Sukces

Wpisy zawierające słowo kluczowe sukces.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Wypowiedzcie się...!!! Droga do sukcesu

Witam, Dziś króciutko... Chciałbym poznać Wasze metody planowania, ustalania celów oraz sposoby ich realizacji. Jeśli chcecie podzielić się własnymi metodami piszcie.... Pozdrawiam M

Zobacz cały wpis na blogu »
Pinorama dziś we Władku! Pinorama

Pinorama praktycznie startuje jutro, jednak już dziś ekipa PinoTV działa we Władysławowie inaugurując niesamowity i jedyny w swoim rodzaju Pinotour.   Jeśli więc teraz - w tej chwili jesteście gdzieś w okolicach półwyspu - dawajcie do Władysławowa. Nasza ekipa ostro wzięła się do pracy i działa. Jeśli chcecie zobaczyć siebie w PinoTv - nie ma problemu - szukajcie odjazdowej ekipy Pino. Co będzie potem? Zobaczycie :)

Zobacz cały wpis na blogu »
SOLARIS Rozwój osobisty. Warsztaty rozwoju osobistego. Warsztaty dla kobiet SOLARIS Rozwój osobisty. Warsztaty rozwoju osobistego. Warsztaty dla kobiet

warsztaty rozwoju osobistego   Tworzenie afirmacji – KOMPENDIUMSZTUKA AFIRMACJI AFIRMUJ ŻYCIEZagadnienie wolnej woli jest jednym z odwiecznych pytań, będących m.in. częścią filozofii moralnej oraz teorii bytu. Sprowadza się ono do pytania: Czy człowiek ma faktycznie wolność wyboru, czy też jego wybory są całkowicie determinowane czynnikami zewnętrznymi? Wielu współczesnych filozofów, dowodzi istnienia wolnej woli poprzez odwołanie się do mechaniki kwantowej. Jeśli przyjąć, że to my i tylko my jesteśmy odpowiedzialni za to, co dzieje się w naszym życiu, to także my sami możemy sprawić, aby było nam lepiej. Jak? Jedną z takich metod, niezwykle prostą i bardzo skuteczną, są AFIRMACJE. affirmatio - zgoda, aprobata, potwierdzenie, uznanie czegośAfirmacja jest krótkim tekstem odnoszącym się (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Koniec z rutyną w zakupach na Dzień Dziecka dzięki inspiracjom prosto z sieci. Trendystyle - czyli o tym, co jest trendy

  Wraz ze zbliżającym się Dniem Dziecka wielu rodziców staje przed dylematem - co podarować swojej pociesze. Zamiast skazywać się na rutynę warto zajrzeć do sieci gdzie platforma eBay daje nieograniczone możliwości w kwestii realizacji pomysłów na niekonwencjonalne prezenty z całego świata po atrakcyjnej cenie.   Dzięki sieci praktycznie każda rzecz jest w zasięgu ręki - kupno oryginalnej zabawki z dowolnego kraju na świecie nie stanowi już żadnego problemu. Nie rujnuje przy tym domowego budżetu, wręcz przeciwnie- niejednokrotnie pomaga zaoszczędzić dzięki korzystnemu przelicznikowi złotówki.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Będą lepsze warunki Wszystko o Wejherowie i okolicach

  Wkrótce rozpoczną się prace związane z rozbudową budynku urzędu miejskiego przy ul. 12 Marca 195. W trakcie inwestycji do obecnego gmachu zostanie dostawione drugie skrzydło w pełni przystosowane do obsługi osób starszych, jak i niepełnosprawnych (windy i podjazdy). Zgodnie z harmonogramem prace powinny się zakończyć do września 2009 r. Przebudowa budynku umożliwi przeprowadzkę Miejskiego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych z obiektu przy ul. Kusocińskiego i jego przeznaczenie wyłącznie na potrzeby podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Poprawią się warunki obsługi mieszkańców w obu budynkach.

Zobacz cały wpis na blogu »
Kłamstwa Locke’a Lamory najlepszą powieścią Książka, pisarze, felietony, wywiady, recenzje

Miło nam ogłosić, że w plebiscycie "Fantastyka 2007" serwisu  Katedra (http://katedra.nast.pl/artykul/3130/Fantastyka-2007-plebiscyt/)  w kategorii Najlepsza książka fantastyczna zagranicznego autora największą liczbę głosów zgromadziła powieść  "Kłamstwa Locke'a Lamory" Scotta Lyncha wydana przez Wydawnictwo Mag.     Kłamstwa Locke’a Lamory to elektryzująca mieszanka Żądła i Oliviera Twista z odrobiną Różowej Pantery i szczyptą  Ocean’a Eleven. Powieść historyczna, thriller, kryminał, historia zemsty i niewiarygodna opowieść przygodowa w jednym; znakomity debiut nieprzeciętnie utalentowanego autora. Powiadają, że Cierń Camorry to niezwyciężony fechmistrz, złodziej nad złodz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
„ Krótkoterminowe strategie traderskie o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu” Wszystko o rynku finansowym i bankach w Polsce

Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko rozumianych inwestycji na bezpłatne seminarium o tematyce: „ Krókoterminowe strategie traderskie o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu”Celem spotkań jest szerzenie wiedzy o Giełdzie Papierów Wartościowych i światowym rynku kapitałowym, tym razem wśród śląskiej społeczności. Cykliczne konferencje umożliwiają integracje osób zainteresowanych tematem, a także wymianę poglądów o rzeczywistości polskiej GPW oraz tendencjach na rynkach światowych. DI BRE prowadzi cykl warsztatów o rynku kapitałowym przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Spektrum tematów jest bardzo szerokie, ale zawsze dostosowane do wiedzy oraz oczekiwań uczestników. Spotkania mają charakter wykładowo- warsztatowy i są prowadzone przez doświadczonych specjalistów DI BRE. Seminarium odbędzie się w środę, 2 kwietnia 2008r w godz. 17.00 -1 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Audi R8 najbardziej męską rzeczą roku 2007 Trendystyle - czyli o tym, co jest trendy

Wprowadzone do sprzedaży w ubiegłym roku Audi R8 cały czas wzbudza ogromne zainteresowanie i znajduje uznanie wielu środowisk. Sportowy samochód z czterema ringami na masce znakomicie radzi sobie z silną w tej klasie pojazdów konkurencją. W plebiscycie „Męska Rzecz 2007” organizowanym przez motoryzacyjny kanał TVN Turbo Audi R8 uzyskało aż dwie nagrody. Głosami telewidzów R8 zajęło pierwsze miejsce w kategorii motoryzacja. Jednocześnie jury przyznało temu 420 konnemu autu Grand Prix i tym samym uznało je za najbardziej męska rzecz roku 2007. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne, że głosujący wybierali spośród wielu niemotoryzacyjnych „męskich gadżetów”, takich jak zegarki, sprzęt elektroniczny czy gry komputerowe. Wśr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »