Sport

Wpisy zawierające słowo kluczowe sport.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Sportowcy Znani sportowcy

Cześć wszystkim, w tym blogu chciałabym wam pokazać ranking najbardziej znanych sportowców w Polsce. Mam nadzieje, że Wam się spodoba i będziecie częściej wpadać na moje Blogi. Jako że to mój pierwszy Blog chciałabym pokazać w nim czym się interesuje na co dzień.       Teraz przedstawie kilku z nich: 1.Robert Lewandowski (ur.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Lotto Ekstraklasa: Piast Gliwice mistrzem Polski! Codzienne Newsy

Piast Gliwice nie zmarnował szansy! W 37. kolejce Lotto Ekstraklasy gliwiczanie pokonali 1:0 Lecha Poznań i zostali sensacyjnym mistrzem Polski! To pierwszy tytuł w historii klubu z Okrzei! Złoty gol był kuriozalny. Bramkarz Lecha Matus Putnocky nie dogadał się z obrońcą Rafałem Janickim, piłkę przejął Piotr Parzyszek i skierował do pustej bramki. To była 27. minuta, Piast Gliwiece wrócił na pierwsze miejsce, bo w tym momencie w Warszawie w swoim meczu z Zagłębiem wygrywała Legia.... Długo nic nie wskazywało n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy Manchester City zostanie wykluczony z Ligi Mistrzów? Codzienne Newsy

Czarne chmury zbierają się nad Manchesterem City. Według gazety "The New York Times" świeżo upieczeni mistrzowie Anglii mogą zostać wykluczeni z Ligi Mistrzów.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek - dlaczego początki są takie trudne. Rok na zmianę.

Tak to się stało, że po raz kolejny postanowiłam zmienić moje życie, no może nie całe ale te dotyczące mojego zdrowia i ciała. Jak stwierdził ostatnio mój mąż znowu do naszego domu przyszła wiosna, co wbrew pozorom w jego odczuciu nie było dobrym znakiem, dla niego to okres katorgi. Normalnie jak każda chyba kobieta raz po raz rozpoczynam dietę, ćwiczenia, porządki - wszystko razem zmuszając do zmiany również moich domowników, później dochodzi do spięć -  bo nierozumiem dlaczego moje Kochanie z uporem maniaka pozostaje przy swoich przyzwyczajeniach skoro ja chcę dla nas tak dobrze. Po jakimś czasie  moja frustracja rośnie i wracam do punktu wyjścia i co? Odpuszczam. Tym razem postanowiłam podejść do tego inaczej. Zmieniam moje życie, moje przyzwyczajenia, porzucam moje nałogi, moje złe nawyki i moje lenistwo. Postanowiłam dać sobie rok - dokładnie rok na zmianę. Ni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
piłka nożna piłka nożna

Piłka nożna moim zdaniem jest ciekawa i interesująca. Zacząłem się nią interesować kiedy obejrzałem mój pierwszy mecz. W 2 klasie wraz z kolegami graliśmy na orliku, a w 3  klasie mama zapisała mnie do drużyny AMP gool. Zbierałem kolekcję kart z piłkarzami. Nadal interesuję się tym sportem. Oglądam z tatą mecze i kibicuję ulubionej drużynie.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Sport - Piłka nożna Ciekawe rzeczy o mnie

Piłka nożna (ang. association football, soccer) – gra zespołowa, najpopularniejsza dyscyplina sportowa z około 4 miliardami fanów na całym świecie.Drużyna piłkarska składa się z 11 zawodników (aby zespół został dopuszczony do meczu musi być ich co najmniej 7) i zazwyczaj 7 rezerwowych (w finałach mistrzostw świata i mistrzostw Europy – 12). Wśród graczy wyróżniamy bramkarza i graczy z pola: obrońców, pomocników i napastników. Podział graczy z pola na pozycje jest czysto umowny, w aktualnie stosowanych strategiach gry często następuje podczas meczu płynn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zostaw Łapkę W Górę... Niebawem Zacznę swoją przygodę !! NotatnikPodróżnika - Podróże Wyprawa Natura Przygoda Historia Mój Dziennik

Cześć :) Mam na imie Marcin Niebawem startuje z pasmem przygód które jeśli zechcecie będe szczegółowo publikować i opisywać na swoim blogu, facebooku oraz youtubie. Zaczerpniecie tutaj Prawdziwą Historię odległych miejsc, spektakularne, niecodzienne zdjęcia oraz opis przygód którym będę musiał stawić czoła. Zostaw Łapkę w górę aby być na bierząco: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tygodniowe działanie Moda i uroda

Cześć, To mój nowy blog. Każdego poniedziałku będę dodawać wpis na temat codziennych ćwiczeń na najbliższy tydzień. Na ten tydzień: poniedziałek: 25 przysiadów pile                      5-10 pompek                      5 powtórzeń po 1 minucie brzuszki wtorek:          30 pajacyków                      10 skłonów na każdą nogę                      1 minuta nożyce pionowe i 1 minuta nożyce poziome środa:   &nb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Masaż sportowy - o co tak naprawdę chodzi? Ciekawostki i zagwostki

Wielu moich klientów, pyta o możliwość odbycia masażu sportowego, który skierowany jest do osób czynnie uprawiających sport (do amatorów również). Powszechnie kojarzy się on z bardzo mocnym, energicznym masażem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Top GO POLAND FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

9,99PLN 29,99PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy BASIC BLACK FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

40,95PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy bezszwowe SHAPE FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

37,99PLN 54,99PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Top ROSA FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

129,90PLN 199,90PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy PUMA FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

89,00PLN 135,00PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy GRAFFITI Z SIATKĄ FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

189,00PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »