Sport

Wpisy zawierające słowo kluczowe sport.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

TOP SPORTOWY FindYourCloth - Your Exclusive Style

Sklep / Shop 179,90PLN (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TOP GO POLAND FindYourCloth - Your Exclusive Style

Link do sklepu / Shop 9,99PLN 29,99PLN (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LEGGINSY BASIC BLACK FindYourCloth - Your Exclusive Style

Link do sklepu / Shop 40,95PLN (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LEGGINSY BEZSZWOWE SHAPE FindYourCloth - Your Exclusive Style

Link do sklepu / Shop 37,99PLN 54,99PLN (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TOP ROSA FindYourCloth - Your Exclusive Style

Link do sklepu / Shop 129,90PLN 199,90PLN (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LEGGINSY PUMA FindYourCloth - Your Exclusive Style

Link do sklepu / Shop 89PLN 135PLN (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LEGGINSY GRAFFITI Z SIATKĄ FindYourCloth - Your Exclusive Style

Link do sklepu / Shop 189PLN (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LEGGINSY POP Z SIATKĄ FindYourCloth - Your Exclusive Style

Link do sklepu / Shop 189PLN  

Zobacz cały wpis na blogu »
LEGGINSY LAGUNA CARDIO BUNNY FindYourCloth - Your Exclusive Style

Link do sklepu / Shop 119,90PLN 169,90PLN (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LEGGINSY COURTNEY CARDIO BUNNY FindYourCloth - Your Exclusive Style

Link do sklepu / Shop 119,90PLN 169,90PLN (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Coś się kończy, coś się zaczyna.. W Piżamie, o sporcie...

Lewandowski, Gortat, Radwańska, Kubica, Małysz, Kowalczyk.  Każdy z tych sportowców prezentuje inną dyscyplinę. Każdy w swojej osiągnął zupełnie inne sukcesy. Nie da się porównywać sportów drużynowych z indywidualnymi, czy sportu tak bogatego i popularnego na całym globie jak tenis w którego gra pół świata do F1 czyli dość elitarnego grona. Nie da się też porównać F1 do biegów czy skoków czyli sportów które (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na dobry początek... Z pasji do piłki (i nie tylko)

W związku z oficjalną inauguracją kolejnego sezonu w europejskiej, klubowej piłce nożnej, rusza także ten blog. A więc: Do biegu, gotowi, start!

Zobacz cały wpis na blogu »
03.08.2017 Przedstawienie ;D Adam i jego gorzkie życie :')

Hej Mam na imię Adam, mieszkam w lesie niedaleko pod Warszawą. ~Powód dlaczego zacząłem pisać bloga można odnaleźć w jego opisie, ale wspomnę o tym jeszcze raz. Pragnę uchwycić dni mojego krótkiego (jak narazie) życia. Chciałem kiedyś pisać pamiętnik, ale zrezygnowałem... po dwóch dniach. :') Mam nadzieję, że z blogiem powalczę troszkę dłużej.~ Wracając do mnie: Mam 15 lat, za miesiąc lecę infiltrować nowe otoczenie w tak zwanym liceum ogólnokształcącym. Interesuję się Japonią- językiem, kulturą, anime, mangą- a wszystkich otaku i innych pośrednich mangozjebów uważam za braci/siostry. ;D Dużo trenuję. Teraz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bo jakoś trzeba zacząć :) Bo życie bez pasji...to jak istnieć, a nie żyć...

Długo się zbierałam z blogiem i dalej nie wiem czy słusznie... zobaczymy...zacznę od tego, że nie jestem może tytułowaną specjalistką...ale jestem pasjonatką...sport zawsze był bliski memu sercu w rzeróżnych odmianach...więc postaram się tutaj przekazać moją wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną...moje doświadczenia, moje próby, moje porażki....wszystko po to, aby pokazać że nie warto się poddawać szczególnie jak nam nie wyjdzie np. za pierwszym razem...ale i za dziesiątym....setnym....zawsze warto walczyć. Czemu? Bo w momencie kiedy wreszcie osiągniemy tego co nam się marzy po bardzo ciężkiej pracy, setkach porażek...będziemy to bardziej doceniać i będziemy bardziej z siebie dumni....bo co za radość jak coś przychodzi zbyt szybko i zbyt łatwo? Swoją przygodę na poważnie zaczęłam w 2012 r....z siłownią...od razu wiedziałam, że to coś dla mnie...ale długi czas zanosiłam się żeby spróbować z rurką...ale nigdy nie był dobry moment...&qu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dieta i ćwiczenia - jak przestrzegać i nie odpuszczać? Hardworkbody - wszystko o treningu

Mogłoby się wydawać, że zawody kulturystyczne należą do bardzo łatwych – wystarczy w odpowiednim momencie wyjść na scenę i zaprezentować swoje ciało. Nie wymaga to żadnych specjalnych umiejętności i w sumie niewiele można zepsuć. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna – zawody to zacięta rywalizacja, do której trzeba się przygotowywać miesiącami. W innych sportach liczy się przede wszystkim dniowa dyspozycja zawodnika. Jeżeli ten będzie wypoczęty to będzie mógł zaprezentować się lepiej. dużą kwestię odgrywa też szczęście czy motywacja całego zespołu (w przypadku sportów drużynowych). W przypadku kulturystyki zawody są tylko efektem i podsumowaniem prac. Osiągnięcie kulturystycznej sylwetki jest wielkim wyzwaniem, znacznie trudniejszym od treningów piłkarskich czy jakichkolwiek innych.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »