Powitanie

Wpisy zawierające słowo kluczowe powitanie.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Witajcie ! Stylowe Wnętrze

Witajcie w moich skromnych progach! Na razie progi są skromne, bo blog dopiero powstaje, ale mam nadzieję, że wraz z Waszą pomocą będzie się szybko rozwijał. I za kilka miesięcy nie będzie już tutaj tak skromnie, ale będzie można poczuć atmosferę przepychu! Jak się pewnie już domyślacie po nazwie bloga, będę tutaj pisać o atrakcyjnym wystroju wnętrz. Mam nadzieję, iż w moją pomocą uda się Wam odmienić posiadane wnętrze oraz że nabiorą zupełnie nowego, świeżego charakteru!

Zobacz cały wpis na blogu »
Powitanie Wszystko o oponach i motoryzacji

Czy wiecie ile opon codziennie jest wymienianych w samochodach osobowych, motorach i w ciężarówkach. Są one kluczowym elementem w podróży i transporcie. Oto blog, który będę opierał na swoim doświadczeniu w pracy w zakładzie wulkanizacyjnym. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Witam Dzień za dniem...

Witam na moim blogu. Dopiero zaczynam i nie wiem jak mi pójdzie. Jestem jaka jestem. Taka sobie, która zmaga się z depresją od czterech lat.  Dobrze, że są blogi, można popisać sobie bez żadnego skrępowania o wszystkim, co boli, co leży na sercu. Tak, mam depresję i to nawracającą. Daje mi się ona porządnie we znaki. Czasami w ogóle nie można funkcjonować, ale też wiem, że nie można się poddawać. Trzeba walczyć i ja właśnie walczę z tą moją depresją. Raz wygrywam ja, a raz ona, a walka nie jest łatwa. Może będę czasami nudzić, ale to zależne będzie od mojego nastroju. Postaram się nie nudzić zbyt często :) Na razie tyle o mnie. Do natępnego razu. Pa!

Zobacz cały wpis na blogu »
Witaj świecie, ciekawe co z tego wyniknie Blog o wszystkim

Witaj Świecie, no to zaczynamy :-)   Ciekawe co z tego wyniknie.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Tytułem wstępu Barry Kent o piwie i nie tylko.

Witam serdecznie na moim blogu!  Miało być o piwie ( i będzie, obiecuję) ale nie dziś. Pod wpyłwem wielu czynników postanowiłem założyć tego bloga. Jednym z nich są wydarzenia na Ukrainie. Zabici idą już w trzycyfrowe liczby, ranni, strzały, pomyśleć - Europa. Ogarnia mnie jednak zakłopotanie, trochę brak mi odniesienia. Z pewnych źródeł, doszły mnie głosy, że w zdecydowanej większości, ci aktywni bojownicy to paramilitarne oddziały, związane z grupami pod czerwono-czarną banderą, Stepanem Banderą. Patowa sytuacja, z jednej strony Janukowycz któremu już nikt nie ufa i cokolwiek by się nie stało, nie może być już częścią życia społeczno-politycznego na Ukrainie, z drugiej konflikty, wśród opozycjonistów, kolejne części tego piekiełka stanowią oligarchowie, Putin ze swoją świtą, Unia Europejska i imperium Baracka. Każdy ma jakiś interes, każdy chciałby wyjść z twarzą. Niestety na samym końcu tego łańcuszka są zwykli ludzie, którzy wyszli na ulice b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witam. Testy produktów

Kochani. W dniu dzisiejszym postanowiłam zająć sie czymś pożytecznym ;) i stwierdziłam że zacznę testować różne produkty :) Czekajcie na pierwszy wpis ;)

Zobacz cały wpis na blogu »
Hejka Tu Jest Fajnie

hej  mam 15 lat i chodze do klasy 3 gimnazjum mieszkam na Śląsku okolice katowic. Interesuje się muzyką min. Disco polo ,Dance , pop. lubię też mode i szybkie auta i motory zdjęcia itp. na moim blogu zajnciecie przeróżne rzeczy które możecie czytać i zarówno komętować .    Pozdrawiam  Blogerka98

Zobacz cały wpis na blogu »
Powitanie Szukasz rozwiązań, czujesz się wyrzutkiem? Witam

Witam was wszystkich, to będzie pierwszy post, który tu opublikuje. Najpierw rozpiszę się skąd się wzięła idea założenia bloga. Swoje genesis rozpocznę od tego: jestem Damian, jestem ze Szczecina. Od wielu lat moim hobby była psychologia. Można powiedzieć że psychologia jest ostoją człowieka, który traci grunt pod nogami. Tak samo było w moim przypadku, zacząłem się w nią zagłębiać gdy obserwowałem moich przyjaciół staczających się na dno, to pod wpływem socjofobii, to z powodu nieudanych związków, to z kolei problemy rodzinne. Każdy ma swój problem w życiu, tak samo każdy jest w stanie znieść ten ból. Jednak w niektórych przypadkach problemy kumulują się i dają po sobie znać przez dłuższy okres czasu, co pozbawia człowieka sił, wyniszcza go i doprowadza do dna. Jako że aktualnie jestem w powyższym stanie postanowiłem założyć tego bloga, by razem z wami zwyciężyć ten stan, a zarazem dać kolejnym osobom, które będą to czytać, szansę stawienia czoła (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witamy na naszym nowym blogu! Grupa Doradcza RESH

Witamy! Grupa Doradcza RESH serdecznie wita na swoim nowym blogu! Wpisy tu umieszczane będa traktowały głównie o zagadnieniach związanych z windykacja i metodami skutecznej egzekucji wierzytelności.   Życzymy przyjemnej lektury ZEPÓŁ GRUPY DORADCZEJ RESH www.resh.home.pl

Zobacz cały wpis na blogu »
Witajcie. scenariusze życia

Założyłam tego bloga, więc wypadałoby się chyba przedstawić, czyż nie? : D A więc mam na imię Ula i żyję już 13 lat. Interesuję się pływaniem, rysowaniem oraz muzyką. No to chyba tyle powiem na początek, reszty dowiecie się kiedy indziej. :> To chyba już się pożegnam, gdyż zupełnie nie wiem co napisać. Może wieczorem jeszcze coś naskrobię.

Zobacz cały wpis na blogu »
Powitanie Nasze sweet chomiki

Hej nazywam się Karolina.Na tym blogu postaram się przedstawic Wam świat chomików.To mój pierwszy blog,a więc proszę o wyrozumiałośc,serdecznie zapraszam.

Zobacz cały wpis na blogu »
... coś się zaczyna. Biblioteka Fantastyki

Witam wszystkich tych, którzy zawędrowali w te strony. Blog ten mam zamiar poświęcić książkom. Ich ocenie, recenzjom i wszystkiemu co może Was zachęcić (lub odstraszyć) do ich przeczytania lub kupna. Nie jestem autorytetem w kwestii literatury. Nie skończyłem studiów polonistycznych ani żadnych innych nawet luźno powiązanych z humanistyką. Jestem fanem i jako fan dziele się z Wami moim doświadczeniem. Zapraszam do czytania. PS: Recenzje postaram się załączać w miarę regularnie. Jka tylko czas pozwoli mi na przeczytanie książki.

Zobacz cały wpis na blogu »
Witamy! Wirtualna Szkoła Magii im Servusa Snape

Welcome! Witam na mojej nowej stronie internetowej która będzie miała charater wirtualnej szkoly magii

Zobacz cały wpis na blogu »
Witam! Panna z kotem oraz inne rzeczy nie całkiem w temacie...

Dzień dobry!                Wszystkich, którzy zawitali bądź zawitają na mojego bloga serdecznie witam. Mam nadzieję, że nie będziecie się nudzili czytając moje luźne, czasami nieuczesane myśli. Za tematyczny chaos z góry serdecznie przepraszam a skłanianie się ku temtycie kociej proszę mi wybaczyć. Jak sama nazwa wskazuje mam kotkę - Frotkę, o której pewnie będe często wspominać. Tego się nie da uniknąć :-). Życzę miłego czytania i dobrej zabawy. Panna z kotem

Zobacz cały wpis na blogu »
Serwus! Wszyscy goście mojego muzycznego bloga

Jestem fanem muzyki, głównie rockowej . Ale nie tylko i nie od zawsze tak było. Początkowo do moich ulubionych artystów i zespołów muzycznych należały Edyta Górniak czy Bajm. Natomiast w miarę upływu czasu moje zainteresowania w dużym stopniu się rozszerzyły i w dzisiejszym czasie obejmują swoim zasięgiem takie odmiany jak muzyka rockowa, muzyka jazzowa, blues a nawet muzyka elektroniczna i zespoły typu King Crimson, Zero 7, Oasis, Eskobar czy Kult Będą tu napisane różnorakie ciekawe wiadomości z dziedziny grup muzyki i ich twórczości Wszystkim moim czytelnikom i fanom prawdziwej twórczości muzycznej życzę miłej lektury.  

Zobacz cały wpis na blogu »