Wydarzenia

Wpisy zawierające słowo kluczowe wydarzenia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

STRASZNE KOŃCOWE DNI ROKU Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

STRASZNE KOŃCOWE DNI ROKU 462. To jakieś fatalne nieporozumienie; grzmię Bożym Głosem do was na ziemi, a wy o apokalipsie nawet słuchać nie chcecie! Obruszeni otworzycie jedno oko i na drugi bok się obracacie i dalej jak duchowe lenie śpicie, choć już jutro nieszczę (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHMURY BURZOWE I GRADOWE NAD WAMI Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

CHMURY BURZOWE I GRADOWE NAD WAMI 459. I wybiją was wielkimi stadami, w których przebywacie w wioskach i miastach, ziemskich skupiskach. I nie pomogą wam wynalazki, urządzenia techniczne, w starciu z żywiołami jesteście na igrzyskach już pokonanymi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JESTEŚCIE CAŁY CZAS ATAKOWANI

136. Jesteście cały czas atakowani przez ciemności, a wy nawet o tym nie wiecie, choć czasami dobrze odczuwacie, ale wasz rozum natychmiast was uspokaja, ucisza i ciemność panuje nad wami. Trzymacie sobie w swoim domu, w swoim wnętrzu dużo martwych form, sztuczne kwiaty, ciemne dziwne obrzydliwe obrazy, dużo kurzu i ciemne kolory ścian oraz figury czczone jak bożki przeszłości, całkowity brak życia, nienawidzicie sami siebie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W TYCH OSTATECZNYCH CZASACH Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

W TYCH OSTATECZNYCH CZASACH 453. Wszystko co się do ciebie garnie jest ważne, szczególnie gdy dotyczy to twojego wnętrza, osobistego »ja«, twojego sumienia. Te wewnętrzne podpowiedzi są szczególnie ważne i choć brzmią jak tchnienie na wietr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WCIĄŻ NOWA SIŁA PRZYBYWA Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

WCIĄŻ NOWA SIŁA PRZYBYWA 448. I wszystko od Mojego Ojca spływa. I gdy się myśli, że już wiele się osiągnęło, że jest konkretna granica, to się już za chwilę okazuje, że w tym wszystkim jest wielka różnica. Wszystk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WCZEŚNIEJSZE I OBECNE WYDARZENIA POWODUJĄ, ŻE ZIEMSCY LUDZIE SOBIE SZKODZĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WCZEŚNIEJSZE I OBECNE WYDARZENIA POWODUJĄ, ŻE ZIEMSCY LUDZIE SOBIE SZKODZĄ 263. I chyba nigdy nie przerwą tego łańcucha nieszczęścia, czy to osobistego, czy narodowego. Wszędzie królują tylko rozumowo inspirowane rozwiązania, a one niosą za sobą śmierć i upadek, gdyż brakuje im podstawowego – duchowego, tylko poprzez ducha może (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYDARZENIE ENERGETYCZNE NA KULI ZIEMSKIEJ Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PO UPADKU Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PO UPADKU 198. Powstaną oczyszczeni, aby podążać ścieżkami Pana, dobrowolnie ludzkość nie chce poddać się ciśnieniu Światła. Przeżycia osobiste, dziejące się tragedie, wstrząs za wstrząsem, dopiero to pomoże otworzyć się duchom ludzkim na pomoc i to ty (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKIE WYDARZENIA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIELKIE WYDARZENIA 178. I choć niewidoczne dla ziemskiego wzroku, to przeczuć je można, a skutki ich wyraźnie widać w otoczeniu. Na jednym kontynencie głód, na drugim żywności nadprodukcja. U jednych nadwyżki finansowe, u drugich długi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYDARZENIA JUŻ NADCHODZĄ! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

WYDARZENIA JUŻ NADCHODZĄ! 37. Ludzkie duchy chodzą sobie spokojnie po Ziemi i myślą tylko jak tu kupić nowy samochód, telewizor, komputer, kino domowe. Zainteresowani są rzeczami materialnymi. Uważają, że to jest cel pobytu na Ziemi, za (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OSTRZEŻENIA JUŻ NIE PŁYNĄ, A WYDARZENIA! Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

  OSTRZEŻENIA JUŻ NIE PŁYNĄ, A  WYDARZENIA! 11. Aby wszystko, co niewłaściwe rozleciało się w brzmieniu Bożych praw. Dzieje się na tej Ziemi wszystko nie tak, więc tylko postępowanie w takt Bożych praw może to zmienić, czyli usunąć wszystko co stare i niech zapanuje Boży ład. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
COKOLWIEK SIĘ WYDARZA... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

COKOLWIEK SIĘ WYDARZA... 75. Cokolwiek się wydarza jest zawarte w Słowie Pana, w Prawie się zawiera, obdarowuje lub obciąża ziemskiego człowieka. Każdy, bez wyjątku narastającemu ciśnieniu Światła jest poddawany, albo przyjmie zwiększoną siłę i ją przetworzy, albo się rozłoży. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NADCHODZĄCE WYDARZENIA Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

NADCHODZĄCE WYDARZENIA 6. Przeorają wam świadomość dzienną, a wasz duch wstrząśnięty będzie, rozedrgany trząsł się pod naporem przeżyć. Przecież jesteście już tak długo zamknięci, że Bożego zawołania Świętego Graala już nie chcecie słuchać. Wy świadomie, rozumowo się zamykacie na duchowy przekaz. To takie oczywiste, że to wasz wina, więc nie zdziwicie się pewnie, że w przeżyciach wewnętrznych opartych na wydarzeniach ziemskich zostaniecie celnie i skutecznie poruszeni. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »