Za darmo

Wpisy zawierające słowo kluczowe za darmo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Najlepsze szybkie pożyczki online cz.2 Bay the way

  Bay the way   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najlepsze szybkie pożyczki online. Bay the way

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Boxhead Różne gry online dla przeglądarki

Gracz ponownie musi walczyć z zombie w roli apt shootera w grach z serii Boxhead. Gracz otrzyma pięć postaci, aby przejść każdy poziom. Celem jest zniszczenie maksymalnej liczby potworów zombie napotkanych na drodze sojuszników. Te stworzenia pojawiają się w różnych miejscach nieoczekiwanie, więc prawie niemożliwe jest przewidzenie dalszych wydarzeń. Przemierzają miasto w poszukiwaniu innej ofiary. Monitoruj poziom zdrowia postaci, w odpowiednim czasie, aby zastosować leczenie i wydłużyć czas sprzeciwu. Pamiętaj: Twój zespół będzie mógł wykonać każde zadanie.   Boxhead More Rooms   Boxhea (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PHP w wersji 7.3.4 Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj w ramach naszego darmowego hostingu dostępna jest najnowsza wersja PHP serii 7.x.x czyli 7.3.4.    Ponieważ jednak wiele stron korzysta wciąż ze skryptów, które mogą nie działać poprawnie z najnowszymi wersjami PHP, to z myślą o nich równolegle wspieramy istnienie PHP serii 5.2.x. Dzięki temu każdy użytkownik hostingu PRV.PL może w dowolnym momencie wybrać, czy jego strona powinna opierać się na PHP serii 5 czy też PHP serii 7.   Oczywiście możliwość wyboru wersji PHP jest bezpłatna.   Przypominamy również, że PRV.PL jest pierwszym darmowym hostingiem, który udostępnił swoim użytkownikom PHP w wersji 7.    

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowa domena na PRV.PL Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj na naszym darmowym hostingu PRV.PL dostępna jest domena refy.pl. To już ósma domena, którą można wykorzystać do swoich stron/aliasów w ramach naszego hostingu.  Do tej pory oprócz samej domeny prv.pl w ramach hostingu dostępne są domeny: htw.pl, keep.pl, opx.pl, pev.pl, wex.pl, xlx.pl.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Blog z własną domeną Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj w ramach serwisu Blogi.pl można dodać do bloga własną domenę. Może to być dowolna domena (.pl, .eu, .com itp), zarejestrowana u dowolnego rejestratora. Jedynym warunkiem jest tak naprawdę posiadanie domeny u jakiegokolwiek rejestratora i możliwość stworzenia wpisów CNAME lub A (tzw. wpisy DNS). Sama usługa po stronie "Blogi.pl" jest bezpłatna, zatem dla użytkowników, którzy ograniczają koszty jest to bardzo dobry wybór, bo w zasadzie jedynym kosztem może być koszt rejestracji/utrzymania domeny, a i tak trzeba pamiętać, że są przecież rejestratorzy, którzy umożliwiają rejestrację darmowych domen.        

Zobacz cały wpis na blogu »
ekipa z warszawy online mtv ekipa z warszawy online mtv

Zdumiało mnie owo, że na Załogę z Warszawy musieliśmy wyczekiwać aż otóż to ospale. Tak jak warsaw shore on line pionierska, amerykańska edycja, to znaczy Jersey Shore, niczym oraz angielska Ekipa spośród Newcastle, miały sławetną oglądalność. Wzięty format danych MTV ofiarował ziemio takie gwiazdy” wzorem Snooki, Pauly D. natomiast Mike The Situation, wewnątrz co ludzkość istnieje mu ogromnie wdzięczna. Pauly istnieje jednym spośród gorszych chodzących po ziemio DJ-ów, Mikeowi zakład pracy Abercombie & Fitch pożądała dawno temu opłacać, żeby nie nosił ich przyodziań plus nie produkował im złego PR-u. Snooki mimo to, po latach wariactw plus kilku dokuczliwych chorobach wenerycznych, starsza się wycofać się na wiejską. Główna projekt aplikacji zasadza się na tym, że orkiestra początkujących, wyluzowanych ludzi, prawie na co dzień dziko baluje, zapija się aż do samokontroli, kultywuje uprawianie miłości w klubowych umywaln (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowe tapety Zarabianie w internecie.

Chwila relaksu mi się należy - zmiast na urlop zrobię sobie jakiś łąny obrazek na ekranie komputera.  To będzie taki wirtualny urlop. Setki stron oferujące darmowe tapety, a ja nie wiem na co się zdecydować. Szukam czegoś kosmicznego, jedynego w swoim rodzaju. Miejsca w kosmosie , któego praktycznie nikt , nigdy nie zobaczy na własne oczy...... ot, taki 'urlop' mi się marzy.

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarabianie w internecie - za darmo Zarabianie w internecie.

Uwaga ! Paranoja. Właśnie podczas mojego standardowego buszowania w internecie i wyszukiwana stron związanych z zarabianiem trafiłem na głupotę głupot. Strona zatytułowana Darmowe zarabianie w internecie. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyc jak to sobie wyobraża ? Wszystko już widziałęm, ale darmowego zarabiania niezbyt mogę sobie wyobrazić. Ta strona zajmie chybba pierwsze miejsce w moim rankingu głupot.

Zobacz cały wpis na blogu »
Z cyklu darmowe strony Zarabianie w internecie.

Zaczynam tworzyć ranking popularności stron oferujących coś 'za darmo'. Oczywiście ten ranking, to raczej w celach, żeby osoby czytające zaoszczędziły czas i nie wchodziły na takie serwisy. Do grona niechlubnych pomysłów na witrynę dołączam darmowe mp3. Praktycznie każda z przejrzanych przezemnie stron, tylko zapewnia,że ma za darmo mp3, ale żadna znich nie ma nic szczególnego. Oczywiste jest , że właścicielom chodzi o zarabianie w internecie dzięki reklamom, które obejrzą przyciągnięci internauci.

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowe strony Zarabianie w internecie.

Ostatnio zauważyłem nową modę jaka panuje w internecie - przynjamniej polskim. Otóż jak gżyby po deszczu pojawiają się witryny oferujące darmowe rzeczy , gratisy , gadżety. W sumie oczywiste jest, że jest to skutkiem olbrzymiego zainteresowania ludzi otrzymywaniem czegoś za darmo. Takie darmowe strony mogą być dobrą podporą do prowadzenia biznesu. Jak znalazł na zarabianie w internecie - wprawdzie nie da się dużo zarobić, ale zawsze jakiś dodatek jest. Pieniądze trzeba zbierać i kiedyś to zaowocuje.

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowe forum 007darmowe

Trafiłem w internecie na dość ciekawe forum. Różni użytkownicy piszą tam o swoich spostrzeżeniach odnośnie darmowych rzeczy. Można tam znaleźć wszystko za darmo co jest dostępne w internecie. Dużym plusem jest to, że w jednym z działów są podane już sprawdzone serwisy z gratisami. Zaangażowanie użytkowników  powoduje, że coraz więcej wpisywanych jest darmowych próbek. W prawdzie ja jeszcze niczego stamtąd nie przetestowałem, ale niebawem spróbuję. Miło jest dostać coś za darmo.

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowy hosting zdjęć 007darmowe

Wprawdzie to strona nie o hostingach, ale właśnie na takowej zamieściłem , krótką informację o darmowym hostingu zdjęć. Informacja może się przydać szczególnie podczas wakacji, kiedy robi się mnóstwo zdjęć. Jeśli chcemy gdzieś za darmo zamieścic i pokazać je swoim znajomym, to najlepiej na takim serwerze i to zupełnie za darmo.

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowa reklama 007darmowe

Jest pierwszy pretendent do zaprezentowania no moim blogu o darmowych rzeczach. przypomniało mi się , że od dawna używam z dużym powodzeniem serwisów reklamowych. Oczywiście są to serwisy z darmową reklamą. Zamieszczam tam swoje strony - w rankingu. Dzięki temu jeszcze więcej ludzi sie może o nich dowiedzieć. W kilku przypadkach taka darmowa reklama pokazała swoją skuteczność. Osobiście sugeruję zamieszczać tam strony, które już coś znaczą. Według mnie nie warto tam wpisywać nowych stron, bo i tak za dużo im to nie pomoże.

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowe strony 007darmowe

Pozazdrościłem innym panującej obecnie mody i przyłączam się do klubu spisów darmowych stron. Wprawdzie jeszcze nie mam nic w swoich zbiorach, ale znalazłem czyjegoś bloga "Darmowe" i postanowiłem pójść tymi śladami i przygotować spis ciekawych stron oferujących coś za darmo. Możliwe , że wpiszę to hosting, który obecnie testuję - zobaczymy jak się sprawdzi.

Zobacz cały wpis na blogu »