl, opx.pl, pev.pl, wex.pl, xlx.pl.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Blog z własną domeną Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj w ramach serwisu Blogi.pl można dodać do bloga własną domenę. Może to być dowolna domena (.pl, .eu, .com itp), zarejestrowana u dowolnego rejestratora. Jedynym warunkiem jest tak naprawdę posiadanie domeny u jakiegokolwiek rejestratora i możliwość stworzenia wpisów CNAME lub A (tzw. wpisy DNS). Sama usługa po stronie "Blogi.pl" jest bezpłatna, zatem dla użytkowników, którzy ograniczają koszty jest to bardzo dobry wybór, bo w zasadzie jedynym kosztem może być koszt rejestracji/utrzymania domeny, a i tak trzeba pamiętać, że są przecież rejestratorzy, którzy umożliwiają rejestrację darmowych domen.        

Zobacz cały wpis na blogu »
ekipa z warszawy online mtv ekipa z warszawy online mtv

Zdumiało mnie owo, że na Załogę z Warszawy musieliśmy wyczekiwać aż otóż to ospale. Tak jak warsaw shore on line pionierska, amerykańska edycja, to znaczy Jersey Shore, niczym oraz angielska Ekipa spośród Newcastle, miały sławetną oglądalność. Wzięty format danych MTV ofiarował ziemio takie gwiazdy” wzorem Snooki, Pauly D. natomiast Mike The Situation, wewnątrz co ludzkość istnieje mu ogromnie wdzięczna. Pauly istnieje jednym spośród gorszych chodzących po ziemio DJ-ów, Mikeowi zakład pracy Abercombie & Fitch pożądała dawno temu opłacać, żeby nie nosił ich przyodziań plus nie produkował im złego PR-u. Snooki mimo to, po latach wariactw plus kilku dokuczliwych chorobach wenerycznych, starsza się wycofać się na wiejską. Główna projekt aplikacji zasadza się na tym, że orkiestra początkujących, wyluzowanych ludzi, prawie na co dzień dziko baluje, zapija się aż do samokontroli, kultywuje uprawianie miłości w klubowych umywaln (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
EC-barre NAWIGACJA Zarabiaj na ec- barre

EC-barre

Zobacz cały wpis na blogu »
EC-barre ZAPIS Zarabiaj na ec- barre

EC-barre - ZAPIS POLECAM! Celem zapisania się kliknij poniższy banerek a następnie "inscription" i wypełnij okienka: Na mail dostaniemy link aktywacyjny.Należy go kliknąć UWAGA Jeżeli posiadasz konto mail w serwisie o2 w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
EC-barre OPIS Zarabiaj na ec- barre

EC-barre Typowy surfbar.Nasza "praca" polega na wyświetlaniu banerka reklamowego na naszym monitorze. Za co dostajemy punkty, które na początku miesiąca są przeliczane na kasę. Wyjątkowo wysoki przelicznik, za 1000pkt otrzymujemy 10 €c. Aż 10 poziomów poleconych, więc poleceni naszych poleconych są naszymi poleconymi i to aż do 10 poziomu!!! 1 poziom 30% 2 poziom 20% 3 poziom 10% 4 poziom 5% 5 poziom 3% 6 poziom 2% 7 poziom 2% 8 poziom 1% 9 poziom 1% 10 poziom 1% UWAGA od 1.01.2008r aby otrzymać 100% nabitych przez poleconych punktów musisz mieć nabite przynajmniej 2000pkt z własnego surfu Minimum do wypłaty to tylko 15 € Firma w 100% wypłacalna (...)

Zobacz cały wpis na blogu »