Wydarzenia

Wpisy zawierające słowo kluczowe wydarzenia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

WSZYSTKO PRZED WAMI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

WSZYSTKO PRZED WAMI 188. Wszystko przed wami, najgorszy scenariusz jaki możecie sobie wyobrazić, apogeum nieszczęść, choroby, głód, kataklizmy, wariactwa, ciemności wyżyją się do końca, to są skutki zwrotne waszych (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PŁYNIE Z NIEBA ŁASKA PANA

PŁYNIE Z NIEBA ŁASKA PANA 177. Płynie z nieba Łaska PANA, do was płynie duchy z Ziemi, cieszcie się lub drżyjcie, bo płynie Łaska co was obudzi z letargu ciemnego, lub zabierze was na zawsze do siebie, jako zupełnie nieświ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIBY DLACZEGO? Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

NIBY DLACZEGO? 502. Miały by ziemskie twory podążać do Światła, gdy tego nie czyniły już wiele tysiącleci? Wciąż brnęli coraz mocniej i mocniej w same ciemności. Już tak mocno do ziemskiego przywarły, że gdy im je się zniszczy i zabierze, to one bez jakiejkolwiek zadumy znów chcą tylko materialnego. To deformacja mózgu przedniego jest tak wielka, że już nie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIC NIE WIDAĆ, A WSZYSTKO SIĘ ROZPOCZĘŁO! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

NIC NIE WIDAĆ, A WSZYSTKO SIĘ ROZPOCZĘŁO! 488. Godzina Sądna, ta ostatnia dla ludzkich duchów na ziemi się zakończyła, nadeszły wydarzenia końcowe, które was ziemskie twory rozliczają, już bez zadawania pytań. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO MOŻNA CHCIEĆ WIĘCEJ? Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

CO MOŻNA CHCIEĆ WIĘCEJ? 487. Macie ludzkie twory na ziemi podane wszystko, całą Prawdę od Stwórcy, Aby wyzwolić się z Materii i podążyć w rozwoju duchowym do raju duchowego skąd wyszliście nieświadomi, i dokąd musicie wrócić świadomi siebie samego lub (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAZAJUTRZ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NAZAJUTRZ 226. Ziemia nie będzie wyglądała różowo, poorana z licznymi rozpadlinami, dość mocno zmieniona, niewiele ludzi zostanie, widać nieliczne grupy narodowe. Szybko się wybudują od now (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JESTEŚMY NA SKRAJU WYDARZEŃ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

JESTEŚMY NA SKRAJU WYDARZEŃ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CÓŻ ZA WYDARZENIA NAS CZEKAJĄ? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CÓŻ ZA WYDARZENIA NAS CZEKAJĄ? 219. Burze, gromy i pioruny w narastający sposób, i nie da się tego zatrzymać do momentu, aż zmieni się ludzkość na lepsze lub wyginie ostatecznie! Z j (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OGIEŃ STRAWI WSZYSTKO

OGIEŃ STRAWI WSZYSTKO 166. Ogień, wokół was wszystko się pali, ludzie ziemscy biegają, ale gasić już nie dają rady, bo wszystko w ogniu płonie i dym wysoko się unosi, łunę nad miastem widać z kilometr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZEPOWIENIA SIĘ WYPEŁNIA NA ZIEMI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PRZEPOWIENIA SIĘ WYPEŁNIA NA ZIEMI 171. Wydarzenia rozpoczną się w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Żywioły swoją pracę wzmożoną silniejszymi działaniami zgodnymi z prawami Stw&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PO CO TE WYDARZENIA? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PO CO TE WYDARZENIA? 202. Aby ludzkość nauczyć, pokazując zwrotne wydarzenia, które sami wyprowadzacie wcześniej od siebie w formie; myśli, słów i czynów. Dziś fala wzmocniona (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DOKŁADNIE 2000 LAT TEMU UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

DOKŁADNIE 2000 LAT TEMU 160. Dokładnie 2000 lat temu, było łatwiej wam zrozumieć rozwój duchowy, wtedy ludzie ziemscy byl (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PODCHODY CIEMNOŚCI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

PODCHODY CIEMNOŚCI 117. Ciemności próbują cały czas, kogo się tylko uda, ściągać z drogi rozwoju duchowego. Rozumowo wymyślają różne pułapki, aby zwabić jasne duchy w ciemności. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZMIANY, ZMIANY I JESZCZE RAZ ZMIANY Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

ZMIANY, ZMIANY I JESZCZE RAZ ZMIANY 467. Niech się wszystko zmienia i przeobraża w bólach i cierpieniach całej ziemskiej ludzkości, która odchodząc od Bożych praw w większości upadła do sfery ciemności. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE CO ROBICIE!

LUDZIE CO ROBICIE! 146. Ludzie co robicie! Nad Żywiołami zapanować chcecie, sami na siebie tornado ściągnęliście, obserwując przydaliście uwagę i trąba powietrzna uderzyła prosto w was, dostaliście po nosie, cieszcie się że żyjecie, przek (...)

Zobacz cały wpis na blogu »