Star wars

Wpisy zawierające słowo kluczowe star wars.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Najnowszy Wave figurek Star Wars Wojny Klonów - praktycznie niedostępny w Polsce! Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Właśnie ukazała się najnowsza seria figurek Star Wars - Clone Wars (Wojny Klonów). Tym razem także niektóre polskie e-sklepy zdobyły ograniczone ilości nowych modeli. A co nas czeka? Zobaczmy poniżej: Star Wars Wojny Klonów, figurka Yoda master Star Wars Wojny Klonów, figurki Jawa x 2 Star Wars Wojny Klonów, figurka Clone Trooper Echo Star Wars Wojny Klon&o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najnowszy pojazd Star Wars Clone Turbo Tank od Hasbro Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Najnowszy pojazd Star Wars Clone Turbo Tank od Hasbro. Teraz możesz załadować swoje drużyny Clone Trooperów do najnowszego potężnego pojazdu ze świata Star Wars. Mam na myśli potężny 10-kołowy Clone Turbo Tank, rewelacyjny pojazd wsparcia Clonów na polu bitwy, od Hasbro. Znajdziesz tam wyrzutnie rakiet, automatycznie chowane wieżyczki obserwacyjne, system celowania dla działek plazmowych. Do tego w zestawie jest lekki Bike scout (zwiadowczy śmigacz), który jest oddzielnym pojazdem przechowywanym w Turbo Tanku. Całość uzupełnia gratisowa figurka Tank Troopera, który dowodzi pojazdem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Star Wars na wesoło part I Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Witajcie w tym nowym wątku będą prezentował Wam ciekawe autorskie przeróbki i filmy związane z tematyką Gwiezdnych Wojen. Na początek coś dla fanów Dartha Vadera. Czy znacie ukryty talent tego mrocznego Sitha z VI części "Powrót Jedi"? Miał jeden taki, którym w momencie swojej śmierci kompletnie zaskoczył swojego syna. OGLĄDAJCIE do KOŃCA :)    

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolejna seria figurek Star Wars dostępna w Polsce Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

  Witajcie w nowym roku Doczekaliśmy się kolejnej serii figurek Star Wars the Legacy Collection  "Zbuduj droida". Powiem szczerze, że z drążcymi rękoma otwierałem oryginalnie zapakowane pudełko Hasbro. W środku znajdowało sie 12 wspaniałych figurek Gwiezdnych Wojen! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Star Wars Emperor Palpatine - statua Marquette Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Star Wars Emperor Palpatine - statua Marquette   Imperator Palpatine - to legendarna już postać, będąca przyczyną rozpadu Starej Republiki. Senator Palpatine bardzo sprytnie rozegrał (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Star Wars The Force Unleashed - muzyka i postacie Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Chcesz przypomieć sobie klimaty Gwiezdnych Wojen? Posłuchaj ścieżki dźwiękowej z najnowszej gry Star Wars The Force Unleashed! - całkiem legalnie :) 11 pełnych ścieżek dźwiękowych opracowanych przez Marka Griskeya przeniesie Cię w świat Star Wars. Do pełni szczęścia wystarczą jeszcze tylko figurki postaci z gry. Opracowane i wydane przez Hasbro figurki Star Wars z postaciami gry The Force Unleashed , to nie lada gratka dla każego fana! Wymieńmy je po kolei: nr 1 na naszej liście Battle Damaged Darth Vader! - to chyba number one tej serii. Koniecznie zobacz fotki figurki - jest moim zdaniem rewelacyjna nr 2 to równie popularna figurka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowości Star Wars Wojny Klonów i nie tylko.... Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Zobacz cały wpis na blogu »
Star Wars Darth Vader z albumem kolekcjonerkim i monetą! Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Star Wars Darth Vader z albumem kolekcjonerskim i monetą! W Polsce pojawił się w bardzo ograniczonym nakładzie pamiątowy album Star Wars z figurką głównego bohatera Dartha Vadera. Figurka o standardowym wymiarze 3,75 cala (ok. 10cm) Rewelacyjny zestaw z kolekcjonerską monetą i specjalnym usztywnionym albumem dla każdego pasjonata Star Wars. Teraz Twoje monety mogą być bezpieczne przchowywane w 80 slotach. Album bardzo efektownie wykonany w stylistyce Gwiezdnych Wojen. Tylko kilkaset sztuk w Polsce! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Star Wars Clone Wars najnowsze figurki i gadżety z filmu! Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Star Wars Clone Wars najnowsze figurki i gadżety z filmu! Oddział Hasbro w Polsce równocześnie z oddziałami  innych krajów  dopuściła do sprzedaży  figurki i gadżety do zbliżającego się wielkimi krokami filmu CLONE WARS (Wojny Klonów). Także i my możemy się cieszyć najnowszymi produktami bazującymi na wrześniowym hicie kinowym. Zobacz przykładowe propozycje z www.superserie.pl oraz kilkadziesiąt modeli innych figurek Star Wars - największy wybór w Polsce, również trudno dostępne modele.   ______________________________________________________________________________________________   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Star Wars Millennium Falcon od Hasbro - olbrzymia wierna replika Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Star Wars Millennium Falcon od Hasbro - nr katalogowy Hasbro: 87636 Niesamowita gratka dla sympatyków Star Wars. Nawiększy możliwy do kupienia wierny model najsławniejszego statku w Galaktyce Millennium Falcon już w Polsce. Ze względu na cenę, dostępna jest tylko ograniczona liczba egzemplarzy - nie lada gratka dla sympatyków. Pokusiliśmy się o zdobycie kilku orginalnych fotek pokazujących pojazd i jego wn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Star Wars Clone Wars - zabawki do animowanego filmu Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Star Wars Clone Wars - rewelacyjny interaktywny hełm na głowę!   Premiera filmu Star Wars Clone Wars nadchodzi wielkimi krokami! Już wkrótce w wybranych sklepach on-line znleść będzie można naprawdę ciekawe gadżety bazujące na filmie. Jednym z bardziej interesujących jest rewelacyjnych hełm szturmowca (Clone Troopera) W 2006-2007 rewelacyjną popularnością cieszył się hełm Dartha Vadera - tym razem można się wcielić w rolę Clone Troopera. Przyłącz się do armii Starej Republiki i stań w obronie jej integralności.  Ta wspaniała replika potrafi wymawiać filmowe kwestie potrafi także modulować głos noszącej ją osoby przekształcając go w głos Clon (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rewelacyjny Star Wars R2-D2 jako kino domowe! Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Star Wars R2-D2 jako multimedialny odtwarzacz DVD? Ostatnio w USA pojawiła się nie lada gratka dla kolekcjonerów i fanów gadżetów STAR WARS. Robot R2-D2 w swojej nowej funkcji - multimedialnego projektora z mnóstwem innych ciekawych dodatków. Jeżeli uważasz, że nie robi to na tobie wrażenia to zobacz materiał filmowy!   Pilot w kształcie Sokoła Millenium, sterowany pilotem mobilny odtwarzacz DVD z projektorem, możliwość podłączenia Playstation czy Mp3 to tylko wybrane funkcje! Cacko w USA kosztuje ponad 3500 USD. Ciekawe kiedy pojawi się w Polsce...   Miłego oglądania.... :)     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Star Wars twój osobisty tłumacz R2-D2 Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Star Wars robot R2-D2 Szukasz osobistego tłumacza, który z powodzeniem będzie zamieniał twoje wypowiedzi na ciągi gwizdów i pisków?  Nie mogłeś lepiej trafić, zobacz na tę stronkę i wypróbuj różnorodne zwroty, zabawa przednia! link do strony: http://www.r2d2translator.com/index.php   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Star Wars Kashyyyk Trooper - figurka Hasbro Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Star Wars Kashyyyk Trooper To żołnierze elitarnego 41 legionu dowodzonego przez sławnego Commandora Gree. Nazwa Kashyyyk Trooper wywodzi się od nazwy planety na jakiej żołnierze Ci stacjonują. Kashyyyk to ojczysta planeta Wookiech - człekokształtnych istot ponad dwumetrowego wzrostu. Porośnięta gęstymi lasami planeta jest efektem nieudanego eksperymentu dawnej rasy, która chciała podporządkować sobie miejscową faunę i florę. Żołnierze tego legionu wykonywali także zadania zl (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Star Wars Cover Ops Clone Trooper Star Wars figurki Hasbro, opisy postaci

Star Wars Cover OPS Clone Trooper    Clone Trooper  zawsze występowali w licznych wariantach bojowych, także w tych wyjątkowych, można powiedzieć "exkluzywnych". Widzieliśmy ich w III cześci Star Wars - Revenge of the Sith Żołnierze z sekcji Cover OPS to wyjątkowe, elitarne jednostki osłaniające tajne operacje Republiki... Ci żołnierze byli praktycznie niewidzialni dla wroga. Posiadali specjalne wzmacniane pancerze i najlepszej jakości broń jaką dysponowała Republika. To bardzo tajemnicza formacja, niewiele wiadomo na jej temat. Wszelkie oficjalne źródła mają najwyższą klauzulę tajności i nie jesteśmy w stanie poznać w jakich operacjach brali i biorą udział.  Wiadomo tylko że przechodzili specjalistyczne szkolenie komandosów i przeznaczani byli do "brudnej roboty" jak exterminacja dezerterów z oddziałów specjalnych czy też ważnych celów strateg (...)

Zobacz cały wpis na blogu »