Za darmo

Wpisy zawierające słowo kluczowe za darmo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Po prostu napisz i podziel się swoim problemem.. Jeśli potrzebujesz porozmawiać, potrzebujesz wsparcia, napisz

Kochani. Nie umiem pisać blogów, nie jestem znawcą pięknych słów, nie jestem idealna. Mam wiele problemów, jak wszyscy ludzie, jednak mimo tej nawałnicy możliwości w dzisiejszym świecie, tak na prawdę brakuje mi rozmów, ale takich szczerych. Nie chcę aby ktoś mnie oceniał, znał, rozdzierał moje problemy. Rozumiem również, że najlepiej rozmawia się i najbardziej szczerze z osobą, która Cię nie zna, nie wie jak wyglądasz, jak masz na imię, która Cię nie ocenia. Rozumiem także, że nie każdy chce wypisywać swoje problemy w komentarzach. Jeśli trafiłeś/-łaś na tą stronę, tzn. że szukasz pomocy i chcesz pogadać. Śmiało! Może razem wpadniemy na jakieś dobre rozwiązanie. Może uda mi się Ciebie pocieszyć, rozweselić, pomóc dobrym słowem. Nie jestem żadną psychoterapeutką, ani psychologiem, psychiatrą, czy innymi takimi.. Jestem zwykłym, przeciętnym człowiekiem, który chce Cię wysłuchać jeśli tego potrzebujesz i doradzić, jeśli oczywiście (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czas zacząć Czas na zmianę

Czas na zmianę.   Jak zatrzymać galopadę myśli w swojej głowie? Jak myśleć mniej? W tym blogu chciałabym dać szansę sobie i Wam na konfrontację z męczącymi myślami, z ich nadmiarem, który odbiera nam szansę na dostrzeżenie tego co dla nas ważne. Kim chcesz być? Jak chcesz żyć? Czy te pytania są jednymi z ostatnich na Twojej liście? Rozwiejmy chmury, które zasłaniają nam to co ważne. Pozwólmy sobie odetchnąć pełną piersią i spojrzeć na siebie i świat z czystą głową. Wierzę, że będzie to milowy krok w 2020 roku.   Na początek odpowiedzmy na py (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TrollFace Quest Różne gry online dla przeglądarki

Maska z sarkastycznym uśmieszkiem na twarzy jest tym, czym jest TrollFace. Postać natychmiast pokazuje, że jest gotowy do robienia brudnych sztuczek na każdym kroku, będąc nie tylko małymi, ale także wielkimi, szokującymi niedoświadczonymi mieszkańcami. W grach TrollFace wszyscy bohaterowie, jako jeden, mają dokładnie takie, dalekie od uroczych, fizjonomie. Cokolwiek to było, a mianowicie dzięki grymasowi, gry TrollFace Quest stały się tak popularne. Są wśród nich fascynujące mahjongi, na których trzeba szukać tych samych uśmiechów, jest wiele propozycji tworzenia komiksów tutaj. Zadania i oszuści, platformówki i symulatory, a nawet gry z serii trzy z rzędu. Seria gier, których głównym bohaterem jest TrollFace, wcale nie jest zła, są po prostu amatorem. Czasami główny bohater jest naprawdę przykro, ponieważ jego brudne sztuczki nie zawsze się udają.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Lekcje Gotowania z Sarą Różne gry online dla przeglądarki

Seria gier stworzonych dla prawdziwych smakoszy i koneserów jedzenia. Razem z szefem kuchni o imieniu Sara nauczysz się przepisów z różnych krajów, przygotujesz drogie dania w domu i zdobędziesz nieocenione umiejętności szefa kuchni. Sara jest gotowa podzielić się z Wami przepisami, których tajemnice od lat przechowywane są w najlepszych restauracjach na świecie. Kuchnia online jest otwarta o każdej porze dnia i zawsze jest pełna nowych składników, przepisów na delikatesy i najnowocześniejszych technologii kuchennych. W kuchni Sarah możesz zrozumieć nie tylko sekrety unikalnych przepisów, ale także dowiedzieć się, czym jest czystość w miejscu pracy, a także zwrócić uwagę, ponieważ dość często będziesz musiał szukać odpowiednich pojemników i składników w szafkach, półki lodówki i inne miejsca. Przygotuj się na żywe kulinarne odkrycia w Lekcji Gotowa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najlepsze szybkie pożyczki online cz.2 Bay the way

  Bay the way   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najlepsze szybkie pożyczki online. Bay the way

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Boxhead Różne gry online dla przeglądarki

Gracz ponownie musi walczyć z zombie w roli apt shootera w grach z serii Boxhead. Gracz otrzyma pięć postaci, aby przejść każdy poziom. Celem jest zniszczenie maksymalnej liczby potworów zombie napotkanych na drodze sojuszników. Te stworzenia pojawiają się w różnych miejscach nieoczekiwanie, więc prawie niemożliwe jest przewidzenie dalszych wydarzeń. Przemierzają miasto w poszukiwaniu innej ofiary. Monitoruj poziom zdrowia postaci, w odpowiednim czasie, aby zastosować leczenie i wydłużyć czas sprzeciwu. Pamiętaj: Twój zespół będzie mógł wykonać każde zadanie.   Boxhead More Rooms   Boxhea (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PHP w wersji 7.3.4 Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj w ramach naszego darmowego hostingu dostępna jest najnowsza wersja PHP serii 7.x.x czyli 7.3.4.    Ponieważ jednak wiele stron korzysta wciąż ze skryptów, które mogą nie działać poprawnie z najnowszymi wersjami PHP, to z myślą o nich równolegle wspieramy istnienie PHP serii 5.2.x. Dzięki temu każdy użytkownik hostingu PRV.PL może w dowolnym momencie wybrać, czy jego strona powinna opierać się na PHP serii 5 czy też PHP serii 7.   Oczywiście możliwość wyboru wersji PHP jest bezpłatna.   Przypominamy również, że PRV.PL jest pierwszym darmowym hostingiem, który udostępnił swoim użytkownikom PHP w wersji 7.    

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowa domena na PRV.PL Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj na naszym darmowym hostingu PRV.PL dostępna jest domena refy.pl. To już ósma domena, którą można wykorzystać do swoich stron/aliasów w ramach naszego hostingu.  Do tej pory oprócz samej domeny prv.pl w ramach hostingu dostępne są domeny: htw.pl, keep.pl, opx.pl, pev.pl, wex.pl, xlx.pl.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Blog z własną domeną Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj w ramach serwisu Blogi.pl można dodać do bloga własną domenę. Może to być dowolna domena (.pl, .eu, .com itp), zarejestrowana u dowolnego rejestratora. Jedynym warunkiem jest tak naprawdę posiadanie domeny u jakiegokolwiek rejestratora i możliwość stworzenia wpisów CNAME lub A (tzw. wpisy DNS). Sama usługa po stronie "Blogi.pl" jest bezpłatna, zatem dla użytkowników, którzy ograniczają koszty jest to bardzo dobry wybór, bo w zasadzie jedynym kosztem może być koszt rejestracji/utrzymania domeny, a i tak trzeba pamiętać, że są przecież rejestratorzy, którzy umożliwiają rejestrację darmowych domen.        

Zobacz cały wpis na blogu »
ekipa z warszawy online mtv ekipa z warszawy online mtv

Zdumiało mnie owo, że na Załogę z Warszawy musieliśmy wyczekiwać aż otóż to ospale. Tak jak warsaw shore on line pionierska, amerykańska edycja, to znaczy Jersey Shore, niczym oraz angielska Ekipa spośród Newcastle, miały sławetną oglądalność. Wzięty format danych MTV ofiarował ziemio takie gwiazdy” wzorem Snooki, Pauly D. natomiast Mike The Situation, wewnątrz co ludzkość istnieje mu ogromnie wdzięczna. Pauly istnieje jednym spośród gorszych chodzących po ziemio DJ-ów, Mikeowi zakład pracy Abercombie & Fitch pożądała dawno temu opłacać, żeby nie nosił ich przyodziań plus nie produkował im złego PR-u. Snooki mimo to, po latach wariactw plus kilku dokuczliwych chorobach wenerycznych, starsza się wycofać się na wiejską. Główna projekt aplikacji zasadza się na tym, że orkiestra początkujących, wyluzowanych ludzi, prawie na co dzień dziko baluje, zapija się aż do samokontroli, kultywuje uprawianie miłości w klubowych umywaln (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowe tapety Zarabianie w internecie.

Chwila relaksu mi się należy - zmiast na urlop zrobię sobie jakiś łąny obrazek na ekranie komputera.  To będzie taki wirtualny urlop. Setki stron oferujące darmowe tapety, a ja nie wiem na co się zdecydować. Szukam czegoś kosmicznego, jedynego w swoim rodzaju. Miejsca w kosmosie , któego praktycznie nikt , nigdy nie zobaczy na własne oczy...... ot, taki 'urlop' mi się marzy.

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarabianie w internecie - za darmo Zarabianie w internecie.

Uwaga ! Paranoja. Właśnie podczas mojego standardowego buszowania w internecie i wyszukiwana stron związanych z zarabianiem trafiłem na głupotę głupot. Strona zatytułowana Darmowe zarabianie w internecie. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyc jak to sobie wyobraża ? Wszystko już widziałęm, ale darmowego zarabiania niezbyt mogę sobie wyobrazić. Ta strona zajmie chybba pierwsze miejsce w moim rankingu głupot.

Zobacz cały wpis na blogu »
Z cyklu darmowe strony Zarabianie w internecie.

Zaczynam tworzyć ranking popularności stron oferujących coś 'za darmo'. Oczywiście ten ranking, to raczej w celach, żeby osoby czytające zaoszczędziły czas i nie wchodziły na takie serwisy. Do grona niechlubnych pomysłów na witrynę dołączam darmowe mp3. Praktycznie każda z przejrzanych przezemnie stron, tylko zapewnia,że ma za darmo mp3, ale żadna znich nie ma nic szczególnego. Oczywiste jest , że właścicielom chodzi o zarabianie w internecie dzięki reklamom, które obejrzą przyciągnięci internauci.

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowe strony Zarabianie w internecie.

Ostatnio zauważyłem nową modę jaka panuje w internecie - przynjamniej polskim. Otóż jak gżyby po deszczu pojawiają się witryny oferujące darmowe rzeczy , gratisy , gadżety. W sumie oczywiste jest, że jest to skutkiem olbrzymiego zainteresowania ludzi otrzymywaniem czegoś za darmo. Takie darmowe strony mogą być dobrą podporą do prowadzenia biznesu. Jak znalazł na zarabianie w internecie - wprawdzie nie da się dużo zarobić, ale zawsze jakiś dodatek jest. Pieniądze trzeba zbierać i kiedyś to zaowocuje.

Zobacz cały wpis na blogu »