Sport

Wpisy zawierające słowo kluczowe sport.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Tygodniowe działanie Moda i uroda

Cześć, To mój nowy blog. Każdego poniedziałku będę dodawać wpis na temat codziennych ćwiczeń na najbliższy tydzień. Na ten tydzień: poniedziałek: 25 przysiadów pile                      5-10 pompek                      5 powtórzeń po 1 minucie brzuszki wtorek:          30 pajacyków                      10 skłonów na każdą nogę                      1 minuta nożyce pionowe i 1 minuta nożyce poziome środa:   &nb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Masaż sportowy - o co tak naprawdę chodzi? Ciekawostki i zagwostki

Wielu moich klientów, pyta o możliwość odbycia masażu sportowego, który skierowany jest do osób czynnie uprawiających sport (do amatorów również). Powszechnie kojarzy się on z bardzo mocnym, energicznym masażem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Top GO POLAND FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES

9,99PLN 29,99PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy BASIC BLACK FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES

40,95PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy bezszwowe SHAPE FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES

37,99PLN 54,99PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Top ROSA FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES

129,90PLN 199,90PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy PUMA FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES

89,00PLN 135,00PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy GRAFFITI Z SIATKĄ FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES

189,00PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy POP Z SIATKĄ FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES

189,00PLN    

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy LAGUNA CARDIO BUNNY FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES

119,90PLN 169,90PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Legginsy COURTNEY CARDIO BUNNY FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES

119,90PLN 169,90PLN   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Coś się kończy, coś się zaczyna.. W Piżamie, o sporcie...

Lewandowski, Gortat, Radwańska, Kubica, Małysz, Kowalczyk.  Każdy z tych sportowców prezentuje inną dyscyplinę. Każdy w swojej osiągnął zupełnie inne sukcesy. Nie da się porównywać sportów drużynowych z indywidualnymi, czy sportu tak bogatego i popularnego na całym globie jak tenis w którego gra pół świata do F1 czyli dość elitarnego grona. Nie da się też porównać F1 do biegów czy skoków czyli sportów które (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na dobry początek... Z pasji do piłki (i nie tylko)

W związku z oficjalną inauguracją kolejnego sezonu w europejskiej, klubowej piłce nożnej, rusza także ten blog. A więc: Do biegu, gotowi, start!

Zobacz cały wpis na blogu »
03.08.2017 Przedstawienie ;D Adam i jego gorzkie życie :')

Hej Mam na imię Adam, mieszkam w lesie niedaleko pod Warszawą. ~Powód dlaczego zacząłem pisać bloga można odnaleźć w jego opisie, ale wspomnę o tym jeszcze raz. Pragnę uchwycić dni mojego krótkiego (jak narazie) życia. Chciałem kiedyś pisać pamiętnik, ale zrezygnowałem... po dwóch dniach. :') Mam nadzieję, że z blogiem powalczę troszkę dłużej.~ Wracając do mnie: Mam 15 lat, za miesiąc lecę infiltrować nowe otoczenie w tak zwanym liceum ogólnokształcącym. Interesuję się Japonią- językiem, kulturą, anime, mangą- a wszystkich otaku i innych pośrednich mangozjebów uważam za braci/siostry. ;D Dużo trenuję. Teraz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bo jakoś trzeba zacząć :) Bo życie bez pasji...to jak istnieć, a nie żyć...

Długo się zbierałam z blogiem i dalej nie wiem czy słusznie... zobaczymy...zacznę od tego, że nie jestem może tytułowaną specjalistką...ale jestem pasjonatką...sport zawsze był bliski memu sercu w rzeróżnych odmianach...więc postaram się tutaj przekazać moją wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną...moje doświadczenia, moje próby, moje porażki....wszystko po to, aby pokazać że nie warto się poddawać szczególnie jak nam nie wyjdzie np. za pierwszym razem...ale i za dziesiątym....setnym....zawsze warto walczyć. Czemu? Bo w momencie kiedy wreszcie osiągniemy tego co nam się marzy po bardzo ciężkiej pracy, setkach porażek...będziemy to bardziej doceniać i będziemy bardziej z siebie dumni....bo co za radość jak coś przychodzi zbyt szybko i zbyt łatwo? Swoją przygodę na poważnie zaczęłam w 2012 r....z siłownią...od razu wiedziałam, że to coś dla mnie...ale długi czas zanosiłam się żeby spróbować z rurką...ale nigdy nie był dobry moment...&qu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »