Wiedza

Wpisy zawierające słowo kluczowe wiedza.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

SZANSA W OKŁADCE BAJER

ILE OSÓB ZADAJE SOBIE PYTANIE; CZYM JEST PROGRAM PARTNERSKI? FAJNIE BRZMI I CZY RÓWNIE FAJNIE ON WYGLĄDA? Naturalnie, prosta odpowiedź. Lecz nim zaczniemy cokolwiek robić należy zadać pytanie ; Kim jestem? ; Co chcę - pragnę osiągnąć?   http://to-takie-proste.zlotemysli.pl (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WCZEŚNIEJSZE I OBECNE WYDARZENIA POWODUJĄ, ŻE ZIEMSCY LUDZIE SOBIE SZKODZĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WCZEŚNIEJSZE I OBECNE WYDARZENIA POWODUJĄ, ŻE ZIEMSCY LUDZIE SOBIE SZKODZĄ 263. I chyba nigdy nie przerwą tego łańcucha nieszczęścia, czy to osobistego, czy narodowego. Wszędzie królują tylko rozumowo inspirowane rozwiązania, a one niosą za sobą śmierć i upadek, gdyż brakuje im podstawowego – duchowego, tylko poprzez ducha może (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wiedza i niewiedza wg G Aforyzmy

Byłbym zapomniał zapytać google, jak wygląda wiedza i niewiedza. Wiedza: niewiedza:  

Zobacz cały wpis na blogu »
Błogosłąwiona niewiedza Aforyzmy

Emil Zola powiedział kiedyś, że nadmiar wiedzy jest równie szkodliwy, jak jej brak. A ja tylko dodam, błogosławiona niewiedza uszczęśliwia życie zwykłego człowieka. Kiedy byłem małym chłopcem, wiele radości sprawiały mi zabawy na plaży. Mogłem godzinami stawiać zamki z piasku i zalewać fosy wodą z morza. To były beztroskie lata, kiedy w jednej łapie trzymało się łopatkę, a w drugiej loda na patyku, kupionego od pana, który chodził po plaży i i krzyczał, co ma na sprzedaż. Dzisiaj nie miałbym zaufania do jego przenośnej lodóweczki i aktualnej książeczki sanepidowskiej, a poza tym, nie zdecydowałbym się na zdjęcie obuwia na piasku, po którym przechadzają się boso dziesiątki tysięcy (nie tylko) Polaków i Polek. To jest jeden wielki burdel dla bakterii i wirusów z całego kraju, które mieszają się ze sobą na plaży. Drobne skaleczenia, stupy, ropnie, grzybica, wszystko pięknie schodzi na maleńkie ziarenka piasku, które jak panierka przylega (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RAK Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

RAK 133. Ziemscy ludzie poprzez stresy poblokowali sobie systemy oczyszczania całego organizmu. Śmieci, które powinny być wydalane na zewnątrz zalegają w najsłabszych miejscach i tworzą ogniska zapalne. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WALKA NA ZIEMI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WALKA NA ZIEMI 208. Wszystko, co wchodzi w sferę Boskiego promieniowania otrzymuje siłę, która pozwala wzlecieć lub upaść, wszystkim cechom ujawnić się pozwala, ożywia je i pobudza, by one w sile przejawić się mogły, wyżyć się. Dobro i zło wzmoc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Poszukiwacze wiedzy są na naszej klasie Poszukiwacz wiedzy

      Na jednym z najbardziej popularnych portali społecznościowych nasza-klasa.pl powstało niedawno konto Poszukiwacze Wiedzy. Skupia ono internautów aktywnie poszukujących rzetelnych i fachowych informacji. Jest  to miejscem, w którym pasjonujący się wiedzą ludzie, w różnym wieku i o różnej profesji, mogą nawiązywać nowe znajomości, wymieniać poglądy, doświadczenia oraz dyskutować  

Zobacz cały wpis na blogu »
Czym ma być EIT? Poszukiwacz wiedzy

      Wrocław walczy o to aby stać się siedzibą Rady Zarządzającej Europejskiego Instytutu Technologii. Warto przyjrzeć się jak wyglądał będzie ów instytut. Pierwotnie miał on być prestiżowym ośrodkiem akademickim, czymś na wzór amerykańskiego Massachusetts Institute of Technology (MIT), jednak wobec ograniczeń budżetowych Komisja Europejska zaproponowała aby działał on jako sieć współpracujących ze sobą tzw. Wspólnot Wiedzy i Innowacji. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Poczatek wiesci z lesniczowki

Witam osoby, ktore przypadkiem trafily na dopiero co zalozonego bloga. Przepraszam za brak polskiej czcionki. Mam nadzieje, ze dzielac sie swoimi spostrzezeniami, znajde uznanie w swoich pogladach wsrod ludzi wartosciowych, badz trafie do pustych glow mlodziezy karmionej papka przygotowujaca te mlodziez do zycia.. w charakterze przyglupow. Dzisiejsz naszla mnie taka refleksja, ze czasem sprawy powszechnie uznane za niezwykle skomplikowane, okazuja sie tak proste.  Zwlaszcza, jesli Rodzice obdarzyli nas tak niewdzieczna cecha, jaka jest prawosc charakteru. Jak wiadomo, cecha ta nie jest wlasciwa znakomitej wiekszosci populacji, czyniac zycie ludzi nia obdarzonych... trudnym. Tylez lat przmyslec, wewnetrznych konfliktow doprowadzajacych do silnych nerwic, tylu wrogow, tyle szarpniec w zyciorsyie... a wszystko po to, zeby stwierdzic, ze swiat taki juz jest pelen parszywosci, i ze ja takze sie nie zmienie. I oto nastepuje wewnetrzna zgoda, jakis taki spokoj. Nie porownuje sie do in (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Expertia.pl - strefa wiedzy Poszukiwacz wiedzy

W tym roku pojawił się nowy portal społecznościowy poświęcony szeroko rozumianej wiedzy - Expertia.pl. Znaleźć można na nim wiadomości, artykuły, porady i pokazy video z kilku dziedzin, branż, takich jak: medycyna, stomatologia, ratownictwo, moda i styl, kulinaria, weterynaria, praca i kariera oraz nasze wyprawy. Na łamach portalu swoich porad udzielają eksperci i specjaliści tacy jak lekarze, stomatolodzy, politycy, właściciele restauracji, znawcy win, kucharze, projektanci, weterynarze i wielu innych. Wśród ekspertów portalu są takie autorytety jak prof. Zbigniew Religa. Ciekawostką jest prezentowanie porad w formie materiałów video (Expertia TV). Fachową wiedzę w portalu znaleźć może specjalista, a każdy i (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻOŁDACY, NAJEMNICY...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŻOŁDACY, NAJEMNICY...! 86. Żołdacy, najemnicy niskich rozumowych myśli, słudzy ciemności! Ten, kto nadmiernie myśli swojemu duchowi szkodzi, pęta go niskimi myślami zamiast sięgać do wzniosłych odczuć. Ludzie; Światło z góry pochodzi, a nie z dołu, niskiej ziemi! Już sam fakt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, DZIĘKUJĘ...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, DZIĘKUJĘ...! 82. Panie, dziękuję za cały 2004 rok stary i za nowy 2005 rok cały, dany do przeżycia, ten, kto żyje ten przeżyje, inny twór jest martwy. Żyje ten, kto serca przez uczucie swoje słucha, dopuszcza go do głosu idąc tu na ziemi swoim ciałem całym mu na przeciw. Tylko jasny wgląd w swojego ducha może mu na ziemi drogę oświetlić. Inny stan to jak górnik, który jedzie do kopalni nie zabierając ś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZYSTOŚĆ PŁYNIE... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZYSTOŚĆ PŁYNIE... 81. Czystość płynie przez ziemską dolinę i dociera do ludzkich duchów tęskniących do niej. W tym dniu szczególnym 29 grudnia, Miłość napływa do serc stęsknionych, które wznoszą ku Panu oczy w czystości pragnących Bożej Miłości. Wyjątk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, TYŚ UMIŁOWANY...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, TYŚ UMIŁOWANY...! 80. Panie, Tyś umiłowany mi najmocniej! Do Ciebie Panie i od Ciebie Panie wszystko płynie odwiecznie, gdy coś się stopuje naprawy potrzebuje, aby przywrócić stan pierwotny. Nie zawodź ludzki tworze, lecz służ swemu Panu w pokorze jako wzór dla innych. Tylko wypełnianie praw Bożych w pokorze daje najwięcej w zwrotny sposób, służba czynem czyniona w dążeniu do doskonałości, którą (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WODA I OGIEŃ WAS POŻEGNAJĄ! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

WODA I OGIEŃ WAS POŻEGNAJĄ! 9. I znów będziecie zaskoczeni i zdziwieni, że się pali i że wielu potopiło się! Takie rozwiązanie w ramach oczyszczenia Ziemi, aby Królestwo Tysiącletnie czystością mieniło się. Przecież wy zawsze powątpiewaliście w nowe objawienia, nigdy ich symboliki nie chcieliście pojąć, zrozumieć i zastosować w swoim życiu. Chociaż dziś próbujecie się w ziemi uzbrojeni i zaopatrzeni schować, aby nadchodzące czasy przeżyć. Nic z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »