Sukces

Wpisy zawierające słowo kluczowe sukces.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Sukces ⚪️ Pracuj z radością!

18.01.2019   Żyjemy w takich czasach, że zewsząd i codziennie, słyszymy o sukcesie. Wciąż ktoś o nim mówi i o kimś mówią, że go odniósł, albo ktoś właśnie stoi przed nowym wyzwaniem i dąży do sukcesu.   Można by w takim razie pomyśleć, że sukces można łatwo zobaczyć, dotknąć może, spr&oac (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
I znów mamy poniedzialek.... Jak zmotywować się w odchudzaniu?

W zasadzie to powinnam się cieszyć! Sa pierwsze efekty mojej motywacji... Ważyłam się u siostry i ważę 4 kg mniej!!! Na obwodach po 2 cm mniej!!! Więc jest SUKCES!!! Jest efekt mojej cięzkiej pracy i wyrzeczeń. Trochę z ćwiczeniami osłabłam, gdyż od piątku nic, ale myślę, że dzis to nadrobię. W końcu widać sukcesy moich potów... A jadnek mam jakiegoś doła. Jest to chyba spowodowane ciągłym brakiem pracy. Nie wyrabiam z tego siedzenia. Niby nalatam sie z tymi CV, a w efekcie i tak nikt sie nie odzywa. Nie rozumiem. Aż tak jestem do niczego, że nikt mnie nie chce do pracy? Wydawało mi się, ze nie jestem najgorsza, ale okazuje się, że chyba skończę znowu w jakims markecie, o ile mnie tam chociaż bedą chcieli... Nie żebym miała coś do kasjerek, wkońcu sama pracowałam w tym zawodzie przez prawie 6 lat, dlatego teraz chciałabym robic cos innego, co bardziej pasowało by do mojego wykształcenia, wkońcu mam licencjata. Ale niestety chyba na nic lepszego nie mam co liczyć...\ Oby te p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy trening czyni mistrza? Na sportowo

  Mówi się, że trening czyni mistrza. Ile jest w tym wszystkim prawdy? Jest to dość popularne stwierdzenie, które wydaje się trochę na wyrost. Okazuje się jednak, że to w jaki sposób trenujemy oraz jak często się temu poświęcamy ma znaczenie. Szczególnie w przypadku takich sportów, które w każdym przypadku okupione są wielkim nakładem pracy. są też takie dyscypliny, w których niedobory umiejętności można maskować za pomocą sprytu czy też wrodzonego talentu. W przypadku kulturystyki mamy tylko to, na co sami zapracujemy. Nie będziemy w stanie wykorzystać okazji czy też odpowiednio podziałać d (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zmień swoje myślenie Piękny umysł

Zawsze zastanawiałem się dlaczego niektórzy dostają od życia tak wiele a niektórzy męczą się codziennymi zmaganiami? Codzienna praca, życie stawiające przed nami kolejne problemy do rozwiązania potrafi wywrzeć na nas wile negatywnych emocji. Czasami czujemy się bezsilni i tacy bezradni w obliczu całego świata, który nas otacza. Jednak że przyjżawszy się głębiej problemom niedostatku, nieszczęścia, smutku, braku siły stwierdziłem, że w/w. czynniki nie pochodzą ze świata zewnętrznego. Są to jedynie wydumane przez nas samych problemy, które destruktywnie wpływają na naszą samo ocenę, nasze poczucie wartości i co gorsza na nasze życie. Jednym z wielu sposobów rozwiązania takiego patosu jest wyznaczanie celów. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak osiagnąć sukces w życiu Najlepsze lokaty w Polsce dają bezpieczny zysk

Wolność finansowa - ten zwrot dla wielu jest motywem, do którego dąży przez kompletne życie. Ale zwłaszcza czym jest sukces życiowy? Jaki jest klucz do sukcesu życiowego? Jakże określić, czy komuś udało się takowy spełnić tudzież nie? Jakich kryteriów powinno się zastosować, ażeby precyzyjnie określić istnienie i wielkość triumfu? Zapytywanie zawarte w tytule tego teksu wydaje się pospolite i postawione zwłaszcza retorycznie. Lecz wyłącznie z pozoru. Po chwileczek namysłu rzeczywiście każdy zajdzie do wniosku, że nie jest łatwo określić momencik, w którym można z pełną stanowczością powiedzieć, iż życiowy sukces stał się obcym udziałem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pozycjonowanie - szansa na sukces? Pozycjonowanie w Białymstoku

Założyłeś firmę/ Chcesz być zauważony przez klientów? Zaistnieć na rynku i wyrobić sobie dobrą pozycję? Warto pomyśleć o pozycjonowaniu stron. W pierwszej chwili może się wydawać, zę jest to usługa niepotrzebna. Jednak w dzisiejszych czasach pozycjonowanie i wszystkie działania e -marketingowe pozwalają  wyróżnić się na tle podobnych firm. Dobry fachowiec z doświadczeniem w pozycjonowaniu sprawi, że nasza strona przykuje uwagę, będzie widoczna w wynikach wyszukiwania. Dziś większość czasu spędzamy w Internecie. W sieci zdobywamy informacje, szukamy konkretnych produktów i usług. Jeśli będziemy widoczni w sieci - zostaniemy automatycznie również zauważeni w życiu realnym z naszą firmą i działalnością. Pozycjonowanie - Białystok, dobrze opisana oferta przez skutecznego copywritera sprawi, że o naszej działalności "usłyszy świat". Jeśli jesteśmy widoczni w przestrzeni internetowej mamy s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ąby się zmieic trzeba chcieć i działać Blog osiągania sukcesów

Wiele osób praknie zmienić swoje życie. Często jednak jest tak, że te osoby częściej narzekają na swoją sytuację niż robią cokolwiek w kierunku, by jakieś zmiany powstały... Nie jest to nic nadzwyczajnego. Trudno się dziwić - masa niepowodzeń, rozgoryczenie, frustracja itp... Nie jest łatwo wybrnąć z przyziemnej sytuacji, ale to nie znaczy, że samo się wszystko zmieni. Samo nic się nie zrobi. Wyjątek stanowią sytuacje podobne do wygranej w totolotka. Niemniej jednak nie liczyłbym na takie rzeczy - to nie jest dostępne dla wszystkich. Osiągnąć można wszystko (wiem, że brzmi to niewiarygodnie niemniej jednak istnieją dowody, że tak jest), ale do tego potrzebne są dwie rzeczy: chęć i działanie. Konkretniej to chęć (pragnienie) ma się przełożyć na działanie, które doprowadzi do sukcesu. Oczywiście zawsze łatwiej powiedzieć niż zrobić - wiele osób powie. Czasami jednak trudność w zrobieniu czegoś nie ma nic do rz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pewność czy niepewność Blog osiągania sukcesów

Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że skuces może osiągnąć w niemal w każdej dziedzinie. Wyjątkiem są jedynie dziedziny, do których potrzeba czegoś, czego dana osoba fizycznie nie posiada (np. biegacz potrzebuje obu nóg). Gdzie zatem stoi przeszkoda? Osobie, która całe życie ponosi porażki trudniej jest uwierzyć, że np. może zostać najlepszym piosenkarzem, stolarzem, czy w ogóle biznesmanem. To nie jest takie proste, co nie znaczy, że niemożliwe.   Pewność siebie Postawmy się w położeniu osoby, o której wyżej wspomniałem. Wydaje nam się to logiczne - ktoś komu się nie powodzi, jest delikatnie mowiąc - do dupy. Tak właśnie myśli osoba, która znajduje się w szeregu niekorzystnych sytuacji, jakie ją spotkały. Nie zdaje sobie ona jednak sprawy z tego, że kiedy źle myśli o sobie to przekłada się na innych. Często problem leży  w pewności siebie. Osoba otoczon (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolejny blog czy wyjątkowy blog? Blog osiągania sukcesów

W sieci jest wiele blogów. Niektóre są o zwierzętach, niektóre o samochodach. Niektórzy piszą na blogach swoje różne dziwne przeżycia, niektórzy wklejają cytaty z książek. A o czym jest ten blog? Niniejszy blog będzie "trochę" inny, żeby nie powiedzieć - wyjątkowy. A więc zacznijmy od początku. Adres blogu - sukces-mania.blogi.pl - o co to tutaj chodzi? Niewątpliwie chodzi o osiąganie sukcesu, ale... Czym jest sukces? Jak mógłbyś go zdefiniować? Co to znaczy osiągnąć sukces? Sukces można zdefiniować jako osiągnięcie swoich zamierzeń. Tymi zamierzeniami (celami) mogą być np. osiągnięcie szczęścia w życiu, zdobycie bogactwa, ale też zaliczenie klasówki. :) Sukces jest zatem pomyślnym zjawiskiem w realizacji naszego celu. Wiele osób nie uświadamia sobie, jak ważne jest świadome podejście do pojęcia sukcesu. Pół biedy jeśli te osoby maja pow (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kierunki myślenia Książeczka mądrości

Napisze teraz o kilku ważnych rzeczach o ,których nie wszyscy wiedzą. Dlaczego tego nie wiemy? Dlaczego o tym nie myślimy? Bo tak mało o tym się mówi. Więc jak przeczytacie to, to opowiedzcie wszystkim. Zaczne takim wstępem troche wyjaśniającym. Ludzki mózg posiada dwie półkule naukowcy udowodnili(co wcale nie jest nowością) ,że to dwa oddzielnne oragany mocno współpracujące ze sobą. Lewa jest odpowiedzialna za logiczne myślenie, podejmowanie decyzji, to ona myśli gdy rozwiązujemy np: zadanie matematyczne. Oraz prawa półkula odpowiedzialna za uczucia, wyobraźnie ona myśli gdy coś tworzymy, malujemy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wstęp kontynuacja Książeczka mądrości

Wielkokrotnie zastanawiałem się czego chce oraz z czego się ciesze ,że już mam. Właściwie nie chce tu wnikać za bardzo w moje życie osobiste. Ale Bardzo ciekawa wydaję się definicja spełnienia dla każdego inna. Znalazłem świetny sposób na to robiąc coś pożytecznego dla wszystkich i przy okazji dążyć do swojego celu. Włożyłem w ten cel wiele pracy  mam nadzieję ,że się chciaż zwróci. Chciałbym przedstawić państwu mój produkt:                                                                (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W ramach wstępu Książeczka mądrości

Na wstęp Od jakichś paru lat bardzo mnie zastanawia w życiu definicja radości. To znaczy co tak naprawdę w życiu sprawia ,że jesteśmy szczęśliwi. Oraz co trzeba zrobić ,żeby zawsze mieć uśmiech od ucha do ucha. Starałem poszerzać wiedze na ten temat o książki głównie czytałem i surfowałem po internecie.  Na przestrzeni paru lat ,zdałem sobie sprawe z kilku rzeczy.   1.Wszyscy ludzie którzy osiągneli duży sukces wiedzieli co chcą osiągnąć. Czyli przedewszystkim samo odnalezienie naszego celu w życiu to krok pierwszy. Sam cel (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na dobry początek

  Mieć coraz więcej, czy zacząć się wszystkiego pozbywać? A może stare wyrzucać, a na to miejsce gromadzić nowe? Może jednak nie wyrzucać, bo może się przydać?   "Aby być szczęśliwym, niczego nie trzeba dodawać, trzeba coś jedynie odrzucić." powiedział Anthony de Mello. Patrzę na swoje życie i widzę, że miał rację. Gromadzimy mnóstwo rzeczy, zapełniamy nimi strychy, piwnice i garaże. Za każdym razem mówiąc: może kiedyś się przyda. I najczęściej się nie przydaje. Zapycha jedynie nowe kąty i zakamarki. Gdyby chodziło jedynie o materialne strychy i piwnice, nie byłoby jeszcze tak źle z nami. Gromadzimy nie tylko naczynia, narzędzia, pudełka, szafki, kołki, krzesła i kinkiety. One i tak już nie zaświecą, nie wezmą na siebie pięknych nowych bibelotów. Zostaną i będą marnieć, aż nie znikną w ciemnej części naszego materialnego skarbca. Są jednak inne strychy, te bardziej zapchane i mniej widoczne.Co w nich trzymam (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ograniczenia!!! Droga do sukcesu

Witajcie, Jak myślcicie co możecie zrobić, by przelamać ograniczenia i iść dalej do przodu? Ciągle coś staje nam na drodze do realizacji zamierzeń. Pytanie tylko czy są to nasze prawdziwe cele, czy potrafimy się na nich skoncentrować. Sztuka koncentracji na sobie, praca Twojego umysłu, przeramowanie swoich starych, złych przekonań na nowe te bardzo pozytywne!!! Co jest dla Was niemożliwe...? Połamanie deski, przeście po rozżarzonych węglach - co o tym myślicie? Ja to zrobiłem... i moje podejście do ograniczeń jest już zupełnie inne!!!!! Wiem, że mogę dużo więcej!!! M.

Zobacz cały wpis na blogu »
rozwój osobisty Droga do sukcesu

Witajcie, Dawno mnie tutaj nie było....!!!! Tak naprawdę nic się u mnie nie zmieniło. Cały czas bardzo interesuję się tematyką rozwoju osobistego. Dlaczego? Odpowiedż jest prosta jestem nie zadowolony z tego co do chwili obecnej osiągnąłem w życiu. Myślę, że powodem tego są pewnego rodzaju ograniczenia, które zostały mi wpojone w latach dzieciństwa, wszelkiego rodzaju przekonania, które przejmujemy od sowich rodziców, sowich bliskich. Tak naprawdę nikt z mojej rodziny nic spektakularnego w życiu nie osiągnął... ja chcę to zmienić. Oczywiści ktoś mógłby mi zarzucić - jak to nic nie osiągnąłeś, przecież masz żonę, dwójkę wspaniałych dzieci, dom, samochód i dobrą pracę?! W tym co napisałem wyżej jest na pewno sporo prawdy - jednak oni nie wszystko wiedzą. Pewnie, że jestem dumny z tego, że mam wspaniałe dzieciaki, że miszkamy na swoim. Ja jednak myślę do przodu, chcialbym zapenić im godne życie, dobry rozwój, tak bym nigd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »