Sport

Wpisy zawierające słowo kluczowe sport.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Zostaw Łapkę W Górę... Niebawem Zacznę swoją przygodę !! NotatnikPodróżnika - Podróże Wyprawa Natura Przygoda Historia Mój Dziennik

Cześć :) Mam na imie Marcin Niebawem startuje z pasmem przygód które jeśli zechcecie będe szczegółowo publikować i opisywać na swoim blogu, facebooku oraz youtubie. Zaczerpniecie tutaj Prawdziwą Historię odległych miejsc, spektakularne, niecodzienne zdjęcia oraz opis przygód którym będę musiał stawić czoła. Zostaw Łapkę w górę aby być na bierząco: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tygodniowe działanie Moda i uroda

Cześć, To mój nowy blog. Każdego poniedziałku będę dodawać wpis na temat codziennych ćwiczeń na najbliższy tydzień. Na ten tydzień: poniedziałek: 25 przysiadów pile                      5-10 pompek                      5 powtórzeń po 1 minucie brzuszki wtorek:          30 pajacyków                      10 skłonów na każdą nogę                      1 minuta nożyce pionowe i 1 minuta nożyce poziome środa:   &nb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Masaż sportowy - o co tak naprawdę chodzi? Ciekawostki i zagwostki

Wielu moich klientów, pyta o możliwość odbycia masażu sportowego, który skierowany jest do osób czynnie uprawiających sport (do amatorów również). Powszechnie kojarzy się on z bardzo mocnym, energicznym masażem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Top GO POLAND FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

9,99PLN 29,99PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy BASIC BLACK FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

40,95PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy bezszwowe SHAPE FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

37,99PLN 54,99PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Top ROSA FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

129,90PLN 199,90PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy PUMA FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

89,00PLN 135,00PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy GRAFFITI Z SIATKĄ FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

189,00PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy POP Z SIATKĄ FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

189,00PLN    

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy LAGUNA CARDIO BUNNY FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

119,90PLN 169,90PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy COURTNEY CARDIO BUNNY FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

119,90PLN 169,90PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Coś się kończy, coś się zaczyna.. W Piżamie, o sporcie...

Lewandowski, Gortat, Radwańska, Kubica, Małysz, Kowalczyk.  Każdy z tych sportowców prezentuje inną dyscyplinę. Każdy w swojej osiągnął zupełnie inne sukcesy. Nie da się porównywać sportów drużynowych z indywidualnymi, czy sportu tak bogatego i popularnego na całym globie jak tenis w którego gra pół świata do F1 czyli dość elitarnego grona. Nie da się też porównać F1 do biegów czy skoków czyli sportów które (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Piotruś Pan i magiczny proszek Możesz wszystko wystarczy chcieć

     Nie zawsze byłem grzecznym chłopcem, bywały dni a szczególnie weekendy, gdy byłem nieco bardziej wygadany, nieco bardziej pobudzony, a moje źrenice przypominały oczy demona. Wszystko zaczęło się w wieku dojrzewania kiedy to wróciłem z wakacyjnej pracy u mojego ojca za granicą. Po przekroczeniu drzwi mojego utęsknionego domu zastała mnie przyjemna niespodzianka w postaci moich przyjaciół którzy poświęcili swój czas, aby mnie powitać. Mimo, że byłem wyczerpany podróżą i marzyłem o położeniu się spać, nie mogłem ich pozostawić samych sobie, więc ruszyliśmy na moją działke nad stawem i zaczęliśmy wyminiać się opowieściami z wakacji popijając przy tym napoje wyskokowe. Cudowna atmosfera, wspaniały rodzinny klimat za którym tęskniłem całe wakacje, Jedynym aspektem, który nieco mi przeszkadzał był fakt, że nie spałem już prawie 40 godzin i tu chłopaki postanowili mi pomóc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
03.08.2017 Przedstawienie ;D Adam i jego gorzkie życie :')

Hej Mam na imię Adam, mieszkam w lesie niedaleko pod Warszawą. ~Powód dlaczego zacząłem pisać bloga można odnaleźć w jego opisie, ale wspomnę o tym jeszcze raz. Pragnę uchwycić dni mojego krótkiego (jak narazie) życia. Chciałem kiedyś pisać pamiętnik, ale zrezygnowałem... po dwóch dniach. :') Mam nadzieję, że z blogiem powalczę troszkę dłużej.~ Wracając do mnie: Mam 15 lat, za miesiąc lecę infiltrować nowe otoczenie w tak zwanym liceum ogólnokształcącym. Interesuję się Japonią- językiem, kulturą, anime, mangą- a wszystkich otaku i innych pośrednich mangozjebów uważam za braci/siostry. ;D Dużo trenuję. Teraz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »