Samochód

Wpisy zawierające słowo kluczowe samochód.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Audi R8 TDI Le Mans Trendystyle - czyli o tym, co jest trendy

Audi prezentuje rewolucję w królewskiej klasie – pierwszego dwunastocylindrowego diesla w wyczynowym samochodzie sportowym dopuszczonym do ruchu po drogach publicznych. V12 TDI o pojemności sześciu litrów napędza koncepcyjny samochód zbudowany na bazie Audi R8. Silnik ten generuje robiące wrażenie 500 KM i moment obrotowy 1.000 Nm. Tą jednostką napędową Audi otwiera nowy rozdział w historii silników wysokoprężnych. Wyposażony w doświadczenie koncernu zdobyte na torach wyścigowych, brylantowo-czerwone Audi R8 TDI Le Mans jest ucieleśnieniem najwyższej dynamiki jazdy, pionierskich osiągnięć technologicznych i fascynującej stylistyki. V12-TDI to bliski krewny silnika, z którym Audi R10 dwukrotnie wygrało wyścig Le Mans. Zatem także pod względem osiągów Audi R8 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarób na prawdziwej reklamie Szukanie Pieniędzy

  Ostatnio zastanawiałem sie nad dodatkowym sposobem zarobku szarego człowieka. Oczywiście wszelkie odbieranie maili, klikanie w banery itp itd w ogóle tu nie wchodzi w grę. Cały czas jednak miałem w głowie reklamę. Ponieważ to jedna z nie wielu branży dla ludzi nie mających wiedzy ani na celu (lub możliwości) prowadzenia własnego interesu “tu i teraz” np uczeń szkoły średniej, student, emeryt czy ktokolwiek inny. Wiele agencji reklamowych szuka możliwości wynajmu powierzchni reklamowych od ludzi.Powierzchnią można nazwać auto, billboard czy nawet płot. Grunt żeby ludzie dostrzegli reklamę. Załóżmy teraz, że taki Kowalski mieszka w domku jednorodzinnym a w okół jest ruch np mieszka przy ulicy. Po podjęciu decyzji zgłosi się do agencji lub on a sama przyjdzie do niego i postawią na jego podwórku billboard. Cena jaką płaci firma za to żeby on po prostu stał to zarobek (dla Kowalskiego)rzędu 100-300 zl. Dużo czy nie d (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
a może inaczej? ...

A może najpierw kupić "auto zastępcze"? Jakieś 15-20 letnie, za 2-3 tysiące, którym możnaby jeździć przez rok, do czasu uzbierania pieniędzy na lepsze. Hmmmm... ostatnio wpadłem na taki pomysł i wydaje mi się OK  Wiadomo, że za te 2-3 tysiące nie kupie niczego fajnego, ale też na takim czymś mi nie zależy, to ma po prostu "jakoś jeździć" heh, a nie wyglądać.Na WŁAŚCIWE auto przyjdzie czas Ale najpierw trzeba pracę znaleźć...

Zobacz cały wpis na blogu »
Już wiem... albo i nie... ...

Moim pierwszym autem będzie najprawdopodobniej HONDA CIVIC (5 gen.). Zakochałem się w tym samochodzie. Ładnie wygląda, naprawdę podoba mi się z wyglądu, nawet bez żadnych modyfikacji, ma dobre osiągi, można w nim troche "dłubać", aby polepszyć wygląd i osiągi, itp. A teraz kilka śmiesznych rzeczy:Nie mam ANI grosza na ten samochód, ale co dzień przeglądam oferty na allegro, czytam forum o Civicu, już nawet zrobiłem sobie listę rzeczy, które dokupie po tym, jak nabędę to auto... i ściagnałem z neta instrukcje, która zawiera 1300 stron.A żeby było jeszcze śmieszniej, to prawie wybrałem samochód dla ojca - SUZUKI SWIFT (mk3). W miarę duży, ekonomiczny, mało awaryjny.Zawsze dużo marzyłem, ale nic z tych rzeczy nie potrafiłem spełnić. Ter (...)

Zobacz cały wpis na blogu »