Powitanie

Wpisy zawierające słowo kluczowe powitanie.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Powitanie Mamuśka.pl

Witam witam!   Cześć i czołem! Witam Was serdecznie na moim blogu! W dzisiejszym i za raziem pierwszym wpisie chciałabym powiedzieć Wam po krótce jaki kontent planuję zamieszczać na blogu, jakie tematy chciałabym poruszać i co nieco o mnie. Chociaż nie przedstawię Wam prawdziwych danych o mnie! Ale o tym w dalszej części. Zacznijmy jednak od kontentu. Jak sama nazwa już wskazuje będzie to kontent dzieciowy. Dużo się obecnie dzieje w świecie polityki jeżeli chodzi o dzieci. Te wszystkie dodatki, zmiany, tematy żłobków, przedszkoli i szkół. Wiele tego jest do ogarnięcia. I będąc członkiem paru grup dzieciowych na Facebooku, zauważyłam że jest sporo mam, które nie zawsze to ogarni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Próba dodania tekstu ze zdjeciem Blog Macieja Łosia

W praktyce oznacza to, że w obrębie takiego domu nie trzeba produkować energii cieplnej. Dom całkowicie pozyskuje, a właściwie przetwarza i zatrzymuje ciepło pochodzące ze źródeł odnawialnych. Może to być naturalne ciepło gruntu, światło słoneczne lub ciepło wytwarzane przez mieszkańców i sprzęty domowe. W podobny sposób podgrzewana jest też woda użytkowa. Do ogrzania domu pasywnego w normalnych warunkach nie powinno więc być używane żadne paliwo nieodnawialne: gaz, olej czy węgiel. Żeby było to możliwe, dom musi być tak zaprojektowany, aby do ogrzewania potrzebował mniej niż 15 kWh na metr kwadratowy na rok, co odpowiada ciepłu dostarczonemu przez 1,5 litra oleju opałowego.   Osiągnięcie standardu pasywności teoretycznie jest możliwe również poprzez remont istniejącego domu, ale jest to jednak bardzo trudne. Rygorystyczne wymogi i precyzyjne wytyczne, którymi należy się kierować, są ważne już na etapie projekt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
powitanie testowanie zegarów biegowych

Witam wszystkich .  Mam na imię Michał . zainteresowanie monitorigiem ciała pojawiło sie u mnie kilka lat temu podczas któregoś treningu biegowego.  Wybór odpowiedniego zegarka biegowego i fitnesowego nie nalezy do łatwych. Myśle że na tą chwilę jest za duży wybór a producenci kierują sie zasadą nowy model co dwa lata. Jeżeli jesteś ciekawy tematu zapraszam

Zobacz cały wpis na blogu »
Powitanie Z pamiętnika zwykłej dziewczyny

Witam serdecznie na moim blogu.  Zapraszam do czytania i koemntowania.  Pozdrawiam  JANG

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwszy Świat moimi oczami

Dzień dobry, albo dobry wieczór? W zależności od momentu czytania- a przywitać jakoś się należy. Tak mnie wychowano. Wychowano... I te wszystkie mądrości, co należy- co nie- jak mówić- jak stać- jakie buty do sukienki, a jaka torebka do spodni- to wszystko siedzi w mojej głowie i decyduje o tym, kim jestem i co robię. Kim jestem? Istotą niedokończoną. Co robię? Staram się przetrwać z dnia na dzień. Walczę o każdy łyk powietrza, o każdą kroplę wody, o promień słońca. Pesymistycznie to brzmi, wiem. Ale może mi pomoże, gdy przeleję swoje myśli na wirtualny papier, ciąg zero- jedynkowy. W czym ma mi pom& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Powitanie... Życie po "życiu" - Od Nowa ze światem

WITAM! Postanowiłem założyć tego bloga, ponieważ od pewnego czasu bardzo siedzi mi w głowie pewien temat: jak osiągnąć w życiu szczęście... Bardzo chciałbym oczywiście podać tu gotową receptę na nie, ale niestety to nie takie proste - będę zatem co jakiś czas dzielił się swoimi przemyśleniami, oczywiście zapraszając do dyskusji w komentarzach.  Kilka krótkich zdań o mnie: Mam 28 lat, od niedawna pracuję za granicą, gdzie wyjechałem do pracy; w Polsce w mojej sytuacji i przy obecnym zamieszaniu z koronawirusem mogłob (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
poranek natura żyje

Witaj! Chcę zabrać cię w środek tego zdjęcia . Więc proszę usiądź w wygodnym dla Ciebie miejscu. Wyobraź sobie plażę, polanę, jakieś przyjemne ciepłe miejsce. Oddychaj ..wdech, wydech oddaj się temu w całości. Poczuj ciepłe promyki słońca na swoim ciele. .Mam nadzieje że zrobiło wam się miło.  I tak właśnie witam się z wami na moim blogu.

Zobacz cały wpis na blogu »
WITAMY NA BLOGU PO DRUGIEJ STRONIE MURU

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Cześć różne rzeczy

 Cześć. Jestem Mandarynka. Mam 10 lat. Z powodu epidemii nie możemy chodzić do szkoły i spotykać się z koleżankami i kolegami. Na szczęscie mam spore podwórko, po którym biegają 3 koty, 2 psy oraz stado kur. Brak możliwości wychodzenia poza posesję sprawił, że spędzam z nimi dużo więcej czasu. Do tego uczę się i sporo czytam. Oglądam też fajne filmiki o ciekawostkach i zwierzętach. Będę się z Wami dzieliła swoimi spostrzeżeniami i tym, co mnie szczególnie zainteresuje.

Zobacz cały wpis na blogu »
SELFIE zakochana mama

No to startujemy!Go go go und los!!!

Zobacz cały wpis na blogu »
Cześć mam na imię Kasia Kto lubi zwięrzęta

Cześć mam na imię Kasia. Mam 8 lat. Będę pisać tutaj o psach. Bardzo lubię psy, dlatego że są słodkie. Będę tutaj robić też zadania. Psy mają też swoje wady np. głośne szczekanie, siusianie na kanapę, zjadają różne rzeczy. Czasem widzimy, że szczeniaczki rzucają się na siebie, bo się bawią.    

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek Po prostu życie

Witam serdecznie Was wszystkich (tak, zgadza się - zakładam, że będzie Was tu chociaż kilka osób:)). No dobrze to na wstępie chciałabym się przedstawić. Otóż nazywam się Agnieszka, nazwisko i tak nic Wam nie powie - przynajmniej jeszcze - więc go nie podaję.  Mam zaledwie i aż 24 lata. Wiem, pewnie myślicie całe życie przed nią i Wiecie co? Macie rację :) Tak właśnie jest. Przynajmniej na to liczę. Nie jestem poważnie chora, nikt nie chce mnie zabić - chyba :) - mam dach nad głową, więc wydawałoby się, że jestem szcześciarą. Pewnie tak jest, jednak... Straciłam to co było dla mnie najważniejsze - miłość mojego życia. Wiem, wiem brzmi to bardzo infantylnie, ale cholera ja na prawdę tak o nim myślałam. Mój ukochany S. ... No cóż jak to mówią było minęło, jednak nie dla mnie. Ja nadal go kocham i na tę chwilę nie potrafię sobie wyobrazić żeby to miało się zmienić.  Wiecie pierwsza miłość i te sprawy... Ale dobrze na to przyjdzie jesz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na dzień dobry... Misz-masz czyli całe moje poplątane życie

Aj aj aj ...   Postanowiłam dziś wieczorem, że spróbuję.. A cóż będzie to będzie więc zacznę od początku czyli od teraźniejszości..   Ja, 27letnia żona, pracująca mama prawie 7letniego łobuziaka. Na codzień "Pani z Banku" hie hie hie - jak ktoś tak myśli to nigdy nie miał doczynienia z taką pracą od wewnątrz... ;× Narazie nie rozwinę wątku..    Moje życie na codzień kręci się w kółko praca-zakupy-dom.. Więc o czym ja będę pisała?? Myślę, że powoli uda mi się opowiedzieć historię swojego wbrew pozorom nie łatwego życia i dosyć nerwowego dzieciństwa, ale póki co sama nie wiem jeszcze od czego zacznę, gdyż decyzję o blogu podjęłam dosyć spontanicznie :) dla jasności: X - mój luby, wg prawa małżonek  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witam wszystkich! Ciocia ze żłobka

Witam wszystkie żłobkowe ciocie, nauczycieli przedszkola i wszystkich innych, którzy trafili na moją stronę. KIM JESTEM?Jestem pedagogiem. Na co dzień opiekunka w żłobku. Z pasji. Z wyboru. Z chęci spotykania dzieci. Z miłości do edukacji. Z poczucia spełniania się w kształtowaniu młodego pokolenia. Na stronie będę umieszczać pomysły na zajęcia, dekoracje i prace plastyczne. Można będzie znaleźć tutaj informacje bezpośrednio związane ze żłobkiem, teorię, praktykę, przemyślenia, ciekawe książki i ich recenzje.Wszystkich chętnych do podzielenia się swoimi artykułami zapraszam do kontaktu! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Powitanie Kompetencje cyfrowe

Witam serdecznie na blogu Kompetencje cyfrowe.

Zobacz cały wpis na blogu »