Za darmo

Wpisy zawierające słowo kluczowe za darmo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Darmowy hosting zdjęć 007darmowe

Wprawdzie to strona nie o hostingach, ale właśnie na takowej zamieściłem , krótką informację o darmowym hostingu zdjęć. Informacja może się przydać szczególnie podczas wakacji, kiedy robi się mnóstwo zdjęć. Jeśli chcemy gdzieś za darmo zamieścic i pokazać je swoim znajomym, to najlepiej na takim serwerze i to zupełnie za darmo.

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowa reklama 007darmowe

Jest pierwszy pretendent do zaprezentowania no moim blogu o darmowych rzeczach. przypomniało mi się , że od dawna używam z dużym powodzeniem serwisów reklamowych. Oczywiście są to serwisy z darmową reklamą. Zamieszczam tam swoje strony - w rankingu. Dzięki temu jeszcze więcej ludzi sie może o nich dowiedzieć. W kilku przypadkach taka darmowa reklama pokazała swoją skuteczność. Osobiście sugeruję zamieszczać tam strony, które już coś znaczą. Według mnie nie warto tam wpisywać nowych stron, bo i tak za dużo im to nie pomoże.

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowe strony 007darmowe

Pozazdrościłem innym panującej obecnie mody i przyłączam się do klubu spisów darmowych stron. Wprawdzie jeszcze nie mam nic w swoich zbiorach, ale znalazłem czyjegoś bloga "Darmowe" i postanowiłem pójść tymi śladami i przygotować spis ciekawych stron oferujących coś za darmo. Możliwe , że wpiszę to hosting, który obecnie testuję - zobaczymy jak się sprawdzi.

Zobacz cały wpis na blogu »
EC-barre NAWIGACJA Zarabiaj na ec- barre

EC-barre

Zobacz cały wpis na blogu »
EC-barre ZAPIS Zarabiaj na ec- barre

EC-barre - ZAPIS POLECAM! Celem zapisania się kliknij poniższy banerek a następnie "inscription" i wypełnij okienka: Na mail dostaniemy link aktywacyjny.Należy go kliknąć UWAGA Jeżeli posiadasz konto mail w serwisie o2 w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
EC-barre OPIS Zarabiaj na ec- barre

EC-barre Typowy surfbar.Nasza "praca" polega na wyświetlaniu banerka reklamowego na naszym monitorze. Za co dostajemy punkty, które na początku miesiąca są przeliczane na kasę. Wyjątkowo wysoki przelicznik, za 1000pkt otrzymujemy 10 €c. Aż 10 poziomów poleconych, więc poleceni naszych poleconych są naszymi poleconymi i to aż do 10 poziomu!!! 1 poziom 30% 2 poziom 20% 3 poziom 10% 4 poziom 5% 5 poziom 3% 6 poziom 2% 7 poziom 2% 8 poziom 1% 9 poziom 1% 10 poziom 1% UWAGA od 1.01.2008r aby otrzymać 100% nabitych przez poleconych punktów musisz mieć nabite przynajmniej 2000pkt z własnego surfu Minimum do wypłaty to tylko 15 € Firma w 100% wypłacalna (...)

Zobacz cały wpis na blogu »