Powitanie

Wpisy zawierające słowo kluczowe powitanie.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Pierwszy Świat moimi oczami

Dzień dobry, albo dobry wieczór? W zależności od momentu czytania- a przywitać jakoś się należy. Tak mnie wychowano. Wychowano... I te wszystkie mądrości, co należy- co nie- jak mówić- jak stać- jakie buty do sukienki, a jaka torebka do spodni- to wszystko siedzi w mojej głowie i decyduje o tym, kim jestem i co robię. Kim jestem? Istotą niedokończoną. Co robię? Staram się przetrwać z dnia na dzień. Walczę o każdy łyk powietrza, o każdą kroplę wody, o promień słońca. Pesymistycznie to brzmi, wiem. Ale może mi pomoże, gdy przeleję swoje myśli na wirtualny papier, ciąg zero- jedynkowy. W czym ma mi pom& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Powitanie... Życie po "życiu" - Od Nowa ze światem

WITAM! Postanowiłem założyć tego bloga, ponieważ od pewnego czasu bardzo siedzi mi w głowie pewien temat: jak osiągnąć w życiu szczęście... Bardzo chciałbym oczywiście podać tu gotową receptę na nie, ale niestety to nie takie proste - będę zatem co jakiś czas dzielił się swoimi przemyśleniami, oczywiście zapraszając do dyskusji w komentarzach.  Kilka krótkich zdań o mnie: Mam 28 lat, od niedawna pracuję za granicą, gdzie wyjechałem do pracy; w Polsce w mojej sytuacji i przy obecnym zamieszaniu z koronawirusem mogłob (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
poranek natura żyje

Witaj! Chcę zabrać cię w środek tego zdjęcia . Więc proszę usiądź w wygodnym dla Ciebie miejscu. Wyobraź sobie plażę, polanę, jakieś przyjemne ciepłe miejsce. Oddychaj ..wdech, wydech oddaj się temu w całości. Poczuj ciepłe promyki słońca na swoim ciele. .Mam nadzieje że zrobiło wam się miło.  I tak właśnie witam się z wami na moim blogu.

Zobacz cały wpis na blogu »
WITAMY NA BLOGU PO DRUGIEJ STRONIE MURU

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Cześć różne rzeczy

 Cześć. Jestem Mandarynka. Mam 10 lat. Z powodu epidemii nie możemy chodzić do szkoły i spotykać się z koleżankami i kolegami. Na szczęscie mam spore podwórko, po którym biegają 3 koty, 2 psy oraz stado kur. Brak możliwości wychodzenia poza posesję sprawił, że spędzam z nimi dużo więcej czasu. Do tego uczę się i sporo czytam. Oglądam też fajne filmiki o ciekawostkach i zwierzętach. Będę się z Wami dzieliła swoimi spostrzeżeniami i tym, co mnie szczególnie zainteresuje.

Zobacz cały wpis na blogu »
SELFIE zakochana mama

No to startujemy!Go go go und los!!!

Zobacz cały wpis na blogu »
Cześć mam na imię Kasia Kto lubi zwięrzęta

Cześć mam na imię Kasia. Mam 8 lat. Będę pisać tutaj o psach. Bardzo lubię psy, dlatego że są słodkie. Będę tutaj robić też zadania. Psy mają też swoje wady np. głośne szczekanie, siusianie na kanapę, zjadają różne rzeczy. Czasem widzimy, że szczeniaczki rzucają się na siebie, bo się bawią.    

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek Po prostu życie

Witam serdecznie Was wszystkich (tak, zgadza się - zakładam, że będzie Was tu chociaż kilka osób:)). No dobrze to na wstępie chciałabym się przedstawić. Otóż nazywam się Agnieszka, nazwisko i tak nic Wam nie powie - przynajmniej jeszcze - więc go nie podaję.  Mam zaledwie i aż 24 lata. Wiem, pewnie myślicie całe życie przed nią i Wiecie co? Macie rację :) Tak właśnie jest. Przynajmniej na to liczę. Nie jestem poważnie chora, nikt nie chce mnie zabić - chyba :) - mam dach nad głową, więc wydawałoby się, że jestem szcześciarą. Pewnie tak jest, jednak... Straciłam to co było dla mnie najważniejsze - miłość mojego życia. Wiem, wiem brzmi to bardzo infantylnie, ale cholera ja na prawdę tak o nim myślałam. Mój ukochany S. ... No cóż jak to mówią było minęło, jednak nie dla mnie. Ja nadal go kocham i na tę chwilę nie potrafię sobie wyobrazić żeby to miało się zmienić.  Wiecie pierwsza miłość i te sprawy... Ale dobrze na to przyjdzie jesz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na dzień dobry... Misz-masz czyli całe moje poplątane życie

Aj aj aj ...   Postanowiłam dziś wieczorem, że spróbuję.. A cóż będzie to będzie więc zacznę od początku czyli od teraźniejszości..   Ja, 27letnia żona, pracująca mama prawie 7letniego łobuziaka. Na codzień "Pani z Banku" hie hie hie - jak ktoś tak myśli to nigdy nie miał doczynienia z taką pracą od wewnątrz... ;× Narazie nie rozwinę wątku..    Moje życie na codzień kręci się w kółko praca-zakupy-dom.. Więc o czym ja będę pisała?? Myślę, że powoli uda mi się opowiedzieć historię swojego wbrew pozorom nie łatwego życia i dosyć nerwowego dzieciństwa, ale póki co sama nie wiem jeszcze od czego zacznę, gdyż decyzję o blogu podjęłam dosyć spontanicznie :) dla jasności: X - mój luby, wg prawa małżonek  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witam wszystkich! Ciocia ze żłobka

Witam wszystkie żłobkowe ciocie, nauczycieli przedszkola i wszystkich innych, którzy trafili na moją stronę. KIM JESTEM?Jestem pedagogiem. Na co dzień opiekunka w żłobku. Z pasji. Z wyboru. Z chęci spotykania dzieci. Z miłości do edukacji. Z poczucia spełniania się w kształtowaniu młodego pokolenia. Na stronie będę umieszczać pomysły na zajęcia, dekoracje i prace plastyczne. Można będzie znaleźć tutaj informacje bezpośrednio związane ze żłobkiem, teorię, praktykę, przemyślenia, ciekawe książki i ich recenzje.Wszystkich chętnych do podzielenia się swoimi artykułami zapraszam do kontaktu! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Powitanie Kompetencje cyfrowe

Witam serdecznie na blogu Kompetencje cyfrowe.

Zobacz cały wpis na blogu »
Tak na wstępie... Human- nauka w liceum

Hej, witam was wszystkich w moim pierwszym wpisie na blogu! Słowem wstępu... Jestem licealistką klasy humanistycznej. A w przyszłości planuję iść na studia pedagogiczne.  A co na tym blogu? Na tym blogu chcę dzielić się z wami moimi doświadczeniami, metodami i ciekawostkami z życia liceum.  Zapraszam 

Zobacz cały wpis na blogu »
Pokój Wam! Kurs biblijny dla każdego

Witam serdecznie! Mam na imię Wojtek i postanowiłem podzielić się swoją skromną wiedzą biblijną.  Chciałbym w niniejszym blogu przedstawić bardzo proste wprowadzenie w tematykę Pisma świętego. Nie będą to żadne naukowe dywagacje lecz próba łatwego przekazu. Dziś na rynku wydawniczym czy w internecie znajdziecie wiele świetnych materiałów. Nie mam zamiaru z nimi konkurować. Pragnę tylko wykładać w prostym języku rzeczy jakże doniosłe dla ludzkościJeśli komuś choć trochę to pomoż (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Powitanie Materiały dydaktyczne dla uczniów ZSZ nr 1

Witajcie drodzy uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych. Znajdziecie tutaj materiały do nauczania z przedmiotów: Podstawy przedsiębiorczości Organizowanie działalności gospodarczej Podstawy ekonomii.

Zobacz cały wpis na blogu »
Witam ! chad, choroba dwubiegunowa, psychoza maniakalno depresyjna, pamiętnik

Witam was wszystkich BARDZO SERDECZNIE !   Jest mi bardzo miło , że dołączyłam tutaj jako nowa blogerka i mam nadzieję, że odnajde tutaj troszke miejsca dla siebie.Jak nazwa wskazuje , jestem osobą chorą psychicznie , a dokładniej cierpie na Zaburzenie efektywne dwubiegunowe. Oczywiście zdaje sobie sprawę, iż " choroba psychiczna" brzmi dość tak jakby "ciężko" i przerażająco ? Chodź tak naprawdę niczym nie różnie sie od innych oprócz silniej odczuwanych emocji, raz jestem żywym trupem który nie czuje nic i tylko jestem obserwatorem życia innych, natomiast na drugim biegunie odczuwam wręcz wszystko ( miłość, nienawiść, chęć do życia, radość, entuzjazm, podniecenie, złość, frustracje, spełnienie, piękno świata itp ) innym razem mogę mieć oba na raz . Tak naprawdę nie da się opisać tej choroby w jednej notce, ją trzeba poznać, zaobserwować. Nie chcę tutaj również ro (...)

Zobacz cały wpis na blogu »