Przemyślenia

Wpisy zawierające słowo kluczowe przemyślenia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

przemyślenia nowy

W nocy budziłem się ciągle. Myslę o byciu z kimś. O tym jak bardzo chciałbym mieć kogoś obok siebie i mówić mu 'Kocham Cię". Razem robić wszystko... Chyba zakochałbym się w każdym byle tylko miec kogoś :( Może na zewnątrz wyglądam na zadowolonego i w miarę szczęśliwego, ale w środku jestem już wrakiem. Wrakiem człowieka, który coraz bardziej przerażony patrzy w przyszłość. Postanowiłem na zewnątrz nie pokazuwać jak mi xle. Trzymać się prosto i uśmiechać. Kolejny raz udawać, że wszystko jest dobrze. Pokazać ludziom, że jestm silny. Nie wiem ile wytrzymam. Naprawdę coraz bardziej mam dość. Nie mam już siły na takie życie :( Kocham E. i ciągle o Nim myslę. To mnie jeszcze bardziej dołuje. Nie wiem czy kocham Go czy tęsknię za tym uczuciem. Wiem, że jestem w stanie krzyczeć do Niego 'KOCHAM CIĘ !!!' Mariusz nie odzywa się na GG. Nie wiem co  mysleć :(  W sumie to ja też nie odzywam się do innych. Więc dlaczego dziwi mnie to, że inni t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Aplikacje są przyszłością muzyki Kasza nut

 W sieci komórkowych i domowych systemów rozrywki, aplikacje zmieniają sposób, w jaki słuchać, odkryć, dystrybucji i korzystania z zapisu, remix, i czegokolwiek innego, co dotyczy muzyki. Większość ludzi czyta ten pewno znają "rewolucji cyfrowej muzyki", które zapalają się w późnych latach 90, ale dopiero teraz jest to, że rewolucja osiągając najbardziej twórczy etap. W tym pierwszym etapie, wykonane MP3 muzyka lekka i niewidzialne - to nie lada wyczyn, a który zmienił świat. Aplikacja jest druga, duża inwestycja w rewolucji cyfrowej muzyki. To sprawia, że odtwarzacz muzyki niewidoczny i lekkie, zbyt. Nigdy nie kupiłbym 20 sprzętowych odtwarzaczy MP3, każda z wyspecjalizowanych funkcji. Ale możesz zainstalować wiele aplikacji na różnych urządzeniach słuchania utworu ulubionego zespołu, można powiedzieć o lokalnych wynika, określić muzykę, zapisać się do milionów utworów, strumień dostosowane radiowe, stacje moni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Freelancer - jaka praca, taka płaca...czyli jak zacząć Szukanie Pieniędzy

Słowem wstępu wyjaśnię kim jest freelancer. Jest to wolny strzelec. Specjalista lub wyuczony w danej dziedzinie pasjonat, wykonujący pracę na zlecenie. Najpopularniejsze profesje wśród wolnych strzelców to grafika komputerowa, dziennikarstwo, doradztwo, programowanie, fotografia itp. Czyli głównie zawody związane z pracą twórczą. Do rozwoju freelancingu przyczynił się Internet, dzięki łatwej komunikacji jak i wzrostowi zapotrzebowania na wykonawców serwisów www. Kto może zostać freelancerem ? Mówiąc wprost , każdy kto ma chęci i silę do samokształcenia się i co ważne pasje w tym co robi. Kolejną cechą jest nie wątpliwie uczciwość. Ponieważ często zdarza się, że zleceniobiorca po otrzymaniu zlecenia nie zgłasza się lub kopiuje cudze prace. Są to znane problemy, tak jak podpisywanie umów. Pamiętajmy o tym, żeby ją dokładnie przeczytać i gdy nie będzie wątpliwości podpisać. W ten sposób unikniemy nie domówień związanych z terminem i płatnościami. Następnym krokiem jaki powinniśmy wy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarób na prawdziwej reklamie Szukanie Pieniędzy

  Ostatnio zastanawiałem sie nad dodatkowym sposobem zarobku szarego człowieka. Oczywiście wszelkie odbieranie maili, klikanie w banery itp itd w ogóle tu nie wchodzi w grę. Cały czas jednak miałem w głowie reklamę. Ponieważ to jedna z nie wielu branży dla ludzi nie mających wiedzy ani na celu (lub możliwości) prowadzenia własnego interesu “tu i teraz” np uczeń szkoły średniej, student, emeryt czy ktokolwiek inny. Wiele agencji reklamowych szuka możliwości wynajmu powierzchni reklamowych od ludzi.Powierzchnią można nazwać auto, billboard czy nawet płot. Grunt żeby ludzie dostrzegli reklamę. Załóżmy teraz, że taki Kowalski mieszka w domku jednorodzinnym a w okół jest ruch np mieszka przy ulicy. Po podjęciu decyzji zgłosi się do agencji lub on a sama przyjdzie do niego i postawią na jego podwórku billboard. Cena jaką płaci firma za to żeby on po prostu stał to zarobek (dla Kowalskiego)rzędu 100-300 zl. Dużo czy nie d (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Reklama na samochodzie - czyli samochód zarabia sam na siebie Szukanie Pieniędzy

Ostatnio krótko pisałem o zamieszczeniu na “swojej powierzchni ” reklamy w zamian za odpowiednie opłaty. Myślę, że tematu jeszcze nie wyczerpałem. I teraz poszedłem trochę dalej. Pan Kowalski o którym wspomniałem nie musi mieć własnego terenu. Zakładając, że nie ma On gdzie postawić billboardu, ale ma samochód daje nam to dużą szansę na godziwy zarobek. Dodatkową zachęta jest to, że jeżdżąc nie zwracamy uwagi na wygląd naszego autka a nawet zarabiamy korzystając z pewnego komfortu. Przyjrzyjmy się temu z bliska. Naklejka 3 kolorowa wycinana na maskę, tył lub drzwi przednie to zysk dla nas rzędu 200-300 zł (za jedną z “części”). Cena mocno wzrasta gdy pozwolimy okleić cały jego bok (200-600 zł), a kilkukrotnie gdy udekorujemy reklamami całe autko. Skoro do naszego portfela może “zawitać” np 1000 zł za samą reklamę to oferta zaczyna kusić. Wspomniałem o autach osobowych. A jeszcze większe zyski mamy gdy jest (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
dualizm. albo i lepiej

Ja to jakoś do dupy jestem. A może i nawet do dwóch dup, bo jedna jakoś za mała się wydaje.Z jednej strony - matematyk, inteligent, poukładana, grzeczna, usłużna, pomocna. Dziewczę do rany przyłóż. Uśmiechnięta, pogodna, chętnie Panią przeprowadzi przez ulicę, przygarnie kota, nakarmi psa, zawiezie do domu dziecka zabawki z dzieciństwa i podzieli się z biednymi ubraniami. Szczególnym przywiązaniem darzy wszelakie zwierzęta, dzieci i staruszków. Poradzi, doradzi, zaprosi, poczęstuje. Kobieta - kumpel, wyrozumiała, słyszy i słucha. Przejedzie pół Polski, żeby ktoś gdzieś nie był sam, jeśli jej akurat potrzebuje. Ulubiona ciotka wszystkich młodocianych w rodzinie. Łatwo się przywiązuje do ludzi. Lubi towarzystwo. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »