Star wars

Wpisy zawierające słowo kluczowe star wars.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Star Wars Transformers - nowa seria figurek Hasbro Oryginalne Figurki Transformers od Hasbro - opisy i nowości w Polsce

No i stało się. Hasbro zaproponowało ciekawą hybrydę - modele Star Wars w konwencji transformowalnych figurek w pojazdy i na odwrót.  Teraz figurki Star Wars uzyskały nową funkcjonalność - możliwość przekształcenia w pojazdy bojowe. W tej chwili na rynku Polskim firma Hasbro wprowadziła 2 modele Transformers: - Star Wars Transformers Obi Wan Kenobi (zmienia się w gwiezdny myśliwiec) - Star Wars Transformers Clone Pilot (zmienia się w ciężki okręt desantowy) Zobacz na zdjęcia pojazdów w różnych konfiguracjach bojowych.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Figurka Star Wars Zev Seneska Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Zew Senesca to jeden z bardziej znanych pilotów Rebelii. To on pierwszy odnalazł Luke'a Skywalkera na lodowej planecie Hoth podczas gdy ten zaginął podczas patrolu. Zev brał czynny udział w obronie Hoth podczas ataku expedycyjnych sił Imperium nadzorowanych przez samego Dartha Vadera.  Walczył w śnieżnym śmigaczu (podobnie jak Luke). Udało się mu nawet skutecznie zastosować taktykę z harpunami naprędce opracowaną przez Lucka podczas walki z potężnymi AT-AT. Niestety trafiony śmigacz nie utrzymał trajektorii i rozbił się podczas bitwy. Kliknij aby obejrzeć duże zdjęcia figurki Star Wars Hasbro Zev Senesca (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
figurka Star Wars Commander Neyo Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Hasbro Star Wars Commander Neyo Komandor Neyo był jednym z pierwszej setki klonów stworzonych na planecie Kamino w projekcie ARC. Skrót ten oznacza nic innego jak Advanced Recon Commandos. Był to wysoce specjalistyczny projekt naukowy, modyfikujący DNA klonów i nadający im nowe możliwości i funkcje bojowe. Neyo nalezał do grupy ALFA - była to jedna z pierwszych grup jaka szczęśliwie przeszła wszystkie etapy projektu ARC. Commander Neyo miał honor służyć pod rozkazami mistrza Jedi Oppo Rancisisa. Uczestniczył bitwie o Saleucami, tam też wykonał niesławny rozkaz 66, zabijając innego Jedi Stass Allie. Od tamtej pory słuch po nim zaginął. Żadne kolejne źródła nie wspominają o Neyo. Przypuszcza się,  że Komandor zginął w walce lub też zmienił nazwę i miejsce pobytu po zabiciu Jed (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowy animowany film STAR WARS "Clone Wars! Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Zapraszam do zapoznania się z najnowszym trailerem animowanego filmu STAR WARS, Wojny Klonów, który trafi także do kin w Polsce już w te wakacje! Usiądź wygodnie i NIECH MOC BĘDZIE z TOBĄ! Zapraszam także do skomentowania filmu!   Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Star Wars Transformers ? Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Po raz pierwszy w Polsce połączenie figurek Star Wars z funkcjonalnością Transformers!   Ten ciekawy eksperyment wymaga skomentowania z mojej strony. Na fali nie gasnącej popularności produktów Star Wars firma Hasbro stworzyła  ciekawą hybrydę - transformujące się pojazdy Star Wars w postaci głównych bohaterów! Mam właśnie w ręce jeden z takich produktów (zobacz jego fotkę) i muszę przyznać, że wygląda ciekawie. Duże o wysokości 30 cm opakowanie z dobrze wyeksponowaną zawartością, przyciąga wzrok (...)

Zobacz cały wpis na blogu »